Jump to content

intrepretacje "piramidek" - prośba o numerologiczną pomoc :)

Guest enke89
 Share

Recommended Posts

Guest enke89

witam serdecznie!

mam tu związek karmiczny i piramidki poszczególnych osób (obliczone przez program do numerologii, niestety, bez interpretacji). na to, że jest to związek karmiczny wskazuje m.in. suma dróg życia - 9.

przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć, czy ta 9 oznacza, że jest szansa, że staniemy sobie na drogach życia jakoś bardziej poważnie? dużo przeszkód staje nam na drodze do spotkania... czy może ta 9-tka jeszcze o niczym nie świadczy?

chciałabym się również dowiedzieć, jakie znaczenie mają cyfry, które się pokrywają w piramidkach, ale nie w kolejności, np. jego droga życia i mój 4pz , mój 1pz i jego 4pz, cykl formujący (7), jego 2pz i mój cykl żniwny, mój cykl produktywny i jego cykl żniwny... czy to ma znaczenie przy określaniu karmiczności?

z góry dziękuję za pomoc! :)

Guest enke89

czytałam. nie chodzi mi tylko o punkty zwrotne, ale również o bardziej złożone "zestawienia", o których wspomniałam wyżej.

Guest stagnacja

przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć, czy ta 9 oznacza, że jest szansa, że staniemy sobie na drogach życia jakoś bardziej poważnie? dużo przeszkód staje nam na drodze do spotkania... czy może ta 9-tka jeszcze o niczym nie świadczy?

samo zsumowanie dat ur jeszcze o niczym nie świadczy ale przy 9 bardzo możliwe, że nie spotkaliście się przypadkowo, to jest dosyć trudny związek, obie strony powinny sie naginać, starać się nad sobą pracować, podobno w tej relacji potrzeba się zmienić, poświęcić coś aby móc stworzyć razem związek, coś z siebie dać co może nie być takie łatwe dla partnerów, relacja o wibracji 9 potrafi trwać przez całe życie albo zakończyć sie szybko bez możliwości powrotu

chciałabym się również dowiedzieć, jakie znaczenie mają cyfry, które się pokrywają w piramidkach, ale nie w kolejności, np. jego droga życia i mój 4pz , mój 1pz i jego 4pz, cykl formujący (7), jego 2pz i mój cykl żniwny, mój cykl produktywny i jego cykl żniwny... czy to ma znaczenie przy określaniu karmiczności?

podobno im więcej takich samych liczb w portretach obu osób tym bardziej karmiczny jest to związek więc jeśli u Was tyle cyfr sie pokrywa jak najbardziej można tu mówić o relacji karmicznej i to dosyć silnej,być może macie za sobą troche więcej wspólnych wcieleń