Skocz do zawartości

Nie krzyczeć, jestem tylko kobietą ;))


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tło problemu (czy faktycznie mamy się czym martwić, może to tylko jakieś nasze wyobrażenia)

2. Aktywność seksualna z inną kobietą - czy odbywa stosunki seksualne z inna kobietą niż tą, której wróżymy (tutaj zwracamy uwagę na karty seksualne - buławy, puchary, kapłankę, kochanków, moc, umiarkowanie, księżyc)

3. Aktywność emocjonalna, czy umawia się z innymi kobietami, flirtuje z nimi, może jakieś ciągłe sms-y (tutaj karty "flirciarskie" mówiłyby o takiej zdradzie)

4. Wpływ otoczenia (tutaj patrzymy czy nie wyjdzie jakaś konkretna pani - tutaj ta karta przechylałaby szalę bądź to w stronę punktu 2 lub 3)

5. Świadomość osoby na która stawiamy... (co on myśli o swoim postępowaniu, karta szczególnie istotna, gdy we wcześniejszych wyszła zdrada, koleś może np. nie uważać skoków w bok za zdradę...)

 

Taki sobie zrób rozkład

Odnośnik do komentarza

Miał kogoś tylko dla seksu..Ale odciął się od tego kiedy Ty pojawiłaś się na jego horyzoncie, kiedy zaczął coś czuć do Ciebie..Podsuma-sąd..myślę, że odcięcie od tej znajomości tylko dla seksu przyniosło mu dużą ulgę..Ja wręcz widzę, że Pan chyba się wkopał w taką "płytką" relację tylko dlatego, że czuł się samotny no i miał niespełnione potrzeby seksualne, ale tak naprawdę marzył o czymś głębszym, o prawdziwym uczuciu..I w momencie, kiedy Ty zawitałaś w jego życiu zakończył to..Ale po tych kartach ciężko jest rzeczywiści stwierdzić, czy spotykał się z inną kobietą jak Wy już się spotykaliście, czy też uciął to od razu..Jedno jest pewne-ta relacja nic już dla niego nie znaczy..

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w jakim celu powstalo pytanie, bo nie opisalas dlaczego o to pytasz, wiec troche trudno do tych kart nawiazac:D ale,aleuwazam,ze karty pokazuja tu czlowieka, ktory dusi w sobie jakis problem, w jego glowie jakby toczyla sie walka i przez to potrzebna mu byla jakas izolacja, wyciszenie, wycofanie..w gruncie rzeczy jest osoba,ktora Cie kocha i darzy duza miloscia. Nie ma przy nim karty jakiejs kobiety,wiec nie sadze by byla tu zdrada.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Może i są jakieś tam koło niego, wiesz w sensie, ze niejednej może i się podoba, ale on nie wygląda na zainteresowanego nimi, widac, że to ktoś, kto nie szuka przygód na boku...Jak dla mnie możesz byc spokojna..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli to Twój partner - to wierny choć może byc lekko nabzdyczony,czymś dotknięty... Jakaś kłótnia/nieporozumienie/sprzeczka była? Te buławy z mieczami mogą na to wskazywać? Uczucie też jest.... Ta triada ma dać odpowiedź? Zakładam, że taki był Twój zamysł. Trzy karty całościowo.

Wysuwa się wówczas znaczeniowo ta 4 Mieczy. W Elemencie Powietrza. Dwa sąsiadujące Ogień i Woda w tej sytuacji jakby sie "neutralizują"... Czyli pan potrzebuje teraz bardziej przyjaciół niż kochanki... Seks mu nie w głowie...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Masz dużo racji. Trochę to między nami inaczej wygląda, niż chyba się spodziewał. Poza tym jest obecnie bardzo skupiony na pracy. Wiele tam się teraz dzieje i od tego jak teraz się zaprezentuje, zależeć będzie jego przyszłość w firmie.

To pan z tego rozkładu http://www.ezoforum.pl/wzajemna-pomoc-tarocistow/70664-tajna-bo-zalezec-zaczyna.html troche martwiły mnie te 3 puchary..

Odnośnik do komentarza

Wiesz, 3 Pucharów często pokazuje nadzieje i oczekiwania wynikające z 2 Pucharów... Oczekiwania, które mogą zostać spełnione... On je obecnie ukrywa..Nie jest dobrze patrzeć na poszczególne karty bez obrazu całości... W przytoczonym przez Ciebie rozkładzie to jedyne Kielichy. Reszta pokazuje (o czym mówiły dziewczyny i Ty sama wspomniałaś) - mężczyznę bardzo obecnie skupionego na swoich sprawach zawodowych. Triada z tego wątku tylko to potwierdza.. Reasumując oba rozkłady - powiedziałabym, że są szanse na dobrą relację bo pan nie jest lekkoduchem... Ma priorytety i podchodzi do życia z ...rzetelnością... Nie szuka kolejnej laski ale partnerki. Nie jest typem uskarżającym się - ale ma sporo na głowie i tyle... Chcesz go - badź mu wsparciem i wytchnieniem. Nie dokładaj problemów czy oczekiwań. Coby nie uciekł...

Odnośnik do komentarza

No cóż, postanowiłam pana puścić luuzem. Tzn ostatnio było tak, że kontakt był jedynie z mojej strony, jak ja się odzywałam, to pan odbierał, odpisywał itp. Ale sam z siebie nie przejawiał żadnej inwencji. Zamilkłam.Nie chce się narzucać, cisnąć go, poczekam aż zatęskni.. a jak nie zatęskni, trudno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...