Skocz do zawartości

rozklad na miesiac:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilam rozklad dla siebie na najblizszy miesiac:

 

1) To co w sercu:krol kier,9kier,10pik,walet trefl-mysle o pewnym panu, tylko co tu ma do tego podroz?? chyba ze -mysle o pewnym panu i chcialabym sie z nim spotkac czy co? :P lub mysle o poznaniu mojej milosci i wyjedzie z nim :D

 

2) Dla mnie :as trefl,as pik,dama pik,as kier-hm zaskakujaca zmiana w kontaktach z pewna osoba, ktora ma wiecznie jakies problemy

 

3) Dla domu: 9trefl,krol pik,walet karo,10kier-wiadomosc z urzedu, nie bedzie taka zla chyba

 

4) O czym nie wiem:dama trefl,dama kier,krol trefl, krol karo-dwie panie i dwoch panow, ciekawie:D -w pracy wesprze mnie kobieta o jasnych wlosach i popchnie mnie do wziecia sie za siebie:P

 

5) Czego się nie spodziewam: walet kier,10karo,9karo,walet pik-mam szanse na jakies wieksze pieniazki ale moga pojawic sie problemy ze strony nieuczciwego pana

 

6) Co być musi:9pik,10 trefl,as karo,dama karo-zmiany w pracy, powinnam otrzymac wiadomosc z tym zwiazana jednak nie bedzie ona zbyt pozytywna, badz tez dowiem sie o czyichs klopotach, chorobie

 

to tyle mi sie udalo :D:icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam rozklad dla siebie na najblizszy miesiac:

 

1) To co w sercu:

krol kier,9kier,10pik,walet trefl-

mysle o pewnym panu, tylko co tu ma do tego podroz?? chyba ze -mysle o pewnym panu i chcialabym sie z nim spotkac czy co? :P lub mysle o poznaniu mojej milosci i wyjedzie z nim :D

 

a może ten pan jest z innej miejscowości ?? lub będzie ,mieszkał w innym mieście i będziecie randkowac tak jak ja np .jeżdżąc do siebie !

2) Dla mnie :as trefl,as pik,dama pik,as kier-

hm zaskakujaca zmiana w kontaktach z pewna osoba, ktora ma wiecznie jakies problemy

otrzymasz wiadomość( nie bedziesz zadowolona ) być może wezwanie urzędowe lub jakies oficjalne zaproszenie i będziesz musiała jechać do domu ??

 

3) Dla domu: 9trefl,krol pik,walet karo,10kier-wiadomosc z urzedu, nie bedzie taka zla chyba

wiesz ja bym to czytala własnie nie jako kłopoty urzedowe tylko zaproszenie jakieś przez pare ludzi np na ślub ! będzie to dla ciebie niespodziewane i na początku będziesz zła bo tu nie będzie wypadało odmówić i sie wymigać ale chyba w gruncie rzeczy będziesz później szczęśliwa ze tam jesteś ;) a moze wlasnie tam spotkasz tego królika twego sercowego i stad ta 10 pik na gorze ? ;)

 

4) O czym nie wiem:dama trefl,dama kier,krol trefl, krol karo-dwie panie i dwoch panow, ciekawie:D -w pracy wesprze mnie kobieta o jasnych wlosach i popchnie mnie do wziecia sie za siebie:P

chyba powinnaś uważać na plotki i intrygi ,bo jakby nie patrzeć to dużo dam w tym rozkładzie masz ;)

 

5) Czego się nie spodziewam: walet kier,10karo,9karo,walet pik-mam szanse na jakies wieksze pieniazki ale moga pojawic sie problemy ze strony nieuczciwego pana

jakaś kasa ( duza ) - na która bardzo kiedys liczylas od osoby chciwej ale tez bogatej ( ex pracodawca ? )

 

6) Co być musi:9pik,10 trefl,as karo,dama karo-zmiany w pracy, powinnam otrzymac wiadomosc z tym zwiazana jednak nie bedzie ona zbyt pozytywna, badz tez dowiem sie o czyichs klopotach, chorobie

smutek i klopoty z powodu i w ,podroży .jakaś kobieta zawiedzie tez bardzo twoje zaufanie.

 

to tyle mi sie udalo :D:icon_smile:

a mi tyle ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam rozklad dla siebie na najblizszy miesiac:

 

1) To co w sercu:krol kier,9kier,10pik,walet trefl-mysle o pewnym panu, tylko co tu ma do tego podroz?? chyba ze -mysle o pewnym panu i chcialabym sie z nim spotkac czy co? :P lub mysle o poznaniu mojej milosci i wyjedzie z nim :DOdległościowy związek, Pan z innego miasta, możliwy kontakt, przez internet :D Ale ogólnie gorąco :D

 

2) Dla mnie :as trefl,as pik,dama pik,as kier-hm zaskakujaca zmiana w kontaktach z pewna osoba, ktora ma wiecznie jakies problemy Hmm coś związanego z domkiem. Nie są fantastyczne te karty ;/ Koteczek, as treflowy obok pikowego, kurde, no przykro mi ogromnie, ale to nie są fajne wiadomości. Brzydkie połączenia Ci wyszły. Jedynym pozytywnym punktem zaczepienia tutaj, to, że wiadomości nie będą dotyczyła bliskiej Ci osoby, a raczej kogoś z dalszej rodziny, znajomej. Kurde as pikowy przy damie pikowej, też nie fajnie. Koteczek Ty ubezpieczona jesteś? Bo to może sugerować problemy związane z ubezpieczeniem. Poszperaj u siebie w papierach czy wszystko masz na czysto.

 

3) Dla domu: 9trefl,krol pik,walet karo,10kier-wiadomosc z urzedu, nie bedzie taka zla chyba No szykuj się na weselicho :D

 

4) O czym nie wiem:dama trefl,dama kier,krol trefl, krol karo-dwie panie i dwoch panow, ciekawie:D -w pracy wesprze mnie kobieta o jasnych wlosach i popchnie mnie do wziecia sie za siebie:P Że jakaś babeczka, będzie o Ciebie zazdrosna, będzie Cię traktowała jak konkurencję, zagrożenie dla swojego związku, ale król karo mówi, że kompletnie bezpodstawnie. Babka coś sobie uroi i koniec hahaha :lol:

 

5) Czego się nie spodziewam: walet kier,10karo,9karo,walet pik-mam szanse na jakies wieksze pieniazki ale moga pojawic sie problemy ze strony nieuczciwego pana Małe problemy z odzyskaniem pieniążków. Które będą Ci się należały, troszkę się naszarpiesz.

 

6) Co być musi:9pik,10 trefl,as karo,dama karo-zmiany w pracy, powinnam otrzymac wiadomosc z tym zwiazana jednak nie bedzie ona zbyt pozytywna, badz tez dowiem sie o czyichs klopotach, chorobie No i tu można wrócić do pkt 2. Nie ominie się tego.

 

to tyle mi sie udalo :D:icon_smile:

 

To tyle ode mnie, choć mam nadzieje, że jednak coś się wydarzy i kompletnie nie będzie to miało odbicia w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalka.dostałam zaproszenie od kolezanki na obiad - punkt 3 rozkładu, ale jej faceta nie mogę znieść wrecz.taki wredny to typ jest,i faktycznie kombinuje jakby się wymigac ale brak mi pomysłu.hehe a to już jutro :(

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tyle ;)

 

Nalka z tym zaproszeniem wyszło tak ze poszłam na obiad w końcu do kolezanki i jej faceta i powiedziała mi ze zna pewnego pana,który chce mnie poznać.to się tutaj sprawdzilo, jak i to ze pan jest z innej miejscowosci.a co dalej to zobaczy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie,może coś ci się posprawdza z tych kart ;) aiii koteczek jak ty go poznasz i będziesz cala szczęśliwa i jak nasz Karol znikniesz z forum to co my tu będziemy interpretować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...