Skocz do zawartości

czy byliśmy na siebie skazani?


Noonee

Rekomendowane odpowiedzi

od lat nurtuje mnie pytanie dotyczące mojego pierwszego małżeństwa. byliśmy ze sobą 9 lat, w tym 4 jako małżeństwo. spotkaliśmy się jako nastolatkowie. z tego związku urodziła nam się córka. niestety związek należał do tych tragicznych. było w nim dużo bólu, cierpienia, wzajemnych pretensji i przemocy. odeszłam, bo nie byłam w stanie dłużej tego znieść. w tej chwili nie utrzymujemy żadnych kontaktów. parę lat temu poznałam wspaniałego mężczyznę i wyszłam za niego za mąż. razem z drugim mężem wychowujemy moją córkę. czy ktoś mógłby sprawdzić czy los splótł nasze drogi celowo?

ja: 05.03.1984

córka: 06.04.2002

ex mąż: 20.10.1982

obecny mąż: 27.08.1983

 

bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lat nurtuje mnie pytanie dotyczące mojego pierwszego małżeństwa. byliśmy ze sobą 9 lat, w tym 4 jako małżeństwo. spotkaliśmy się jako nastolatkowie. z tego związku urodziła nam się córka. niestety związek należał do tych tragicznych. było w nim dużo bólu, cierpienia, wzajemnych pretensji i przemocy. odeszłam, bo nie byłam w stanie dłużej tego znieść. w tej chwili nie utrzymujemy żadnych kontaktów. parę lat temu poznałam wspaniałego mężczyznę i wyszłam za niego za mąż. razem z drugim mężem wychowujemy moją córkę. czy ktoś mógłby sprawdzić czy los splótł nasze drogi celowo?

ja: 05.03.1984

córka: 06.04.2002

ex mąż: 20.10.1982

obecny mąż: 27.08.1983

 

bardzo proszę o interpretację.

 

Witaj

jesli chodzi o pierwszego męża to wydane mi się ze byliście na siebie skazani i to bardzo, wasza karmiczność zaznacza sie w nastepujący sposób:

Twój 1 mąż miał klucz wcielenia identyczny jak twoja droga życia, miał skłonność do robienia skoków w bok, nie zauwazajac przy tym ze krzywdził inne osoby taki bawidamek, kilka kobiet w życiu ale żadna na zawsze. Miał tendencje do zaczynania czegoś i nie kończenia. Ponad to wasza karmiczność łaczyła sie znów z jego drogą życia czyli 5 i twoim cyklem życia w którym obecnie sie znajdujesz o wibracji 5. Suma waszej drogi życia to 8.

 

tak liczby opisują twojego byłego męża:

 

5 – wibracja nieparzysta jest wibracja niespokojną, zbyt dynamiczna by tworzyć harmonijne spokojne sioło.

- wprowadza niepokój, zamęt , nagłe zmiany w planach, niemożność stworzenia planu , którego będziemy się trzymać.

- sama w sobie – wibracja silnych emocji , doświadczeń na własnym organizmie , wibracja pobierania lekcji ale nie poprzez zrozumienie a poprzez przeżywanie.

Związki obłożone wibracja 3 i 5 zawsze są narażone na tzw. incydenty pojawiających się osób trzecich. Czyli są to wibracje na tyle niespokojne i z taka ilością osób wkraczających w ta przestrzeń małżeńską, że może się jakieś romansidło zaplatać.

- większa ilość dynamiki w myśleniu ale może nastawiać zadziornie.

- daje raczej podróże zagraniczne niż całkowite opuszczenie kraju.

- daje problemy w relacjach z mężczyznami

- mówi o doświadczeniach na własnej skórze , o doświadczeniach wszystkimi zmysłami.

- daje bicie na kolana i wszelkiego rodzaju stawy które mówią o tzw. skoczności. Czyli które muszą być bardzo wydolne.

- wibracja ruchu, dynamiczna która pozwala nam prowadzić rozmowy, negocjacje, prowadzić dysputy w których każda ze stron ma pewne pole do tego aby swój punkt widzenia przedstawić , wibracja zmian w tym miejsca zamieszkania, podróży

- daje pewien rodzaj pobudliwości wewnętrznej co nie dobrze wpływa na prace naszego serca.

- niespokojna, utrudniająca postawienie kropki nad „i”.

ty za to weszłaś w okres zmian w swoim życiu- myślę ze wasza karma po prostu została przerobiona i związek zwyczajnie się rozpadł.

z córka również masz związek karmiczny z tym ze polega on tylko na pokryciu jej drogi życia z twoim cyklem produktywnym (5) sytuacja identyczna jak u męża 1.

córka również z drogi życia ma karmę wolności (14).

 

 

Co do twojego męża 2 nie macie związku karmicznego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

z córka również masz związek karmiczny z tym ze polega on tylko na pokryciu jej drogi życia z twoim cyklem produktywnym (5) sytuacja identyczna jak u męża 1.

córka również z drogi życia ma karmę wolności (14).

 

a co to dla nas oznacza? nie ukrywam, że z córką łączą mnie także "niespokojne relacje". generalnie w domu jest głośno. mój nieżyjący już dziadek nazwał by nas "sekutnicami". staram się ją chronić przed złem tego świata i bardzo się o nią boję. może za bardzo. ale chyba nie do końca potrafię okazywać uczucia, nie jestem zbyt wylewna.

 

co do reszty to potwierdziłaś to co czułam w środku od zawsze. trzymała nas przy sobie jakaś niewidzialna i niezrozumiała nić. kilka razy się rozstawaliśmy, ale nie na długo. byliśmy ze sobą nieszczęśliwi i jakby na siłę. owszem był (i chyba nadal jest) z niego babiarz ze skłonnością do używek i agresji. mam nadzieję, że ta nasza karma się wypaliła i nigdy więcej w żadnym wcieleniu go nie spotkam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze skoro zakończyłaś z nim związek i nie utrzymujesz takowych kontaktów to raczej go nie spotkasz bo karma się wypełniła a związek rozpadł. Zazwyczaj tak jest. Jeśli chodzi o twoja córkę możecie mieć problemu z komunikacją. Ty chciałabyś wpływać na jej życie. Macie podobna karmę jak ty z ex mężem. tylko ta jest mniej złożona.

twoja córka jest osoba numerologiczne identyczna jak twój maż (chodzi o drogę życia), a cykl w którym teraz się znajdujesz powoduje ze możesz nie ufać swojemu dziecku, wtrącać się i na silę przewracać wasze życie wtłaczając w nie chaos.

 

Jeśli chodzi o dług karmiczny o nr 14 to jest dług wolności uczy szanować wolność innych, ich inność i ich intymne terytorium. Jest to test z takiego korzystania z własnej wolności i z takiego zaspokajania własnych zmysłów, aby nigdy nie ranić bliskich i nie dominować otoczenia własnym egocentryzmem. Powstał w okolicznościach nadużywania swojej niezależności i nadmiernego hołubienia swoim zmysłom, często przez używki: obżarstwo, pijaństwo i nadmiar seksu. Jest testem poszanowania prawa wyboru i wolnej woli, uczy rozumieć inność i akceptować różnice potrzeb i oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...