Skocz do zawartości

morderstwo, syn


poprostuPytam

Rekomendowane odpowiedzi

.Moj syn jest na wakacjach od miesiaca u mojej mamy i wroci dopiero w sierpniu.

Bardzo za nim tesknie,brakuje mi go,choc nie ukrywam mam jeszcze synow oprocz niego.Ale ja z nim jestem bardzo zwiazana.I sama odliczam dni do mego wyjazdu by moc sie spotkac z rodzina i znim rowniez.

Opisze wam moj sen,po ktorym jak sie obudzilam plakalam jak male dziecko.

Bylam w jakims dziwnym miejscu,oraz moi synowie[nastoletnie],ale chwila moment zniknal jeden walsnie on,zaczelam szukac ,panikowalam,i nigdzie go nie moglam znalesc.

Niewiem w jakich okolicznosciach i gdzie sie ja pojawilam szukajac go znalazlam urwana raczke ale to byla malusna raczaka jakby niemowlaka ale paluszki syna.

Ku moim zdumieniu widze sa drzwiczki do pieca otwarte i widze skulony czlowiek jakby lezal na boku plecami do mnie,w szkolnym sweterku.

Poznalam go plakalam we snie,krzyczalam,ze to on.Ze ktos go pewnie porwal jakis bandyta ,dlaczego on.

Ktos go wepchanl tam i mial przod spalony,niezyl tak mysle.Ale to byl sen.

Szukalam winnego,podejrzewalam jakiegos mezczyzne,probowalam zadzwonic na policje,ale jakos nie moglam numeru wybrac.

Dlugo to trwalo.Ale mialam syna jeszcze a ja po nim tak plakalam .

Snil mi sie moj maz,ale obwinialam i jego.Ze zamordowano mego kochanego syna.

Obudzilam sie zaczelam opowiadac sen mezowi ,smial sie ze mnie zadzwonil do syna i z nim rozmawial a ja tak plakalam zalosnie ,poprostu wylam.

Dlaczego wlasnie taki sen mialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie tego snu jest oczywiste i nie ma co doszukiwać się tutaj znaczeń, bo urwana rączka to urwana rączka, ktoś po prostu zamordował twoje dziecko. Za dnia naczytałaś się gazet i naoglądałaś filmów kryminalnych, a że twój synek jest dla ciebie najważniejszy to taki miałaś sen. Traktuj ten sen jako ostrzeżenie, że trzeba pilnować dzieci. Nie ma się czym przejmować i powiedz mężowi, żeby na przyszłość się nie śmiał

 

Paradoksalnie to właśnie podczas snu mózg człowieka pracuje na najwyższych obrotach. Albert Einstein swoją teorię ułożył w czasie snu dzięki swojej podświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie ogladam sensacyjnych czy horrorow przed snem-bo potem nie zasne.Niewiem skad ale ten dzien byl jak kazdy inny,nic szczegolnego nie dzialo sie.Chodze spac okolo polnocy to u mnie taka pora.Sen ten mialam chyba nad ranem,bo czesto budze sie w nocy i mam swiadomosc.

Moze jestem i nad opiekuncza,za wrazliwa lub nie potrzebnie zaprzatam sobie glowe tym snem.Mowimy ze to koszmarne sny ze cos oznaczaja.

Wiem ze placz w snie jest na odwrot.

Ale i mozg nas inaczej pracuje.

Ale dziekuje za pare slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...