Skocz do zawartości
Marlena75

Prośba o interpretacje:)

Rekomendowane odpowiedzi

Marlena75

Witam,

mam ogromną prosbę o interpretacje dat ( ja dualna i niezdecydowana dwójeczka szukam pomocy ). Jak sie ułóżą relacje na przyszłość? ustawienia mamy podobne w PZ-tach porozumienie jest niezłe no ale....

Z góry dziękuję za poświęcony czas:)

Poniżej piramidki:

Pani ( ja )

Data urodzenia: 16-09-1975

4PZ----------------------4/13/31----------------------4PZ

3PZ----------------9/18/27/36/45/54/63----------------3PZ

1PZ---------7/16/25----------------2/11/20/29/38------2PZ

C--------9-----------------7/16--------------4/22-------C = 2/20/29/38/47

1WW------------2---------------------3|6 v 5|4--------2WW

WG----------------------1|4 v 2|3----------------------WG

Pan ( R)

4PZ--------------------8/17/26/35---------------------4PZ

3PZ----------------9/18/27/36/45/54/63----------------3PZ

1PZ---------7/16/25----------------2/11/20/29/38------2PZ

C-------2/11---------------5/14--------------6/24-------

C = 4/13/22/31/40/49

1WW-----------3|6---------------------1 v 4|5---------2WW

WG----------------------2|5 v 1------------------------WG

-----------------------------

dla uściślenia podaje datę partnera 14/11/1968rok

Edytowane przez Marlena75
:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stagnacja

Związek jest karmiczny - wasze pierwsze punkty zwrotne są takie same = 7 i jego Ipz jest równy Twojemu dniu ur o wibacji 7.Ty jesteś w cyklu produktywnym 7/16 i właśnie wkraczasz w III pz - 9 natomiast partner jest w cyklu produktywnym 5/14 i w IIIpz 9. Czyli tak jak napisałaś zgodność między wami jest. Tutaj sie mniej więcej wszystko łączy - teraz macie okres spłacania swoich długów karmicznych więc może byćtroche ciężko. Partner powinien (przy długu 14) dbać o to aby nie wkraczać za bardzo w sferę prywatną drugiej osoby szczególnie w związku ale też za bardzo nie uzależniać sie i nie ulegać drugiej osobie (z racji długu ma do tego skłonności) po prostu powinien zachowywać zasade złotego środka natomiast Ty masz dług wobec rodziny i związku 16 - poprzez trudne doświdczenia z bliskimi (być może spotkała Cie też utrata bliskich osób w dzieciństwie) będziesz poddawana próbom w tej sferze, partner i dzieci moga być wobec Ciebie nieuczciwi, Ty sie będziesz dla nich poświęcać nie otrzymując nic w zamian (w poprzednich wcieleniach Ty mogłaś tak postepować wobec nich) więc teraz staraj sie mierzyć z problemami z pokorą i zrozumieniem w szczególności dla najbliższej rodziny. W punkcie zwrotnym 9 dla was obojga może być to ciężki czas również w uczuciach, możliwe też straty, wyprowadzki, oddalenie od domu i trudności. Wasz związek ma wibrację 6 to dobra wibracją dla rodziny ale też przy negatywny, oddziaływaniu będzie to silny bardzo spalający związek, w który też mogą sie mieszać osoby trzecie. Przy negatywach będziecie sie czuć oboje zmęczeni tą relacją ale bardzo trudno jest się rozstać. Jeżeli związek 6 jest oparty na partnerstwie i równych prawach wtedt macie szanse na stworzenie udanej rodziny, w której dominować bedzie miłość, szacunek, wyrozumiałość i ciepło. Pierwsze wyzwanie to u Ciebie 2 a u niego 3. To też sie u was mniej więcej łączy ponieważ wyzwanie w dwójce to przede wszystkim praca nad związkiem - u Ciebie to jest bardzo silnie zaznaczone. Powinnaś sie skupić na dbaniu o jak najlepsze relacje w Twoim związku, nie rezygnuj z relacji nawet jeśli pojawią sie duże problemy i wszystko bedzie wyglądać już na skończone, staraj sie do końca, wychodź zawsze pierwsza z inicjatywą, staraj sie nad sobą pracować i dopiero wtedy gdy już na[rawde nie ma żadnej nadzieji możesz odpuścić. Musiałaś bardzo zaniedbywać rodzinę w poprzednich wcieleniach i teraz to sie skumulowało. Partner ma wyzwanie 3 więc też podobnie praca nad emocjami pod względem relacji z innymi. Możliwe, że Twoim zadaniem też jest mu pomagać, uczyć go w pełni wyrażania siebie na zewnątrz, także przynosić ukojenie, uspokojenie którego potrzebuje. On ma przede wszystkim problemy w prawidłowej kounikacji, może dusić w sobie emocje (przy DŻ 4) bardzo możliwe, żema blokady - Ty też jesteś dla niego żeby pomóc w uwalnianiu od tych blokad. Na razie myśle, że tworzycie dobry związek i oby tak pozostało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marlena75

Dziękuję Ci pięknie za interpretacje:) kwestie relacji damsko-męskich zgadzają się ...związki i partnerzy trudni, 16-tkowa karma daje mi się we znaki...stąd lęki przed wiązaniem się...Partner jest bardzo komunikatywny i otwarty nie widzę blokad wręcz przeciwnie lubi brylować otaczać się ludzmi być zauważonym chyba że to taki kamuflaż i stąd moja błędna interpretacja i raczej mam wrażenie, że to on poszerza moje horyzonty myślowe a ja go mogę ograniczać swoim szablonowym schematycznym i czasem ciasnym myśleniem....

W związku jesteśmy 6 miesięcy więc to początek wspólnej drogi a póki ze sobą nie zamieszkamy na pewno będzie to dobry związek...ha ha

Dziękuję Ci raz jeszcze Słońce:) może jeszcze skorzystam z działu tarota. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi