Jump to content

ona- bliźnięta, on- rak


soprano

Recommended Posts

Guest truskawka

To trudna para. Pan Rak w pierwszej chwili będzie zafascynowany ruchliwością, inteligencją i zalotnością Pani spod Bliźniąt. Czas spędzany w jej towarzystwie wyda mu się niesłychanie ciekawy i kolorowy. Pani spod Bliźniąt natomiast dostrzeże w partnerze spod Raka interesującego mężczyznę do zdobycia. Pierwsze randki będą ciekawe, ale codzienność może być dla obojga nie do zniesienia. Pan Rak potrzebuje spokoju i bezpieczeństwa. Pani Bliźnięta jest tego przeciwieństwem. Roztrzepana i zaganiana, nie znajdzie czasu dla partnera i zrzuci na niego wszystkie domowe obowiązki. Aby związek miał szanse na przetrwanie, Pani Bliźnięta powinna bardziej interesować się domowymi sprawami i uczuciami swojego partnera. Pan Rak natomiast powinien dać partnerce dużo swobody i nie być zazdrosnym o byle co.

 

Źródło opisu to: Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

On przywiązany jest do przeszłości, wspomnień i sentymentalnych pamiątek. Reaguje na wszystko, co dzieje się wokół niego. W związku z tym przeżywa zmienne nastroje i nic dziwnego, że bardzo potrzebuje wsparcia i zrozumienia. Ty jesteś bardziej chłodna, mniej emocjonalna, posługujesz się logiką i rozsądkiem.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

 

Masz wrażenie, że cały dom spoczywa na Twojej głowie. Głównie Ty wychowujesz dzieci, utrzymujesz więzi rodzinne, pamiętasz o wizytach, kartkach imieninowych i wysłuchujesz ewentualnych żalów. Jego to zupełnie nie interesuje. Nie zawsze możesz liczyć na niego, gdy potrzebujesz duchowego wsparcia.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...