Skocz do zawartości

kto to?


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Numer widoczny,acz kolwiek telefon wylaczony od popoludnia :/ jak sie do dzwonie i dowiem to zweryfikuje w najblizszym czasie.

Jak uważacie kto to?

Kto dzwonił z numeru xxxxxx którego nie zdarzylam odebrac? 5 buław, 3 denary, paż denarów- ktos z jakimiś pretensjami albo osoba która chciała o cos dopytać/dowiedzieć sie szczegółow strike dotyczących jakiejs mojej pracy?

Odnośnik do komentarza

kto cos chciał - na pewno coś związanego z ofertą, ktoś niecierpliwy bo nawet w odpowiedzi dlaczego nie odbiera widac, ze miała dość czekania, 'niekompetencji', ze jak to ktoś nie odbiera,co za firma ohh ehh ahh...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nayla miałam się odezwać w sprawie innej stałej posady do tygodnia czasu,ale jakos tak karty wyszły dziwne.. chociaz sacral mówiła ze perspektywy są.

Firma juz rekrutowała pracowników,ja nie mogłam sie wstawić na proponowany termin i pan powiedzial,że jeśli nadal nikogo nie będą miec to oferta nadal bedzie aktualna.

Przesłałam im swoje porfolio zrobionych prac i "ponoć" ładne z tego co napisali.. chociaz karty pokazywały chwiejność..

no ale moze to wynikało z mojej postawy.. bo jakos tak nabrałam dystansu..chyba faktycznie ten numer telefonu sie tak zaczynał jak ten którego nie odebrałam..

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA--> Pani chciała umówić się na zabieg przedłużania rzęs oraz przedłuzania włosków:). Nie odbieralam a potem karte z telefonu przełozyła do modemu na internet:). Dziś do mnie dzwoniła i umówiłyśmy sie na konkretny termin:)

Dzieki za wasza pomoc:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...