Skocz do zawartości

Czy zaliczę poprawkę?


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mam ostatni egzamin w niedzielę - poprawkę z Budżetowania:)

 

Czy go zaliczę?

 

Mag 3 kielichów Świat i dołożyłam jakoś tak spontanicznie do świata 5 monet i króla mieczy

wydaje mi się,że zdam,że zakończę ten etap studiowania, może dodatkowe karty mówią mi o tym, że trochę będzie mi brakowało nauki,albo,że pan doktór oceni mnie gorzej niż bym na to liczyła? Mam info z drugiej ręki, że facet odchodzi z Uniwerku, bo ponoć studenci bardzo się na niego skarżyli za metody nauczania i to jeden z jego ostatnich egzaminów,może stąd te ostatnie karty...

Odnośnik do komentarza

Wg mnie zdasz choć Pan może robić pod górkę i to bardzo.

Możliwe, że bd Ci się wydawać, ze nie zdasz, bo trudne pytania itd ale uda sie :)

a to, ze bedzie 'żal opuszczać szkolne mury' to też prawda :)

 

aaa i tak mi się skojarzyło, ze możliwe też że pan Ci powiem, ze ahh - nie będę Cie trzymał tu dłużej, znaj mą łaskę i zdajesz (a tak na prawde będziesz miała zasłużoną ocenę)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Wg mnie zdasz choć Pan może robić pod górkę i to bardzo.

Możliwe, że bd Ci się wydawać, ze nie zdasz, bo trudne pytania itd ale uda sie :)

a to, ze bedzie 'żal opuszczać szkolne mury' to też prawda :)

 

aaa i tak mi się skojarzyło, ze możliwe też że pan Ci powiem, ze ahh - nie będę Cie trzymał tu dłużej, znaj mą łaskę i zdajesz (a tak na prawde będziesz miała zasłużoną ocenę)

 

To egzamin pisemny,ale na tyle trudny,że aby go zdać,trzeba zrobić i teorię i zadanie.A zadanie jest niełatwe i pracochłonne:) Dzis odkryłam błąd, przez który mi nie policzył punktów za zadanie:) A pan ponoć na poprawkach bywa złośliwy, w sobotę rozmawiałam z dziewczyną, z poprzedniej edycji, która (zresztą nie tylko ona) będzie zaliczała 4 raz ...

Odnośnik do komentarza

wiesz, bez względu na to czy to pisaemy czy ustny pan moze tak pomyslec ;) niekoniecznie powiedzieć wprost. Wiec jak dostaniesz '3' to bym sugerowała, ze moze jednak miał takie mysli...

 

taaa... nie ma to jak gnebic studentów...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez, zdasz egzamin na 3 i będziesz wreszcie wolna, nie będziesz musiała profesorka oglądać.

 

Sam facet b.fajny jako osobowość, dość młody,tuż po 40 - tce inteligentny i dowcipny,ale na egzaminie to @%^^&&!!.., nie wyraże się..

Odnośnik do komentarza
Sam facet b.fajny jako osobowość, dość młody,tuż po 40 - tce inteligentny i dowcipny,ale na egzaminie to @%^^&&!!.., nie wyraże się..

 

No, to może Ci Go będzie brakowało? :icon_smile: 5 denarów Król Mieczy

Odnośnik do komentarza
Mam ostatni egzamin w niedzielę - poprawkę z Budżetowania:)

 

Czy go zaliczę?

 

Mag 3 kielichów Świat i dołożyłam jakoś tak spontanicznie do świata 5 monet i króla mieczy

wydaje mi się,że zdam,że zakończę ten etap studiowania, może dodatkowe karty mówią mi o tym, że trochę będzie mi brakowało nauki,albo,że pan doktór oceni mnie gorzej niż bym na to liczyła? Mam info z drugiej ręki, że facet odchodzi z Uniwerku, bo ponoć studenci bardzo się na niego skarżyli za metody nauczania i to jeden z jego ostatnich egzaminów,może stąd te ostatnie karty...

 

Powinnaś zdać Droga Inez, ocena nie będzie wysoka ale przyłóż się jeszcze do nauki bo po nim można się wszystkiego spodziewać.

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Powinnaś zdać Droga Inez, ocena nie będzie wysoka ale przyłóż się jeszcze do nauki bo po nim można się wszystkiego spodziewać.

Trzymam kciuki!

 

Zamierzam to uczynić, na szczęście egzamin w niedzielę,więc mam cała sobotę:) Teorię pamiętam, poćwiczę jeszcze dokładnie zadania, wczęsniej byłam zbyt pewna zadań i na tym poległam..

Odnośnik do komentarza

Zdasz. I to na medal.

 

5 Monet i Krol Mieczy to Twoja niepewnosc. Po tym, jak raz niezaliczylas podchodzisz do tej poprawki i nauczyciela jak do jezozwierza. Boisz sie, ze nowu sie nie uda. Ale

 

juz pierwsza karta mowi Ci, ze masz potencjal Mag. A Mag jest zdolny, sprytny, inteligentny i jak sie uprze to osiaga to, co zamierzy.

 

 

Uda Ci sie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Zdasz. I to na medal.

 

5 Monet i Krol Mieczy to Twoja niepewnosc. Po tym, jak raz niezaliczylas podchodzisz do tej poprawki i nauczyciela jak do jezozwierza. Boisz sie, ze nowu sie nie uda. Ale

 

juz pierwsza karta mowi Ci, ze masz potencjal Mag. A Mag jest zdolny, sprytny, inteligentny i jak sie uprze to osiaga to, co zamierzy.

 

 

Uda Ci sie. ;)

Bardzo bym chciała, bo jak go zaliczę, to mam skończoną szkołę i mogę świętować:)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
myślę, że może nie być łatwo... znaczy się będziesz musiała trochę pogłówkować ale dasz radę ;) i zaliczysz i zdasz :>

 

Powodzenia :dalove:

 

Tak, pogłówkuję nad zadaniem.On daje pytania z teorii, którą w zasadzie mam opanowaną, ale powtarzam sobie i jedno zadanie. Jedno, ale jakie...Liczenia na 30 minut conajmniej..

Odnośnik do komentarza
Mam ostatni egzamin w niedzielę - poprawkę z Budżetowania:)

 

Czy go zaliczę?

 

Mag 3 kielichów Świat i dołożyłam jakoś tak spontanicznie do świata 5 monet i króla mieczy

 

Myślę, że zdasz. Mag - postarasz się, 3 kiel- pójdzie łatwo. Świat na końcu to wakacje:) (piszesz, że to ostatni egzamin). 5 monet - poprawka i król mieczy -prrof da spokój, odpuści. Może bedzie starał sie zachować pozory, ale tak naprawdę da luzu (3 kiel).

Odnośnik do komentarza

zdasz na 100% bardzo ladne karty. Widac wiedze,rozsadek i opanowanie(mag). Ponadto nowe mozliwosci i radosc z odniesionego sukcesu (3 kiele i swiat).

Dociagniete 5 monet i krol m. moga wskazywac na to,ze bylo kiepsko,ale udalo Ci sie w koncu wykazac i zostaniesz doceniona.

 

trzymam kciuki.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Mag 3 kielichów Świat i dołożyłam jakoś tak spontanicznie do świata 5 monet i króla mieczy

 

raczej tak, bo ta 3 kielichow i swiat to jak wyjscie na impreze... nie widac tu smutku...

a mysle ze 5 monet to raczej to ze Pan odchodzi, chociaz raczej z niechecia i smutkiem...

 

Wycisk da na pewno, ale bedzie sprawiedliwy, choc wymagajacy...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Mam ostatni egzamin w niedzielę - poprawkę z Budżetowania:)

 

Czy go zaliczę?

 

Mag 3 kielichów Świat i dołożyłam jakoś tak spontanicznie do świata 5 monet i króla mieczy

wydaje mi się,że zdam,że zakończę ten etap studiowania, może dodatkowe karty mówią mi o tym, że trochę będzie mi brakowało nauki,albo,że pan doktór oceni mnie gorzej niż bym na to liczyła? Mam info z drugiej ręki, że facet odchodzi z Uniwerku, bo ponoć studenci bardzo się na niego skarżyli za metody nauczania i to jeden z jego ostatnich egzaminów,może stąd te ostatnie karty...

 

Nie zaliczyłam, nie wiem dlaczego. Z teorii dostałam maksymalną ilość punktów, bo faktycznie mam ją świetnie opanowaną, natomiast za zadanie zero punktów, mimo, że zrobiłam je całe i wiem, że pomyliłam się tylko w obliczeniach pod sam koniec (błąd techniczny, sprawdzaliśmy sobie z ludźmi). Najgorsze jest to, że nie wiem dlaczego nie dał mi punktu, gdybym dostała miałabym zaliczone. Zastanawiam się na serio, czy nie zadzwonić na Uczelnię z prośba o wgląd w moją pracę.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
ja bym dzwoniła bez dwóch zdań...

Mówiłam, że mogą być kłopociki :/ ten król mieczy to taki chamek mały :/

 

Dokładnie.Nie wiem, czy on mnie nie zapamiętał, bo na egzaminie dał mi ostrzeżenie za to, że koleżance podpowiadałam...I jak brał ode mnie pracę, to się dokładnie przyjrzał moim danym....Szlag...

Odnośnik do komentarza
Nie zaliczyłam, nie wiem dlaczego. Z teorii dostałam maksymalną ilość punktów, bo faktycznie mam ją świetnie opanowaną, natomiast za zadanie zero punktów, mimo, że zrobiłam je całe i wiem, że pomyliłam się tylko w obliczeniach pod sam koniec (błąd techniczny, sprawdzaliśmy sobie z ludźmi). Najgorsze jest to, że nie wiem dlaczego nie dał mi punktu, gdybym dostała miałabym zaliczone. Zastanawiam się na serio, czy nie zadzwonić na Uczelnię z prośba o wgląd w moją pracę.

 

szok....

a takie karty....

 

taaaa.... jednak te 5 denarów i mieczowy mieli większe znaczenie....

Odnośnik do komentarza
Dokładnie.Nie wiem, czy on mnie nie zapamiętał, bo na egzaminie dał mi ostrzeżenie za to, że koleżance podpowiadałam...I jak brał ode mnie pracę, to się dokładnie przyjrzał moim danym....Szlag...

 

ale dziad!

Odnośnik do komentarza

Kurcze. Niefajnie... Stawialam na to, ze to Twoje emocje, lek przed tym nauczycielem wyszly... a tu takie buty.

No Mieczowy... rzeczywiscie karty pokazaly wszystko "ladnie".

Odnośnik do komentarza
Ale jestem zła..Ale powiem Wam, że jak zobaczyłam 5 denarów, to miałam naprawdę złe przeczucia, ta karta nie dawała mi spokoju w tym rozkładzie..

 

ojjjj można się wkurzyć... można... też bym pianę biła....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Kurcze. Niefajnie... Stawialam na to, ze to Twoje emocje, lek przed tym nauczycielem wyszly... a tu takie buty.

No Mieczowy... rzeczywiscie karty pokazaly wszystko "ladnie".

 

Najgorsze, że poprawiać mogę we wrześniu, po 13... Wolałabym jeszcze w lipcu...

Odnośnik do komentarza

Inez, a może warto zainterweniować, jeśli jesteś pewna, że to cos da? Pomyłki się zdarzają.

Kiedys mój syn znalazł w indeksie elektronicznym ocenę ( 4) za egzamin, do którego nie podszedł w I terminie. Wahał się, co z tym zrobić, bo wykładowca ostry jak brzytew i ta ocena by się przydała. Zdecydował się napisać do wykładowcy e-maila o tym przypadku. W odpowiedzi czekała Go nagroda "jeśli Pana ta ocena satysfakcjonuje to pozostawmy ją. W nagrodę za uczciwość zwalniam pana z egzaminu".

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez, a może warto zainterweniować, jeśli jesteś pewna, że to cos da? Pomyłki się zdarzają.

Kiedys mój syn znalazł w indeksie elektronicznym ocenę ( 4) za egzamin, do którego nie podszedł w I terminie. Wahał się, co z tym zrobić, bo wykładowca ostry jak brzytew i ta ocena by się przydała. Zdecydował się napisać do wykładowcy e-maila o tym przypadku. W odpowiedzi czekała Go nagroda "jeśli Pana ta ocena satysfakcjonuje to pozostawmy ją. W nagrodę za uczciwość zwalniam pana z egzaminu".

Dzwoniłam do Dziekanatu, mają chyba urlop, czy coś, bo ciągle włacza się fax, a innego nr tel.nie mam...

Odnośnik do komentarza
Inez, a może warto zainterweniować, jeśli jesteś pewna, że to cos da? Pomyłki się zdarzają.

Kiedys mój syn znalazł w indeksie elektronicznym ocenę ( 4) za egzamin, do którego nie podszedł w I terminie. Wahał się, co z tym zrobić, bo wykładowca ostry jak brzytew i ta ocena by się przydała. Zdecydował się napisać do wykładowcy e-maila o tym przypadku. W odpowiedzi czekała Go nagroda "jeśli Pana ta ocena satysfakcjonuje to pozostawmy ją. W nagrodę za uczciwość zwalniam pana z egzaminu".

 

to tak dla rozbawienia przypadek kolegi:-)

 

miał mieć ustny, facet kosił równo, kto by nie wychodził to nie zaliczył....

stał przy drzwiach sali egzaminacyjnej, ktoś go pchnął niechcący drzwi się otworzyły, a jego indeks wpadł z impetem do środka...

koleś bał się otworzyć drzwi, żeby przeprosić i ten indeks zabrać.... więc tak stoi i myśli co zrobić...

po chwili drzwi się otworzyły same, a indeks wyleciał....

koleś spocony cały... pewnie już nie zdał... otwiera, a tam zaliczone na 4.5

 

sorki za offtopik....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
to tak dla rozbawienia przypadek kolegi:-)

 

miał mieć ustny, facet kosił równo, kto by nie wychodził to nie zaliczył....

stał przy drzwiach sali egzaminacyjnej, ktoś go pchnął niechcący drzwi się otworzyły, a jego indeks wpadł z impetem do środka...

koleś bał się otworzyć drzwi, żeby przeprosić i ten indeks zabrać.... więc tak stoi i myśli co zrobić...

po chwili drzwi się otworzyły same, a indeks wyleciał....

koleś spocony cały... pewnie już nie zdał... otwiera, a tam zaliczone na 4.5

 

sorki za offtopik....

 

Ja na moich studiach magisterskich miałam takiego profesora, co stawiał oceny bez egzaminu, lubił tylko jak się za nim chodzi.Pamiętam, jak z koleżanką chodziłyśmy za nim po wpisy, wstawił nam oczywiście 5 za nic. Podobno jakiś czas później jacyś skrajnie ambitni studenci donieśli na niego do Rektora i facet musiał robić egzamin.Z tego co wiem, egzaminy były ostre i trudne do przejścia;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...