Jump to content

Analiza daty ślubu


Małgosia09
 Share

Recommended Posts

Witam tak z ciekawości czy dało by radę zrobic analizę z daty ślubu? szukałam na forum i nic nie znalazłam jeśli gdzieś jest proszę napisac.Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Link to comment
Share on other sites

Guest stagnacja

Oboje jesteście numerologicznymi siódemkami i data waszego ślubu również ma wibrację 7. Ale ślub wzięliście już w 8 roku numerologicznym.

Wibracja 7 nie jest zbyt korzystna dla waszego związku o wibracji 5 ponieważ 7 też jest nieparzystą cyfrą a poza tym 7 przynosi izolację, możliwe, że to przenosi się na wasz związek. Wy generalnie jako siódemki z reguły czujecie się często wyobcowani, pomimo porozumienia na poziomie intelektualnym z natury zachowujecie dystans i nie potraficie się w pełni zbliżyćdo drugiej osoby. Jesteście bardzo wrażliwi. Siódemka z piątką mają podobną energię ale jest taka zasada (również przy podpisie), że aby była zachowana harmonia należy parzystą liczbę łączyć z nieparzystą i aby wynik dodawał pozytywnej energii danej osobie, związkowi, czy firmie itp. Dzień Waszego ślubu jest pozytywny dla związku.

Natomiast jeśli chodzi o Wasze osobiste lata w których byliście zawierając małżeństwo - Ty byłaś w 7 roku osobistym więc u Ciebie mogą być niekorzystne wpływy, możesz odczuwać negatywy, możesz wlaczyć w tym związku o uwagę męża, możesz czuć sie nieraz osamotniona, możesz zawsze wychodzić z inicjatywą ale mieć też poczucie, że mąż nie spełnia Twoich oczekiwań,możesz wszystko za bardzo analizować i pogrążać sie w tym, możesz mieć poczucie, że musisz sobie radzić ze wszystkim sama, nie czuć takiego wsparcia od męża jakiego potrzebujesz. Raczej nie było to dla Ciebie korzystne formalizować Wasz związek w tamtym czasie bo to był czas samotności dla Ciebie więc może się to też przenieść na Wasze małżeństwo. Możesz mieć z tym problemy.

Mąż zawarł związek w swoim 6 roku osobistym. To akurat było dla niego bardzo korzystne. Rok 6 to rok rodziny więc wszystko co sie wtedy robi powinno być poświęcone rodzinie, dla rodziny itd dlatego zakładanie rodziny jak najbardziej wskazane. To przynosi odpowiednie plony w następnych latach. Także on powinien być zadowolony, czuć się dobrze w tym małeństwie, może się czuć spełniony. Tym bardziej, że zawarliście związek w jego 6 cyklu i 2 punkcie zwrotnym więc pomimo tej siódemki w dacie ślubu on rozwija sie w tym związku, czuje sie bezpiecznie, spełniasz wszystkie jego oczekiwania.

Małgosiu macie dzieci? Bo jeśli nie macie to w najbliżyszych latach powinniście mieć.

A że wasz ślub był pod wpływem wibracji już 8 roku numerologicznego także wasze małeństwo ma solidne podstawy.

 

Jeśli odczuwasz czasem dyskomfort w tym związku tak jak pisałam to postaraj sie rozmawiać o tym z mężem przede wszystkim mów mu co czujesz, jaki jest Twój punkt widzenia on powinien to zrozumieć i próbować coś poprawić tylko musisz zaznaczać co Ci czasem nie pasuje, mów o swoich potrzebach. Im częściej będziesz mówić tym mniej będziesz odczuwać jakieś niedogodności i to ociepli wasze relacje, zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...