Skocz do zawartości

Kto będzie walczył o moje względy / miłosc? Krzyż Celtycki


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu około 8 msc temu wyszło mi w rozkładzie,że jakiś mężczyzna bedzie walczyl o moje względy dlatego zrobiłam krzyż:)

Chetnym za interpretacje dziekuje

Kto będzie walczył o moje względy / miłosc?]

Karta 1 opisuje: Główny problem, okoliczności, sytuację obecną lub główny cel.- 6 kielichów Będzie to ktoś z mojej przeszłości ,osoba która była juz postawiona na mojej drodze zycia.

 

Karta 2 opisuje - co powoduje pogłębienie problemu, wpływy pogłębiające problem lub łagodzące, a także osoby zaangażowane.- 2 buław- tutaj tej dwójki nie rozumiem. Być może w naszej relacji trzeba było podjąć jakas decyzje albo po prostu każde wybrało co innego,nasze drogi sie rozdzieliły

 

Karta 3 opisuje - powód danej sytuacji, podstawowe impulsy, dążenia i pragnienia..- 5 mieczyJakaś przegrana sytuacja była.. moze nie do końca widoczna dla gołych oczu?

Karta 4 opisuje - sytuacje z przeszłości, które wpływają na obecną sytuację. Zakończone sprawy.- 3 mieczy] był płacz,ból..hmm

Karta 5 opisuje - Twoją postawę i obecne przekonania, cel do jakiego dążysz,!- KROLOWA MIECZY[/color] Chyba jestem oddalona emocjonalnie od tej osoby? w każdym badz razie swojej przychylnosci tutaj nie widze.

Karta 6 opisuje - ukazanie najbliższej przyszłości. To zbliżające się wpływy, wydarzenia, okazje, obawy. .- 8 mieczy- borykaniem sie z własnymi lękami i ograniczeniami(normalnie ta 8 mieczy mnie przesladuje??)

Karta 7 opisuje - Postawę pytającego w tej sytuacji. - 7 denarów[/color] Chyba uznałam,ze to nie przynosilo rezultatów i się usunełam albo cierpliwie czekałam.. albo to ktoś na kim zrobiłam wczesniej wrazenie ..?nie wiem helpppppp

Karta 8 opisuje - reakcje i postawę środowiska .- SPRAWIEDLIWOSC

otoczenie zrównoważone i sprawiedliwie..

Karta 9 opisuje - Tradycyjnie oczekiwania pytającego lub jego obawy-KAPLANKA-[/color] chyba boje sie ludzi,ich tajemnic,tego ze nie pokazuja swojej prawdziwej twarzy i skrzetnie ukrywaja siebie pod pozorami.

 

Karta 10 opisuje - możliwy rezultat, co może się stać, wynik lub efekt, jak zakończy się dana sytuacja. - 9 monet, UMIARKOWANIE,As kielichów dociagnełam 10 monet

Jak da mnie karty ewidentnego bezpieczeńśtwa? bardzo ładne,stabilne.

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

Karta 1 opisuje: Główny problem, okoliczności, sytuację obecną lub główny cel.- 6 kielichów

Ktos, kogo juz znasz.. moze przyjaciel z dziecinstwa, kolega z klasy lub studiow... Albo nawet dawna milosc

 

Karta 2 opisuje - co powoduje pogłębienie problemu, wpływy pogłębiające problem lub łagodzące, a także osoby zaangażowane.- 2 buław-

To taka karta i chcialabym i boje sie... brak decyzji lub zwlekanie z nią spowodowalo tymczasowe zamkniecie furtki.

 

Karta 3 opisuje - powód danej sytuacji, podstawowe impulsy, dążenia i pragnienia..- 5 mieczy

Lapiesz za dużo srok za ogon?

 

Karta 4 opisuje - sytuacje z przeszłości, które wpływają na obecną sytuację. Zakończone sprawy.- 3 mieczy

Mozesz miec klopot z zaufaniem komus, po swoich przejsciach.

 

Karta 5 opisuje - Twoją postawę i obecne przekonania, cel do jakiego dążysz,!- KROLOWA MIECZY

Podchodzisz z dystansem, nie angazujesz się. Jestes raczej bardziej racjonalna, niz emocjonalna. Moze to odstraszac...

 

Karta 6 opisuje - ukazanie najbliższej przyszłości. To zbliżające się wpływy, wydarzenia, okazje, obawy. - 8 mieczy-

Twoja niepewnosc i brak celu moga opoznic realizacje planow, jednak bez czyjejs pomocy sama tego nie przeskoczysz...

 

Karta 7 opisuje - Postawę pytającego w tej sytuacji. - 7 denarów

na razie bierzesz sprawe na przeczekanie, obserwujesz by wyciagnac wnioski, poznac zarys sytuacji...

 

Karta 8 opisuje - reakcje i postawę środowiska .- SPRAWIEDLIWOSC

Otoczenie bardziej materialistyczne, niz wspierajace, ale sprawiedliwe w tym... Bez wykorzystywania w zadna strone, rownowaga w relacjach, ale tez zimno i bez bliskosci, bez wsparcia emocjonalnego.

 

Karta 9 opisuje - Tradycyjnie oczekiwania pytającego lub jego obawy-KAPLANKA-

Boisz się tego czego nie wiesz, falszu... oczekujesz cierpliwosci, taktu i dyskrecji..

 

Karta 10 opisuje - możliwy rezultat, co może się stać, wynik lub efekt, jak zakończy się dana sytuacja. - 9 monet, UMIARKOWANIE,As kielichów dociagnełam 10 monet

Dociagnalbym jeszcze do 10 monet. Poukladasz sobie sprawy wewnetrzne, emocje, uspokoisz się... Karty mowia ze musisz byc jeszcze cierpliwa, ale wyjdzie Ci to na dobre, Umiarkowanie nie mowi o porywach sercach (dla mnie), bardziej o wywazonej relacji, w ktorej wzajemne potrzeby sa spelniane...

 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki Caliel ja bym całośc odebrała jako kogos z kim mnie coś łączyło i skonczyło się to fiaskiem, w każdym razie cierpieniem. Jest dwóch panów którzy uczynili spustoszenie w moim zyciu..

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

Karta 1 opisuje: Główny problem, okoliczności, sytuację obecną lub główny cel.- 6 kielichów

Spotkasz się z kimś dobrze Ci znanym z okresu dzieciństwa lub wczesnej młodości -odnowienie przyjaźni ogólnie miłe kontakty z otoczeniem

 

Karta 2 opisuje - co powoduje pogłębienie problemu, wpływy pogłębiające problem lub łagodzące, a także osoby zaangażowane.- 2 buław-

jakieś sprzeczności się tu pojawiły: powiało chwilowo emocjonalnym chłodem - są chęci- ale brak działania

 

Karta 3 opisuje - powód danej sytuacji, podstawowe impulsy, dążenia i pragnienia..- 5 mieczy

Jakieś konflikty mogą się pojawić, niejasne sytuacje - zalecana daleko posunięta ostrożność

 

Karta 4 opisuje - sytuacje z przeszłości, które wpływają na obecną sytuację. Zakończone sprawy.- 3 mieczy]

smutek, nawet rozpacz tutaj się zaznacza

 

Karta 5 opisuje - Twoją postawę i obecne przekonania, cel do jakiego dążysz,!- KROLOWA MIECZY[/color]

Jesteś za bardzo chłodną kobietą- zdystansowaną - taka kobieta lód -mało ciepła

 

Karta 6 opisuje - ukazanie najbliższej przyszłości. To zbliżające się wpływy, wydarzenia, okazje, obawy. .- 8 mieczy-

Nie dać się osaczyć wewnętrznym lękom ani opiniom innych ludzi - każdy jest kowalem swojego życia - nie oglądać się na innych - nie przekreślać się

 

Karta 7 opisuje - Postawę pytającego w tej sytuacji. - 7 denarów[/color]

Wykazać się cierpliwością i wytrwałością - nie odpuszczać za szybko

 

 

Karta 8 opisuje - reakcje i postawę środowiska .- SPRAWIEDLIWOSC

może otoczenie zbyt surowo Cię ocenia - albo Ty to tak odbierasz

Karta 9 opisuje - Tradycyjnie oczekiwania pytającego lub jego obawy-KAPLANKA-[/color]

pragniesz być z kimś- bliskim, ale jeszcze to wszystko dojrzewa w Tobie , w skrytości marzysz o zwiazku

 

Karta 10 opisuje - możliwy rezultat, co może się stać, wynik lub efekt, jak zakończy się dana sytuacja. - 9 monet, UMIARKOWANIE,As kielichów dociagnełam 10 monet

W bardzo ładnym kierunku to idzie - jest szansa na stabilizację, spełnienie w uczuciach - możliwosć zbudowania szczęśliwego gniazdka

Powodzenia

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...