Skocz do zawartości

Z innej beczki -Monetowy


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

10 mieczy--3 Monety--7 monet

jeśli nie o pracę chodzi, to może facetowi zwyczajnie brakło wytrwałości i cierpliwości? 10 mieczy, może sobie przekalkulował, że praca nad waszą relacją ( 3 den) nie przynosi oczekiwanych przez niego efektów.

A może pomyślał, zrobiłem już wszystko, co miałem tu do zrobienia teraz odpocznę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nayala

ja mysle,ze on to gdzies w sobie ( tzn relacje) zakonczyl.. oddal się pracy,aby na chwile "zapomnieć" przemyslec, w tej chwili jest trochę niezdecydowany czeka sam nei wie na co.

Odnośnik do komentarza
nie ukrywam, że troche mu słownie przywaliłam, ale to była odpowiedź na jego zachowanie...

 

10 mieczy to negatywne mylenie " ja się tak staram 3 denarów a i tak wszytko na nic 7 denarów?

Odnośnik do komentarza
Ale 7 monet to bardziej dla mnie gojenie sie, niz czekanie na wiesci...

Mysle ze na chwile obecna jest po ptokach, jak to mowia..

Nic nie wskurasz, a on woli pobyc sam.

prawdopodobnie masz racje ;)
Odnośnik do komentarza
Facet zniknął mi z życia bez słowa jakiś czas temu

Dlaczego mnie olał?

 

10 mieczy--3 Monety--7 monet Coś go przytłoczyło więc się odciął ode mnie i zajął pracą ?

 

miał dosyć czekania. Moze Ty sie nie określałaś? moze za mało ognia było? On miał nadzieje na rozwój, na tempo. W podsumwoaniu HB jest XX sąd i II kapłanka. On chciał kokretniejszego zachowania (teraz strzelam, bo nie znam Waszej sytuacji: czy to facet z dłuższym stazem, czy nowo poznany? Ale chyba troche sie znaliscie?)

Moze pomyslał, ze zerwanie (10 mieczy) da Ci kopa, zebyś Ty zadziałała (3 monet), bo w tle czai sie nudne 7 monet. ma przynajmniej taka nadzieję.

Odnośnik do komentarza
miał dosyć czekania. Moze Ty sie nie określałaś? moze za mało ognia było? On miał nadzieje na rozwój, na tempo. W podsumwoaniu HB jest XX sąd i II kapłanka. On chciał kokretniejszego zachowania (teraz strzelam, bo nie znam Waszej sytuacji: czy to facet z dłuższym stazem, czy nowo poznany? Ale chyba troche sie znaliscie?)

Moze pomyslał, ze zerwanie (10 mieczy) da Ci kopa, zebyś Ty zadziałała (3 monet), bo w tle czai sie nudne 7 monet. ma przynajmniej taka nadzieję.

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/64015-rozklad-na-relacje-robiony-dla-mnie-przez-inez2503.html to dawny rozkłąd na tą relację. Możliwe, że sądził, ze jakoś silniej podejme temat wspólnego dziecka.. Ogólnie on o tym wspominał, jednocześnie opowiadając o domu, ktory wybudował i który wiosną był już prawie wykończony wewnątrz..
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

A gdzie ta pracą, 10 mieczy to po prostu mu się Ciebie odechciało, 3 monet to często wskazuje na poznanie innej, nowej osoby, a 7 monet to karta zawieszenia....

Odnośnik do komentarza

takie to troche nie ładne z mojej strony ... ale..

jaki jest jego aktualny status związkowy ( czy ma kogoś)

 

10mieczy--9 pucharów--8 buław razem ze mną chyba odechciało mu się i stałych relacji...bawi się, pije i może coś wyhacza na chwilę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...