Jump to content

przyjaciel czy cos wiecej

koteczek29aw
 Share

Recommended Posts

Czesc dziewczyny. to ja znowu z panem ale innym niz do tej pory :D

zapytalam kart czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi :P

no i:

krol pik, dama kier, as pik -hmmmm -nie bardzo rozumiem czy tu on wlasnie jest tym krolem pik, ale szykuja sie miedzy nami jakies zmiany?? chyba ze on sie chce z kims innym spotykac.juz nie wiem,

to dalam jeszcze 2 karty:

10 pik,as karo--czy otrzymam od niego jakas wiadomosc o tym ze nic ode mnie nie chce???

Dziekowac temu kto da wiecej :P:poklon::buziak:

Edited by koteczek29aw

Guest paulinqa123
Czesc dziewczyny. to ja znowu z panem ale innym niz do tej pory :D

zapytalam kart czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi :P

no i:

krol pik, dama kier, as pik -hmmmm -nie bardzo rozumiem czy tu on wlasnie jest tym krolem pik, ale szykuja sie miedzy nami jakies zmiany?? chyba ze on sie chce z kims innym spotykac.juz nie wiem,

to dalam jeszcze 2 karty:

10 pik,as karo--czy otrzymam od niego jakas wiadomosc o tym ze nic ode mnie nie chce???

Dziekowac temu kto da wiecej :P:poklon::buziak:

wg mnie Pan póki co głębiej sie nad tym nie zastanawiał, narazie chce Cie poznać i sie spotykać

• 2 weeks later...
Guest Daffne

czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi?

krol pik, dama kier, as pik,10 pik,as karo

wg mnie on tu troszkę mniej zaangażowany emocjonalnie aktualnie, aniżeli Ty :). Ale powodem tego mogą być jakieś jego przejścia i może nieufnośc,przez co nie otwiera tak łatwo serca. Liczy, że dzięki Tobie otworzy się na nowo. Póki co może przyjaźń, aleja myslę, że pojawi się inne uczucie :okok:

czy on chce byc tylko moim przyjacielem czy tez m cos innego w stosunku do mnie po glowie chodzi?

krol pik, dama kier, as pik,10 pik,as karo

wg mnie on tu troszkę mniej zaangażowany emocjonalnie aktualnie, aniżeli Ty :). Ale powodem tego mogą być jakieś jego przejścia i może nieufnośc,przez co nie otwiera tak łatwo serca. Liczy, że dzięki Tobie otworzy się na nowo. Póki co może przyjaźń, aleja myslę, że pojawi się inne uczucie :okok:

Zgadza sie, on jest nieufny bo jest po rozwodzie, przyjazn w sumie miedzy nami chyba bedzie lepsza niz cos wiecej, bo ja o nim nie mysle raczej jako o partnerze, mysle o innym panu.