Skocz do zawartości

Dary paranormalne w rodzinie ?


Silwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do wszystkich obdarzonych paranormalnie na tym forum ;)

Czy wasi członkowie rodziny, wiedzą o waszych zdolnościach np. jasnowidzenia, czy innych tego typu? Czy ukrywacie to przed nimi?

Jeśli nie, to proszę napiszcie jak przekazaliście im taką wiadomość.

 

Pozdrawiam, Silwera

Edytowane przez Silwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj! Nie wiem, czy jeszcze aktualne...

Tak się składa, że u mnie takie rzeczy są dziedziczone. Wszyscy od strony matki (kobiety) są w jakimś stopniu obdarzone darami. Ja przykładowo jestem bardziej... Uzdolniona w kierunku jasnoczucia, a w głowie zawsze widzę, jak wygląda dany zmarły/duch/demon/anioł, który mnie odwiedza, więc częściowo też jasnowidzenie... Te zdolności przybierają na sile... Ja trzymam w tajemnicy moje zdolności, jeżeli chodzi o to, że przybierają na sile, ale każdy wie, że wyczuwam zmarłych... Powiedziałam o tym wszystkim tylko babci, bo jej ufam w stu procentach. Wiem, że NIGDY mnie nie zawiedzie... A podpowiedziała mi naprawdę sporo.

Ja bym ci radziła nie mówić nikomu i nie obnosić się z tym, chyba, że masz naprawdę zaufaną osobę... Wtedy powiedz.

Edytowane przez Elvamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każdy jest inny i każdy ma inne reakcje. Ja osobiście nie powiedziałem nikomu z rodziny ani znajomym. W sumie to i tak nic nie zmienia, bo instynktownie przychodzą się radzić, więc, po co kogoś uświadamiać jak wcale to nie jest potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kerazan
Witam,

 

Mam pytanie do wszystkich obdarzonych paranormalnie na tym forum ;)

Czy wasi członkowie rodziny, wiedzą o waszych zdolnościach np. jasnowidzenia, czy innych tego typu? Czy ukrywacie to przed nimi?

Jeśli nie, to proszę napiszcie jak przekazaliście im taką wiadomość.

 

Pozdrawiam, Silwera

 

Jezu! to takie trudne odpowiedzieć tak lub nie? Tyle was jest na tym forum... chyba że nie jesteście jasnowidzami nie???

 

Jakie to ma dla Ciebie znaczenie, żeby Twoja rodzina wiedziała o Twoich zdolnościach? Każdy ma jakieś zdolności, tylko nie wszyscy są tego świadomi i nie koncentrują się na rozwijaniu tych zdolności. Osobiście mogę Tobie powiedzieć, że bardzo często takie zdolności są dziedziczne, zwłaszcza zdolności bioenergoterapeutyczne, dlatego że to matka przekazuje energię przedurodzeniową swemu dziecku, która swoją drogą mieści się w podbrzuszu (tzw. tantien), więc jeśli rodzicielka jest silna i zdrowa to przekaże taką energię swojemu dziecku. Oczywiście my możemy pobudzać, odnawiać i rozwijać swój potencjał energetyczny, ale w chwili urodzenia u każdego ten potencjał jest inny. Co do pozostałych zdolności, to bardzo szeroki temat :) obejmujący również poprzednie wcielenia, ale w zasadzie każdy ma mnóstwo zdolności, które można rozwinąć, ważne jest tylko zadać sobie pytanie: po co? czemu ma to służyć? Czy chcesz rozwijać z czysto egoistycznych powodów, czy rzeczywiście dla wyższych celów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W mojej rodzinie wiele osób jest obdarzonych parapsychicznie i generalnie nie informujemy o tym bo i tak wszyscy członkowie rodziny o tym wiedzą. Czasami kiedy odwiedzł nas jakiś daleki krewny albo pojawiała się nowa osoba to się po prostu jej mówiło albo to jakoś wynikało w rozmowie.

 

Swoją drogą ciekawi mnie to jak dziedziczy się dar. Z moich obserwacji wynika, że zwłaszcza u kobiet za zdolności uzdrowidzielskie, jasnowidzenia czy inne parapsychiczne wcale nie odpowiada matka, i że zupełnie inaczej dziedziczą się u kobiet i u mężczyzn oraz, że stan zdrowia matki wogóle nie ma nic wspólnego ze zdolnościami dzieci. (Jak kolwiek uważam, że zdolności parapsychiczne warunkują też inne sprawy niż dziedziczenie i faktycznie każdy może je nawet w sobie wyćwiczyć.)

 

Czy ktoś ma swoje obserwacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wie tylko raptem 1 osoba, alei tak nie wszystko. Reszcie nie mówię bo wiem, jakie mają do tego podejście sceptyczne. Także może najpierw wyczuj jakie mają poglądy na takie tematy i wowczas zdecyduj czy jest sens mówić.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rodzinie nie opowiadam za bardzo o sobie.Wiedzieli tylko moi rodzice.Jesli ktos uważa takie zdolności za dziwactwa to jego problem :) I nie wszystkim trzeba się tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...