Skocz do zawartości

rozkład ogólny- prośba o pomoc


grahamka

Rekomendowane odpowiedzi

Zastosowałam rozkład ogólny, zadałam kartom pytanie co mnie czeka do końca lata a oto co mi z tego wyszło

 

1) To co w sercu: S, 10 karo, Król trefl, Król kier Widać, że ciągle będzie mi chodził po głowie Pan X, połączenie z królem trefl dobrze obrazuje jego osobowość- zamkniętego w sobie faceta, który stawia prace na pierwszym miejscu, ponad uczuciami, chyba jeszcze przez jakiś czas będę to rozpamiętywać zanim ostatecznie zamknę ten rozdział.

 

2) Dla mnie : Dama kier, 9 trefl(o), Król karo(o), Walet pik- Pierwsze co pomyślałam to to, że kobieta pokazująca się w Damie pik to moja mama która będzie mnie wspierać w rozwiązywaniu problemów, których źródłem będzie ten nieszczęsny Król, oj trochę namiesza, oj będą nerwy i napięta sytuacja.

 

3) Dla domu: 9 kier, As kier, Walet kier, As pik (o) tutaj spotkania w rodzinnym gronie, pozytywna atmosfera którą jednak coś może zaburzyć, coś co dotyczy spraw urzędowych, ogólnie pieniędzy- tu domyślam się co to może być ale poczekam- bo faktycznie za tydzień mi się taki wyjazd do rodzinki szykuje :icon_smile:

 

4) O czym nie wiem: Walet trefl, Dama karo(o), Walet karo, Dama trefl : nie wiem dlaczego ale takie zestawienia dam z waletami przysparzają mi największe problemy- ratujcie ;)

 

5) Czego się nie spodziewam: As karo, 10 pik, 10 kier, 9 karo (o)- tutaj wiadomość albo możliwość wyjazd, który będzie udany aczkolwiek nadszarpnie mój budżet, niewykluczone, że poznam na nim interesującego faceta (10 kier), wakacyjny romans który ma szanse przerodzić się w coś więcej? albo 10 mówi tylko o udanej zabawie, nie chce przesadzić z interpretacją :hahahaha:

 

5) Co być musi: Król pik, As trefl, 10 trefl(o), 9 pik: : urzędy, urzędy i załatwianie spraw, kredytem mi tu śmierdzi co by się poniekąd zgadzało bo planuję aczkolwiek panowałam później, po lecie, kto wie, w każdym bądź razie trochę się napocę i stracę dużo nerwów zanim mi go przyznają, ale powinno się udać tym bardziej, że 9 pik oznaczało by że się w końcu zmienię miejsce zamieszkania.

 

Czekam na wasze uwagi, z niecierpliwością :heej::heej:

Edytowane przez grahamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałam rozkład ogólny, zadałam kartom pytanie co mnie czeka do końca lata a oto co mi z tego wyszło

 

1) To co w sercu: S, 10 karo, Król trefl, Król kier Widać, że ciągle będzie mi chodził po głowie Pan X, połączenie z królem trefl dobrze obrazuje jego osobowość- zamkniętego w sobie faceta, który stawia prace na pierwszym miejscu, ponad uczuciami, chyba jeszcze przez jakiś czas będę to rozpamiętywać zanim ostatecznie zamknę ten rozdział. tak, będziesz miała głowę zaprzątniętą pewnym panem, starszym od ciebie, z którym już byłaś związana. nie wiem co to S oznacza ;)

 

2) Dla mnie : Dama kier, 9 trefl(o), Król karo(o), Walet pik- Pierwsze co pomyślałam to to, że kobieta pokazująca się w Damie pik to moja mama która będzie mnie wspierać w rozwiązywaniu problemów, których źródłem będzie ten nieszczęsny Król, oj trochę namiesza, oj będą nerwy i napięta sytuacja. pewnien pan, którego uważałaś za przyjaciela, okaże się nie do końca szczery wobec ciebie, przez co będziesz miała wisielczy humor. Jednak powinno wszystko się unormować.

 

3) Dla domu: 9 kier, As kier, Walet kier, As pik (o) tutaj spotkania w rodzinnym gronie, pozytywna atmosfera którą jednak coś może zaburzyć, coś co dotyczy spraw urzędowych, ogólnie pieniędzy- tu domyślam się co to może być ale poczekam- bo faktycznie za tydzień mi się taki wyjazd do rodzinki szykuje :icon_smile:W domu będzie wszystko dobrze się układać, jest miłość przy domu ;) mogą się pojawić jakieś problemy urzędowe, ktore jednak uda się rozwiązać ;)

 

4) O czym nie wiem: Walet trefl, Dama karo(o), Walet karo, Dama trefl : nie wiem dlaczego ale takie zestawienia dam z waletami przysparzają mi największe problemy- ratujcie ;)wcale nie, właśnie na początku możesz mieć problemy z osiągnięciem celu jaki sbie wyznaczyłaś, jednak los się do ciebie usmiechnie i wszystkie twoje zamiary się spełnią, a pomóc ci w tym może młode małżeństwo, albo para przyjaciół, po których byś się tego nie spodziewała.

 

5) Czego się nie spodziewam: As karo, 10 pik, 10 kier, 9 karo (o)- tutaj wiadomość albo możliwość wyjazd, który będzie udany aczkolwiek nadszarpnie mój budżet, niewykluczone, że poznam na nim interesującego faceta (10 kier), wakacyjny romans który ma szanse przerodzić się w coś więcej? albo 10 mówi tylko o udanej zabawie, nie chce przesadzić z interpretacją :hahahaha:taak, dostaniesz propozycję wyjazdu, który cie trochę będzie kosztował, ale miłosnych unieśień, ja bym powiedziała, ze szykuje ci się wakacyjny romans ;)

 

5) Co być musi: Król pik, As trefl, 10 trefl(o), 9 pik: : urzędy, urzędy i załatwianie spraw, kredytem mi tu śmierdzi co by się poniekąd zgadzało bo planuję aczkolwiek panowałam później, po lecie, kto wie, w każdym bądź razie trochę się napocę i stracę dużo nerwów zanim mi go przyznają, ale powinno się udać tym bardziej, że 9 pik oznaczało by że się w końcu zmienię miejsce zamieszkania. będą urzędy, które doprowadzą cie do załamania nerwowego.

 

Czekam na wasze uwagi, z niecierpliwością :heej::heej:

 

to ode mnie tyle ;) mam nadzieję, że nie namieszałam zbytnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S- to sygnifikator którym jest dama kier i zauważyłam, że w punkcie numer 2, jest błąd bo zamiast kierowej powinna być Pikowa ;)

Nieee nie namieszałaś wręcz przeciwnie, interpretacja stała się bardziej przejrzysta. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałam rozkład ogólny, zadałam kartom pytanie co mnie czeka do końca lata a oto co mi z tego wyszło

 

1) To co w sercu: S, 10 karo, Król trefl, Król kier Widać, że ciągle będzie mi chodził po głowie Pan X, połączenie z królem trefl dobrze obrazuje jego osobowość- zamkniętego w sobie faceta, który stawia prace na pierwszym miejscu, ponad uczuciami, chyba jeszcze przez jakiś czas będę to rozpamiętywać zanim ostatecznie zamknę ten rozdział.No dokładnie. Wszedł Ci w głowę, ten mężczyzna :D. Ale kurcze masz jednak za ładne karty, żebyś od razu zamykała ten rozdział. Może nie od razu jakiś wielki powrót. Ale zakończenia jako tako też tutaj nie ma. Coś na pewno się jeszcze wydarzy w związku z owym Panem. I tak jak Karolka napisała, tego Pana już znasz, i byłaś z nim związana.

 

2) Dla mnie : Dama kier, 9 trefl(o), Król karo(o), Walet pik- Pierwsze co pomyślałam to to, że kobieta pokazująca się w Damie pik to moja mama która będzie mnie wspierać w rozwiązywaniu problemów, których źródłem będzie ten nieszczęsny Król, oj trochę namiesza, oj będą nerwy i napięta sytuacja.No tutaj dość ciężkie karty, więc i interpretacja ciężka. Dama pik sama w sobie jest kartą zaborczą, przy odwróconej 9 trefl, oznacza różnego typu matactwa, oskarżenia, nieufność, dale znowu karty osobowe z tym, że król karo (-), to Twoje myśli na temat danego mężczyzny, przy walecie pikowym pokazuje o co dokładnie się rozchodzi. Z tym, że masz dużo odwróconych kart, więc karty mogą pokazywać przeszłość, a nie przyszłość. Jak dla mnie to takie złe wieści, które pokazują w złym świetle danego mężczyznę. Możesz się poczuć oszukiwana. Ale król kier jest odwrócony przy tym walecie, więc informacje, które dostaniesz/dostałaś, niekoniecznie muszą być prawdziwie, a na pewno, nie w znacznej części.

 

3) Dla domu: 9 kier, As kier, Walet kier, As pik (o) tutaj spotkania w rodzinnym gronie, pozytywna atmosfera którą jednak coś może zaburzyć, coś co dotyczy spraw urzędowych, ogólnie pieniędzy- tu domyślam się co to może być ale poczekam- bo faktycznie za tydzień mi się taki wyjazd do rodzinki szykuje :icon_smile:Rodzinna atmosfera, As pikowy pokazuje fajnie ten wyjazd do rodzinki, ale również tak jak Karolka napisała problemy urzędowe, typowo związane z wyjazdem. Mogą troszkę zmienić Ci plany, ewentualne opóźnienia.

 

4) O czym nie wiem: Walet trefl, Dama karo(o), Walet karo, Dama trefl : nie wiem dlaczego ale takie zestawienia dam z waletami przysparzają mi największe problemy- ratujcie ;)No nie wiesz, a raczej nie dostrzegasz ilu wokół masz życzliwych i przyjaznych Ci osób. Którzy pomogą Ci w momencie kiedy będziesz w siebie wątpić.

 

5) Czego się nie spodziewam: As karo, 10 pik, 10 kier, 9 karo (o)- tutaj wiadomość albo możliwość wyjazd, który będzie udany aczkolwiek nadszarpnie mój budżet, niewykluczone, że poznam na nim interesującego faceta (10 kier), wakacyjny romans który ma szanse przerodzić się w coś więcej? albo 10 mówi tylko o udanej zabawie, nie chce przesadzić z interpretacją :hahahaha:Dokładnie tak jak Karolka napisała ;D

 

5) Co być musi: Król pik, As trefl, 10 trefl(o), 9 pik: : urzędy, urzędy i załatwianie spraw, kredytem mi tu śmierdzi co by się poniekąd zgadzało bo planuję aczkolwiek panowałam później, po lecie, kto wie, w każdym bądź razie trochę się napocę i stracę dużo nerwów zanim mi go przyznają, ale powinno się udać tym bardziej, że 9 pik oznaczało by że się w końcu zmienię miejsce zamieszkania. Kurcze no gdyby Ci się ta 10 nie odwróciła, to byłoby fajnie. No słabo z urzędami tutaj, jakieś interesy upadające, finanse też słabo. Ale wykaraskasz się z tego. No ale co się na denerwujesz to Twoje.

 

Czekam na wasze uwagi, z niecierpliwością :heej::heej:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam aby naświetlić trochę sytuację bo już widać pierwsze oznaki spełniającej się wróżby :P

Dzisiaj otrzymałam polecony z Ukochanego Urzędu Skarbowego- chyba jakaś kontrola się będzie szykowała i właśnie nie wiem czy się z tym wyrobię co może właśnie wpłynąc na mój wyjazd do domu, do którego miałam jechać właśnie w ten piątek- aż strach się bać, mimo wszystko mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego :D i że żadnych poślizgów nie będzie.

 

Co do drugiego punktu "dla mnie" to faktycznie na dzień dzisiejszy karty pokazują to co było i to co jeszcze teraz obecnie czuję, a to przed masę niedomówień jakie towarzyszyły w momencie rozstania. Pan grał takiego macho, któremu to niby nie zależy przynajmniej już na finiszu związku, ciężki przypadek faceta który boi się okazać uczucia i zaangażować się emocjonalnie- ale wydaje mi się że sam sobie zaprzeczał czując jedno mówiąc co innego, może to katy chciały tutaj pokazać?

sama nie wiem...

 

a na sam koniec, a' propos tego romansu :P byłam tak ciekawska i zapytałam tarota o więcej szczegółów tejże sytuacji, hmmm i w sumie to mi on go w ogóle nie pokazał, natomiast wyszło mi że kontakt z moim ex się wznowi, będą sprzeczki aczkolwiek wyzna swoje uczucia, co w sumie potwierdzało by punkt numer 1 :) że nasz rozdzial jeszcze nie jest zakończony.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...