Skocz do zawartości

Prosze o pomoc


nieznajoma17

Rekomendowane odpowiedzi

około 1,5 tygodnia temu miałam serie dziwnych snów.

1 sen. Poprzednia zona mojego taty, która zmarła 20 lat temu była ze mną w sklepie. Kupowalyśmy jakieś jedzenie i picie na spotkanie rodzinne. W rzeczywistości miałam się widzieć ze swoja przyjaicółka Martą. Rzeczywistośc przełożyła się na sen, ponieważ i w nim miałam się z nią widzieć. Grazyna (byla żona mojego również zmarłego ojca) wzięła do ręki pepsi o smaku brzoskwiniowym, zapytała czy będzie Marcie ona smakowac. Odpowiedziałam, że pewnie tak. Zapakowała dwie butelki. Zastanawiam się, czy zmarła Grazyna mogła mi się przyśnić dlatego, że mówiłam o niej dzień wcześniej?

 

2 sen. To był sen w śnie. Śniło mi się, że położyłam się spać. "Ktoś" powiedział mi, że mój kolega ma raka. Nie mogłam w to uwierzyć i bardzo się podenerwowałam i zasmuciłam. Dalej śniło mi się, że obudziłam się, kolega czekał na mnie pod blokiem. Nie owijałam w bawełnę i zapytałam, czy jest chory. Potwierdził. Wpadłam w histerię. Wtedy naprawdę się obudziłam.

 

3 sen. Ja, Marta, jej chłopak i mój ojciec szliśmy obok Urzędu Stanu Cywilnego. Po chwili przede mną, przed moimi oczami ukazało się malutkie dziecko (niemowle) okryte śnieżnobiałym kocykiem. Mówie do Marty: daj, wezmę go na ręcę. Powiedziała, że mi go nie da. Zasmiałam się, ż ekiedyś będzie chciała wyjść gdzieś an impreze to też nie zostane jej z dzieckiem. Po tych slowach obróciłam się i zauwazyłam postac mniej więcej mojego wzrostu. Budowe miała dziwna, pochyloną, dziwne chude, zniszczone nogi i ręce. przypominała trochę chochlika ale twarz miała mojego zmarłego taty, może leciutko zniekształconą.

 

Te 3 sny były pod rząd w kolejne noce.

 

2-3 noce temu pojawił sie kolejny dziwny sen.

 

4. sen. Stałam przed lustrem. Otwarłam buzie, zobaczyłam zęby. Kilka było zniszczonych, zepsutych 5 ząb miał próchnicę. Po chwili sen się urwał i pojawił kolejny, dosyć niewyraźny. Stałam przed jakąś większą, wydaje mi się że prywatną przychodnią. Na przeciwko mnie stał kolega wymieniony w śnie nr 2. Zlapał mnie za ręcę albo popatrzył się tylko w moje oczy (nie ważne) i powiedział: Pojdę się zbadać dla Ciebie. Zastanawiam się również czy zeby mogły mi się śnić z tego powodu, że znalazłam swoje mleczaki z dzieciństwa i mój mózg jakoś zakodował sobie tą informacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...