Skocz do zawartości

przyjaciel czy cos wiecej


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny. to ja znowu z panem ale innym niz do tej pory :D

zapytalam kart czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi :P

no i:

 

krol pik, dama kier, as pik -hmmmm -nie bardzo rozumiem czy tu on wlasnie jest tym krolem pik, ale szykuja sie miedzy nami jakies zmiany?? chyba ze on sie chce z kims innym spotykac.juz nie wiem,

 

to dalam jeszcze 2 karty:

 

10 pik,as karo--czy otrzymam od niego jakas wiadomosc o tym ze nic ode mnie nie chce???

 

Dziekowac temu kto da wiecej :P:poklon::buziak:

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Czesc dziewczyny. to ja znowu z panem ale innym niz do tej pory :D

zapytalam kart czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi :P

no i:

 

krol pik, dama kier, as pik -hmmmm -nie bardzo rozumiem czy tu on wlasnie jest tym krolem pik, ale szykuja sie miedzy nami jakies zmiany?? chyba ze on sie chce z kims innym spotykac.juz nie wiem,

 

to dalam jeszcze 2 karty:

 

10 pik,as karo--czy otrzymam od niego jakas wiadomosc o tym ze nic ode mnie nie chce???

 

Dziekowac temu kto da wiecej :P:poklon::buziak:

 

 

wg mnie Pan póki co głębiej sie nad tym nie zastanawiał, narazie chce Cie poznać i sie spotykać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Daffne

czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi?

krol pik, dama kier, as pik,10 pik,as karo

 

wg mnie on tu troszkę mniej zaangażowany emocjonalnie aktualnie, aniżeli Ty :). Ale powodem tego mogą być jakieś jego przejścia i może nieufnośc,przez co nie otwiera tak łatwo serca. Liczy, że dzięki Tobie otworzy się na nowo. Póki co może przyjaźń, aleja myslę, że pojawi się inne uczucie :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi?

krol pik, dama kier, as pik,10 pik,as karo

 

wg mnie on tu troszkę mniej zaangażowany emocjonalnie aktualnie, aniżeli Ty :). Ale powodem tego mogą być jakieś jego przejścia i może nieufnośc,przez co nie otwiera tak łatwo serca. Liczy, że dzięki Tobie otworzy się na nowo. Póki co może przyjaźń, aleja myslę, że pojawi się inne uczucie :okok:

 

Zgadza sie, on jest nieufny bo jest po rozwodzie, przyjazn w sumie miedzy nami chyba bedzie lepsza niz cos wiecej, bo ja o nim nie mysle raczej jako o partnerze, mysle o innym panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...