Jump to content

Purpurowe Płytki Tesli


arturf90
 Share

Recommended Posts

Nicola Tesla (1856 - 1943) naukowiec, inżynier elektryk, był pionierem w wielu dziedzinach teori i technologi elektryczności, odkrywca - jak siebie nazywał - miał niesamowitą wyobrażnię, wiedział jak zmaterializować swoje naukowe marzenia, jak służyć ludzkości...

 

Najbardziej znane to radio (tak, to nie Markoni to Tesla pierwszy skonstruował radio), cewka Tesli, bezprzewodową transmisję, itp, złożył ponad 700 patentów.

 

Purple-disk+angel.jpg

 

Purpurowe Płytki to był także jeden z jego pomyslów.

Specjalnie skonstruowana Płytka nadajnik i odbiornik ENERGII życia - Siły życia - darmowa życiodajna energia, która przeobraża wszystko i każdego, kto znajduje się w zasięgu jej działania; korzystna dla roślin, zwierząt, ludzi, gleby i żywności. Podnosi życiodajną energię, eliminuje niekorzystną. Płytki znane i popularne na całym świecie, pomagają i przyspieszają leczenie (migrenowe bóle głowy, rany, bóle stawów - kładzie się ją w miejscach gdzie boli, lub pod poduszkę czy pod prześcieradło na noc, nosi sie w kieszeni, lub zawieszony dysk na sznureczku na szyji, itp). Nosi się je także przy sobie, żeby podnieść swoją wibrację i trzymać złe wibracje z daleka (np. bardzo pomocna przy medytacjach).

 

Na dużą płytkę kładzie się zakupy żywnościowe na około 15 minut, płytka zmienia polaryzację produktów, czyli sprawi, że wszystkie użyte do produkcji niezdrowe chemikalia i dodatki przestają być dla nas szkodliwe. Wino złej jakości pozostawione na płytce zamienia się w ocet, natomiast w miarę dobre wino, lub whisky staje się wspaniałe, m.i. dlatego zabroniono sprzedaży płytek w Japonii (ludzie kupowali średniej jakości alkohol zamiast drogiego - co spowodowało spadek obrotów).

Banany, które psują się w ciągu jednego dnia, jeśli nie są w lodówce, na płytce leżą ponad tydzień i nie mają śladu zepsucia.

 

Płytka jest wyprodukowana specjalną metodą z aluminium, a jej chemiczna kompozycja i częstotliwość jest niemalże identyczna rubinom i szafirom, które także zawierają tlenki aluminium, i przez wieki uważane są za "kamienie życia".

Płytka przez używanie jej, nie zużywa się, praktycznie służy na lata, chyba że się zdematerializuje (niektórzy twierdzą, że tak sie staje czasami), po prostu zniknęła, nikt nie potrafi wyjaśnić jak i dlaczego.

Może jest to nieznany nam typ energi, której nie potrafimy pojąć - i ponieważ nauka oficjalna nie spieszy z wyjaśnieniami, niektórzy nadają temu nazwę................................. MAGIA.

 

Linda Goodman, sławna pisarka i astronom, dała Tesli Płytkom nazwę "purpurowe płytki" i tak są nazywane na całym świecie, dzięki jej książce "Star Signs" (Znaki Gwiazd).

 

Pisze ona w tej książce, że człowiek, który pracował z Teslą nad konstrukcją płytki, zachowywał anonimowość.

Dopiero po jego śmierci, firma jego, gdzie produkowane były i są nadal płytki, opublikowała dane o nim. Był to Ralph Bergstresser (1912 - 1998), urodzony w Kolorado, USA, pracował z Teslą w latach 1940-tych.

Jest on również autorem książki "Dr. Nikola Tesla: Forgotten Superman of Our Industrial Age" (Dr. Nikola Tesla Zaponiany Superman Przemysłowej Ery) .

 

Każda płytka wyprodukowana przez jego firmę posiada dobrze widoczną pieczęć, logo firmy i to świadczy o jej autentyczności. Ponieważ produkcja jest bardzo skomplikowana i dobrze strzeżona, jest wiele innych producentów, którzy twierdzą, że wyprodukowane przez nich płytki są silniejsze i lepsze itp.

Trudno w to uwieżyć jeśli ktoś wie cokolwiek o geniuszu Dr. Tesli. Jeśli można byłoby zrobić to lepiej, napewno by na to wpadł, jego celem życia było pomagać ludziom.

 

purple_plate_sm.jpg

Purpura - to kolor St. Germain

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Chętnie podbiję i zapytam, czy ktoś z Was miał już może styczność z płytką tesli?

 

Zastanawia mnie tu kwestia produkowania jej z aluminium, które w gruncie rzeczy jest szkodliwe (ponoć).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...