Jump to content

zdechłe ryby ożyły


media
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

W sobotę śniło mi się , że złapał mnie za rękę pies. I trzymał dosć długo. Moja córka i mąż stali obok. Ktoś wezwał straznika (chyba wezwał albo sam się pojawił) - nie pamiętam dokładnie i mnie uratował. Strażnik się uśmiechnął i powiedział , że dobrze się stało , że nic mi się nie stało. Faktycznie - nie było żadnych śladów ani krwi. Pies nie rzucał się , nie szczekał - tylko trzymał za rękę.

 

Dodam, iż ten sen śnił mi się na wyjeździe w Karkonosze, gdzie martwiłam się dzień wcześniej o pogodę, gdyż pragnęłam zobaczyć śnieżkę. UDAŁO SIĘ!!!!!!!

 

Dziasia miałm jeszcze gorszy jak dla mnie sen. Widziałam w jakimś bajorze zdechłe ryby - nie było ich tysiące raczej kilka. Były duże. Pamiętam jakieś łuski. Za chwilę patrzę a ryby żyją i pływają sobie fajnie.Nie wiem czy to te same ryby czy jakieś inne.

 

Czy powinnam sie obawiać czegoś czy raczej są to sny bardziej pozytywne?????? Jak myślicie????????????///

Link to comment
Share on other sites

Ten pies, który cię ugryzł wygląda mi na to jakbyś miała kochanka, jakiegoś adoratora. Pies również oznacza nieczystość i grzech, więc możliwe, że zamiast kochanka wpadniesz w sidła jakiejś ideologi np. ateizmu, aborcjonizmu itp. Strażnik to ksiądz, pod wpływem którego uwolnisz się od grzechu.

 

Zdechłe ryby, które ożyły również mają tutaj znaczenie religijne. Po prostu odżyje w tobie wiara chrześcijańska.

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie nie zgodzić z przedmówcą. Teoria o grzeszności i chrześcijaństwie wydaje mi się tu nadinterpretacją.

 

 

Na karcie Tarota "Głupiec" często jest pies, powstrzymujący głupca, przed wejściem w przepaść. Ten też trzyma cię, ale nie kąsa, być może próbuje cię przed czymś powstrzymać. To twoja intuicja. Zwierzęta w snach i legendach często są symbolami ducha, bywają atrybutami bogów. Trzech z czterech ewangelistów ma zwierzęce symbole. Zwierzę we śnie pomaga i wskazuje kierunek, uczy i odkrywa prawdy niedostępne dla logiki. Być może to sugestia, że stoisz przed jakimś wyborem i intuicja próbuje ci dać wskazówkę, że nie do końca jest on właściwy.

 

Ryby natomiast nie są wyłącznie znakiem chrześcijańskim ale również astrologicznym. Mają silne związki z podświadomością, są skarbem wydobywanym z mroków naszego umysłu. Stąd są w bajorze, umysł często jest zaśmiecony i być może coś w nim, jakaś myśl zatruwała ci życie, ale odeszła i wtedy ryby ożyły przywracając równowagę.

 

Jeżeli chodzi o ideologię Mendel, to katolicyzm również jest ideologią ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Troszkę mnie uspokoiły. Coś jest w tym o czym piszesz OazaSpokoju. Faktycznie ostatnio mój umysł jest zaśmiecony, mam rózne myśli i bojaźnie. Mam nadzieję, ze równowaga , którą wymieniłeś do mnie wreszcie przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...