Skocz do zawartości

moje czakry :)


Erza

Rekomendowane odpowiedzi

też sobie postanowiłam sprawdzić :)

wiem, że z 3 okiem jest problem, w ogóle nie wiem, jak z nim pracować, było do tej pory ok, medytacje działały, a teraz nie mam pojęcia co jej "dawać"

 

czakra podstawy: Kapłanka - jest zakorzenienie, praca nad tym

czakra sakralna: 3 monet - tu chyba coś powoli rusza

czakra splotu: Król buław - rozgrzana, dużo przebywam na słońcu, oby się nie przeładowała

czakra serca: 5 monet - bidulek :D kiepko, bo były rozczarowania, póki co zostawiłam ją samej sobie

czakra gardła: 9 kielichów - jest ok, wyrażam swoje zdanie

czakra 3 oka: Słońce - a tu dziwnie właśnie, bo ja ją czuję, że jest lipa, a tu naprawdę dobra karta wyszła, może zaczyna się oczyszczać?

czakra korony: As mieczy - połączenie z górą jest

 

zapytałam jeszcze

jak pracować z czakrą serca, aby ją oczyścić? 9 buław, Król mieczy, 6 mieczy - no wybaczyć dziadowi, że nie wyszło

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

czakra podstawy: Kapłanka - nie wiem, naprawdę nie chcę ściemniać i bzdur pisać...

czakra sakralna: 3 monet - ta się bardzo powoli rozkręca, jeszcze trzeba czasu

czakra splotu: Król buław - za dużo energii

czakra serca: 5 monet - osłabiona,wymaga wsparcia...

czakra gardła: 9 kielichów - duzo pijesz:) jest ok

czakra 3 oka: Słońce - A może jest za mocno na energetyzowana właśnie przez słońce?Uważaj na zatoki...

czakra korony: As mieczy -widać połączenie, jak piszesz

 

zapytałam jeszcze

jak pracować z czakrą serca, aby ją oczyścić? 9 buław, Król mieczy, 6 mieczy - odciąć się od faceta.............

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Inez

czakra gardła: 9 kielichów - duzo pijesz:) jest ok

soki i wodę mineralną :) alkoholu już dawno nie :) to widać fajnie działa :)

czakra 3 oka: Słońce - A może jest za mocno na energetyzowana właśnie przez słońce?Uważaj na zatoki...

bo ja wiem... na słońcu jej dobrze, poza tym nie chcę być blada :D z zatokami jest ok, tylko z oczami problem, bo to zapalenie spojówek się ciągnie i ciągnie...

 

Inez, odcięłam się, wywaliłam jego numer, nie ma już żadnej mojej rzeczy u niego, nie myślę o nim, swoje przepłakałam, to nie wiem jeszcze, może chodzi o wybaczenie?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez

soki i wodę mineralną :) alkoholu już dawno nie :) to widać fajnie działa :)

 

bo ja wiem... na słońcu jej dobrze, poza tym nie chcę być blada :D z zatokami jest ok, tylko z oczami problem, bo to zapalenie spojówek się ciągnie i ciągnie...

 

Inez, odcięłam się, wywaliłam jego numer, nie ma już żadnej mojej rzeczy u niego, nie myślę o nim, swoje przepłakałam, to nie wiem jeszcze, może chodzi o wybaczenie?

 

 

Możliwe, jak mu wybaczysz to uspokoisz i siebie....

 

 

A co do czakry 3 oka, to tez o oczach pomyślałam...nadmiar słońca może nasilić zapalenie spojówek,poza tym pamiętaj, że zapalenie spojówek jest często spowodowane problemami z zatokami, wejdziesz na czat?

Odnośnik do komentarza
Możliwe, jak mu wybaczysz to uspokoisz i siebie....

 

 

A co do czakry 3 oka, to tez o oczach pomyślałam...nadmiar słońca może nasilić zapalenie spojówek,poza tym pamiętaj, że zapalenie spojówek jest często spowodowane problemami z zatokami, wejdziesz na czat?

kurczę, a ja chcę to szybko wyleczyć, już biorę drugie krople, chyba się udam do innego okulisty, bo poprawy żadnej

ju ju

Odnośnik do komentarza

czakra podstawy: Kapłanka - bardzo ładnie - takie kobiece zakorzenienie

czakra sakralna: 3 monet - też w porządku - otwarta

czakra splotu: Król buław - tutaj trzeba uważać nad gromadzeniem nadmiaru energii

czakra serca: 5 monet - bidulek :D no tutaj nie tyle zastój - co osłabiona czakra

czakra gardła: 9 kielichów - dobrze - działa ładnie

czakra 3 oka: Słońce -

tak - powoli cienie ostaną usunięte - otwarcie i energia taka zrównoważona

czakra korony: As mieczy - przewód do Absolutu otwarty

 

zapytałam jeszcze

jak pracować z czakrą serca, aby ją oczyścić? 9 buław, Król mieczy, 6 mieczy -odciąć się od tego co blokowało bolało - wyjść z kręgu lęków

Odnośnik do komentarza

czakra podstawy: Kapłanka - źle tu możliwe podpięcia a do tego problemy z kończynami

czakra sakralna: 3 monet - nie chodzisz za często na siusiu??

czakra splotu: Król buław - rozregulowana

czakra serca: 5 monet - powoli się odradza brakuje ci czasem powietrza musisz się lepiej dotleniasz - mocno dotleniasz splot a serce nie

czakra gardła: 9 kielichów - całkiem dobrze

czakra 3 oka: Słońce - prze energetyzowana okiem w słońce nie spojrzysz :)

czakra korony: As mieczy - bardzo mocno realistyczna

Odnośnik do komentarza
czakra podstawy: Kapłanka - źle tu możliwe podpięcia a do tego problemy z kończynami

czakra sakralna: 3 monet - nie chodzisz za często na siusiu??

czakra splotu: Król buław - rozregulowana

czakra serca: 5 monet - powoli się odradza brakuje ci czasem powietrza musisz się lepiej dotleniasz - mocno dotleniasz splot a serce nie

czakra gardła: 9 kielichów - całkiem dobrze

czakra 3 oka: Słońce - prze energetyzowana okiem w słońce nie spojrzysz :)

czakra korony: As mieczy - bardzo mocno realistyczna

 

a ja nie mam problemów z kończynami, krążenie dobre, nie mam zimnych stóp, ani dłoni :)

siusiu często nie chodzą, za to czekam na @ :D

dla mnie miecze na pozycjach 3 oka i korony właśnie są dobre, mówią o jasnym przekazie i dobrym przepływie energii, gorzej jakby buławy albo monety tam były

Odnośnik do komentarza

ale kapłanka na pozycji korzenia jest źle ona jedynie w 3 oku jest najlepsza a na pozycji podstawy o niczym dobrym nie świadczy. Do tego kapłanka niesie podpięcia.

hehe problemy z konczynami to nie tylko zimne stopy czy dłonie, to tez opuchnięcia, zylaki, suche dłonie i stopy i cały inny syndrom. Okresu się dopatruj w czakrze sexu a nie podstawy :D

Edytowane przez Selenit666
Odnośnik do komentarza
ale kapłanka na pozycji korzenia jest źle ona jedynie w 3 oku jest najlepsza a na pozycji podstawy o niczym dobrym nie świadczy. Do tego kapłanka niesie podpięcia.

 

no nie wiem, ja sugeruję się taką rozpiską, jeśli chodzi o AW

 

 

 

Czakra męska energia neutralna energia żeńska energia

podstawy I Mag II Kapłanka III Cesarzowa

seksualna IV Cesarz V Hierofant VI Kochankowie

splotu VII Rydwan VIII Siła IX Eremita

serca X Koło Fortuny XI Sprawiedliwość XII Wisielec

gardła XIII Śmierć XIV Umiarkowanie XV Diabeł

3 oka XVI Wieża XVII Gwiazda XVIII Księżyc

korony XIX Słońce XX Sąd Ostateczny XXI Świat

 

dla mnie Kapłanka to neutralna energia i dobre zakorzenienie

 

poza tym ja żadnych podpięć nie mam

Odnośnik do komentarza

Sel, ja nie mam problemów o jakich Ty piszesz :) nie mam żylaków, ani żadnych opuchnięć, za młoda jestem :zeby:

no właśnie o czakrze seksu mówiłam, o tej 3 monet, że tam się zaczyna coś dziać ;)

Odnośnik do komentarza

kapłanka to tajemnica, to rzeczy nieujawnione, skrywane i niejasne. Podstawa musi być zawsze jasna i uziemiona. Kapłanka nie jest karta ziemska ona włada księżycami - marzeniami czyli najlepsza na 3 oko na intuicje.

Papieżyca to historia Joanny, kobiety, która chciała być papieżem i się przebrała za mężczyznę (cała historia jest o niej) - dlatego niesie ze sobą podpięcia.

Odnośnik do komentarza
Sel, ja nie mam problemów o jakich Ty piszesz :) nie mam żylaków, ani żadnych opuchnięć, za młoda jestem :zeby:

no właśnie o czakrze seksu mówiłam, o tej 3 monet, że tam się zaczyna coś dziać ;)

 

Widac, że młoda jesteś ja nie sugeruje ze masz mowie, ze syndromem problemów konczyn nie jest tylko spuchnięcia :D hehehehe

Odnośnik do komentarza

no nic, każda z nas ma swoje zdanie :) ja nie czuję, żeby mi się coś do d... przyczepiło :D Kapłanka ma zarówno dobre połączenie z ziemią, jak z kosmosem, kieruje się intuicją, ale też korzysta z ksiąg, które są symbolem materii

Odnośnik do komentarza
Widac, że młoda jesteś ja nie sugeruje ze masz mowie, ze syndromem problemów konczyn nie jest tylko spuchnięcia :D hehehehe

 

ale mi się nic z kończynami nie dzieje, paznokcie ładne, różowe, zdrowe, aż sobie oglądam :D

Odnośnik do komentarza

Brak ci strasznie pewności i wiary w siebie :)))

 

To jest jak źle pracuje czakra podstawy

Blokady i dysharmonie:

Chorobliwość, lękliwość, słabość, ospałość, lenistwo, brak pewności siebie, poczucie zagrożenia, poczucie oderwania od rzeczywistości materializm, zaborczość, zachłanność, agresja, dominacja, przemoc, gwałtowność

 

Powinnaś nad czakrą podstawy popracować i tyle w temacie :)))

Edytowane przez Selenit666
Odnośnik do komentarza
Brak ci strasznie pewności i wiary w siebie :)))

 

To jest jak źle pracuje czakra podstawy

Blokady i dysharmonie:

Chorobliwość, lękliwość, słabość, ospałość, lenistwo, brak pewności siebie, poczucie zagrożenia, poczucie oderwania od rzeczywistości materializm, zaborczość, zachłanność, agresja, dominacja, przemoc, gwałtowność

 

Powinnaś nad czakrą podstawy popracować i tyle w temacie :)))

 

ale mi ona źle nie pracuje, nie wiem, skąd ten upór z Twojej strony? chyba lepiej czuję?

żadna z wymienionych dysharmonii mnie nie dotyczy

Odnośnik do komentarza

czakra podstawy: Kapłanka - jest zakorzenienie, praca nad tym

Jest dobrze.

czakra sakralna: 3 monet - tu chyba coś powoli rusza

Pracujesz nad nia. Otwiera sie w trakcie.

czakra splotu: Król buław - rozgrzana, dużo przebywam na słońcu, oby się nie przeładowała

W kontaktach z ludzmi to za bardzo stawianie na swoim i zbytnia porywczosc. Przeenergetyzowana.

czakra serca: 5 monet - bidulek :D kiepko, bo były rozczarowania, póki co zostawiłam ją samej sobie

Bida. Zblokowana.

czakra gardła: 9 kielichów - jest ok, wyrażam swoje zdanie

Jest dobrze, ale czesto po prostu nie czujesz potrzeby, zeby cos mowic. Tu nie masz takich sytuacji, ze juz juz moglabys cos powiedziec, ale potem stwierdzasz, ze jednak nie bo to nic nie wnosi i gryziesz sie w jezyk i jestes z tym zadowolona?

czakra 3 oka: Słońce - a tu dziwnie właśnie, bo ja ją czuję, że jest lipa, a tu naprawdę dobra karta wyszła, może zaczyna się oczyszczać?

Nie wiem. Slonce mi ma czakre 3. oka nie bardzo pasi. To za bardzo skoncentrowanie sie na zyciu materialnym, tu i teraz. Takze moim zdaniem, jezeli czujesz zblokowanie to masz gdzies tam racje.

czakra korony: As mieczy - połączenie z górą jest

Hmm... As Mieczy to karta bardzo intelektualna... na korone... ostra dosyc.

Odnośnik do komentarza

dziękuję :buziak:

 

Tu nie masz takich sytuacji, ze juz juz moglabys cos powiedziec, ale potem stwierdzasz, ze jednak nie bo to nic nie wnosi i gryziesz sie w jezyk i jestes z tym zadowolona?

mam i tak robię :) bo wolę się nie odzywać niż zaostrzać sytuację :)

Odnośnik do komentarza
czakra sakralna: 3 monet - tu chyba coś powoli rusza

Pracujesz nad nia. Otwiera sie w trakcie.

hehehe w trakcie

 

Ty sie nie smiej z mojego polskiego. :crazyangelos: Ty nawet nie wiesz, jak ja sie czasami gryze w jezyk, jak mi slowa polskiego w interpretach brakuje... :hahahaha:

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

czakra podstawy: Kapłanka

tu jest ładnie, czynisz swoje, czujesz się dobrze w życiu codziennym, bezpiecznie, czasem jak trzeba potrafisz stanąć z boku i się uczyć, innym razem podzielić się z innymi tym co już sama umiesz, bardzo ładnie potrafisz współgrać i wtopić się w życiu czerpiąc z niego naukę z korzyścią dla samej siebie :okok:

 

czakra sakralna: 3 monet

czakra ta podpowiada, że postrzeganie siebie troszkę możesz uzależniać od tego jak powodzi Ci się w związkach, warto oddzielić to od siebie. Podświadomie albo świadomie energia tej czakry podpowiada, że czujesz,że jeszcze coś chciałabyś zrobić, ulepszyć w sobie by lepiej siebie postrzegać. Może analizujesz i zastanawiasz się czy coś można zmienić? jedno z dwóch, w każdym razie energia tej czakry jest ziemista, a więc i zmysłowa jeśli trzeba. Jest dobrze.

 

czakra splotu: Król buław

czakra splotu wskazuje, że duży wpływ na Ciebie i Twoją pogodę ducha ma mężczyzna, jeśli jest czujesz się jak chodzące "sloneczko", które rozpromienia wszystko i wszystkich wokół, pojawia się entuzjazm by osiągać nowe cele itp. Warto jednak dążyć do celów nie uzależniając własnego podejścia do siebie i otoczenia od kogoś obcego, nawet jeśli pragniemy związku. Starać się w samej sobie czuć się szczęśliwa,pełna i kompleta na tyle by partner był dla CIebie partnerem, a obiektem dającym Ci powera samego w sobie. Karta ta wskazuje także, że Ty sama jestes w stanie stac się aktywnym Królem buław, symbolizuje go karta Mag, więc to mówi samo za siebie. Z czasem zaczniesz sterować swoim życiem zgodnie z własnymi celami, ale najpierw jeszcze troszkę pracy czeka nad sobą.

 

czakra serca: 5 monet

aktualnie czuje się serducho zawiedzione, zubożone. Ale to wynika z dwoch wcześniejszych czakr, ponieważ gdybyś nie uzależniała własnego szczęścia od innych osób tak by się nie działo. Zaakceptuj, że nie mamy na wszystko wpływu, nic też nie dzieje się bez przyczyny i jeśli jest nam coś nie dawane lub odbierane to dlatego, że nie jestesmy gotowi albo czeka nas coś innego.

 

czakra gardła: 9 kielichów

troszkę zaczynasz sięgać indygo, jesteś niebieska aurycznie, ale gdzieś tam czasem pojawia się ciemnieszy niebieski. Wyrażasz swoje mysli jasno i klarownie, dzięki czemu jesteś rozumiana właściwie.

 

czakra 3 oka: Słońce

i tu widać przebłyski, wiele spraw dzięki temu być może stało sie dla Ciebie bardziej oczywiste i jaśniejsze, a jeszcze kilka takimi się stanie, co aktualnie jest niedostrzegane przez Ciebie. Wszystko w swoim czasie. Niebawem wskoczysz na ten kolorek ;P

 

czakra korony: As mieczy

ta czakra jest jeszcze uśpiona, ale bo najpierw trzeba przebrnąć przez wcześniejsze...od dołu do gory stopniowo, ale przesz do przodu a rozmowy, które Cię uświadamiają dają postępy i to dość spore :slonko:

Edytowane przez Daffne
literówka
Odnośnik do komentarza
czakra podstawy: Kapłanka

Bardzo ładnie to wygląda, pewna siebie, niezależna

czakra sakralna: 3 monet

Tutaj pełna harmonizacja, bardzo ładnie nad nią musisz pracowac :) szkoda, ze nie rzucałaś po więcej kart, wtedy można by było zobaczyć, czy SA jakieś chociaż niewielkie dysharmonie

czakra splotu: Król buław

Tutaj przeładowana ojj…

czakra serca: 5 monet

Ona aż prosi o naprawe… bo jest coś nie tak, zagubienie itd

czakra gardła: 9 kielichów

Oj imprezy, rozmowy, gadatliwa osóbka chyba z Ciebie, bo tutaj problemów nie ma, choc pokusiłabym się o stwierdzenie, ze średnio lubisz rozmawiać o uczuciach, emocjach

 

czakra 3 oka: Słońce

Ttuazj wg mnie ona jest Az za bardzo naenergetyzowana dlatego Słońce (dlatego rozkłady na 3 karty :D)

czakra korony: As mieczy

Brak wiary w siebie wg mnie, lekkie odciecie od ‘wiary’

 

zapytałam jeszcze

jak pracować z czakrą serca, aby ją oczyścić? 9 buław, Król mieczy, 6 mieczy

Zacząć żyć swoim życiem, nie przeszłością, wstać na nogi. Żyjesz dla siebie – więcej pewności siebie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Daffne, dziękuję za śliczną interpretację. :) Cieszę się, że zajrzałaś. :buziak:

no właśnie to uzależnianie swojego samopoczucia od innych, tu nawet niekoniecznie chodzi o mężczyzn, tylko w ogóle, czasami czuję, że ściągam z innych złe wibracje, ich emocje, nastrój i nie radzę sobie z tym

troszkę zaczynasz sięgać indygo, jesteś niebieska aurycznie

ooo, widzisz, ja tego nie widziałam, że napisałaś i zapytanie poszło na gg :P to już wiem - dzięki :*

aktualnie czuje się serducho zawiedzione, zubożone. Ale to wynika z dwoch wcześniejszych czakr, ponieważ gdybyś nie uzależniała własnego szczęścia od innych osób tak by się nie działo. Zaakceptuj, że nie mamy na wszystko wpływu, nic też nie dzieje się bez przyczyny i jeśli jest nam coś nie dawane lub odbierane to dlatego, że jestesmy gotowi albo czeka nas coś innego.

bardzo dziękuję za te słowa :***

 

pracuję codziennie na czakrami teraz, za jakiś czas wrzucę rozkład i zobaczymy co uległo zmianie/poprawie :)

 

jeszcze raz dzięki :serducho:

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Trido :slonko:

zawsze wyciągam po jednej karcie na czakry, czasami dokładam dwie jeśli wypada Wieża, Śmierć, bądź Koło, żeby zobaczyć co się popsuło, zmieniło, itd. ;)

może przy następnym pokuszę się o 3 karty :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...