Skocz do zawartości

Zamiana w psa, schronisko, przyjaciółka, wróg


KarouGrrl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałam ostatnio bardzo dziwny sen. Natomiast grałam w pewną grę o myszach (sterowałam sobą, nie siedziałam przed komputerem) i nagle zobaczyłam tam pewną osobę z nickiem osoby, której nie lubię, lub nawet mogę go nazwać wrogiem. Jestem dość pewna, że mnie poniżał i wyzywał, ale nie pamiętam tego dokładnie. Nazwał mnie słabą osobą, co mnie bardzo wkurzyło. Potem zamieniłam się w psa i ta osoba odeszła. Nagle trafiłam do schroniska i jakaś połowa snu polegało na tym, iż leżę i patrzę wyczekując wolności. Potem jakoś udało mi się wyjść z klatki i zobaczyłam parę psów kradnących coś z jakby spiżarni. Były tam różne pokarmy dla psów, obroże itp. Robiły to co jakiś czas, aż w końcu dozorca je zauważył. Jakiś pies pociągnął za wajchę i wszystkie psy razem ze mną uciekły.

 

Uciekłam gdzieś, znalazłam tak jakby dom, chociaż to był grzyb, w którymś ktoś mieszkał. Okazało się, że jestem tam moja najlepsza przyjaciółka, i akurat coś gotowała. Uścisnęłyśmy się i wyszłam. Po wyjściu zastałam osobę za którą niezbyt przepadam, i akurat gdy moja przyjaciółka z domu wyszła, ta osoba oblała ją wodą. Tak jakby wiadro z wodą było nad drzwiami, i jak je otworzyła to spadło na nią. Myślała, że to ja i uciekła. Powiedziała, że nie chce mnie więcej znać, a ja zaczęłam płakać. Potem znalazłam jakąś jaskinie i w niej były diamenty, chciałam kilof, ale go nie miałam. To wszystko.

Czekam na interpretację i pozdrawiam.

Edytowane przez OazaSpokoju
a strzelę sobie akapit ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wg mnie: takie czekanie z Twojej strony, aż osoba którą nazywasz "wrogiem" odejdzie, lub ktoś z zewnątrz, zewnętrzna sytuacja zmieni się i da Ci "wolność". Psy jako towarzystwo (podobne do Ciebie, bo też byłaś psem we śnie), lub zachowywanie się czasem jak zwierzęta. Spiżarnia może być symbolem "przechowywania" a przywłaszczyć można wszystko - czyjś pomysł, przedmiot, ideę itd. Twoja przyjaciółka może mieć do Ciebie pewne niejasne oczekiwania, posądzać Cię o coś, wato od razu to jej wyjaśnić Diament jako bardzo cenne, jako że brak kilofa to nie jesteś jeszcze gotowa by to cenne otrzymać.

 

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...