Skocz do zawartości

Jak jestem postrzegana przez ...


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład na postrzeganie społeczne.

Osoby które sie wyraża swoje zdanie bardzo dziekuje.

W pytaniu moze sie któras karta powtórzyc poniewaz do kazdego pytania były wyciagane od nowa z całej tali:)

 

Jak jestem postrzegana przez..

1. dalsze otoczenie(ludzi którzy znają mnie z widzenia,mijają,przechodza)- 2 monet, 8 monet, KAPLANKA Pędząca do pracy.. Chłodna ,obojętna.. moze troche szarawa ,bez wyrazu emocji..

2. codzienne otoczenie( ludzi z którymi zdarza sie wymieniać poglądy)-MOC,9 kielichów,As buław-Hm nie wiem jak ogarnąc te karty,ale chyba uważają,że powinnam pohamować swój temperament w wyrazaniu zdania? jakby była pewna siebie..rozrywkowa?(ciekawe jak nie pamietam kiedy gdziekolwiek byłam):D

3. najblizsze otoczenie (osoby z którymi sie przyjażnie, poznają mnie blizej)-4 kielichów,2 kielichów, paz puchrówUważają,ze jestem osoba ciagle zamyśloną..gdzie furgającą..lubią chyba sie spotkać porozmawiać ..albo pop prostu robia cos celowo?

4. moją najblizsza rodzine-Rycerz pucharów,Rycerz kijów, 10 pucharów-Matko .. waleczna o stabilizacje..cele..energiczna..do spełnienia..?

5. mojego męża-GŁUPIEC,Król Monet,9 monet-hmm,ten głupiec o kojarzy mi sie z tym,ze on uwaza sie za mądrzejszego..ze powinnam siedziec w domu a on mi da stabilizacje..

6. mężczyzn-Kapłanka, 9 kielichów,ŚWIAT(dociagnelam WISIELEC)-Świat-Wisielec- kojarzy mi się z niedostępna albo,ze nie zwracaja uwagi..

7. samą siebie--UMIARKOWANIE,KSIEZYC,As pucharów(doc. 6 denarów)--Próbuje się dystansować do siebie, spycham na bok to co czuje emocjonalnie..próbuje rownowazyć to wszystko .. chyba nie pokazuje tego,ze czegos mi bral.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jak jestem postrzegana przez..

1. dalsze otoczenie(ludzi którzy znają mnie z widzenia,mijają,przechodza)- 2 monet, 8 monet, KAPLANKA zapracowana, skupiona na sobie, swoich myślach, nieodgadniona, trudna do rozgryzienia

2. codzienne otoczenie( ludzi z którymi zdarza sie wymieniać poglądy)-MOC,9 kielichów,As buław- silna kobieta, atrakcyjna fizycznie, wesoła, miła, towarzyska z taką wewnętrzną iskrą:)

3. najblizsze otoczenie (osoby z którymi sie przyjażnie, poznają mnie blizej)-4 kielichów,2 kielichów, paz pucharów czasem taka..niespełniona..., z drugiej strony bardzo ciepła i bardzo wrażliwa

4. moją najblizsza rodzine-Rycerz pucharów,Rycerz kijów, 10 pucharów- oni widzą, że jesteś ciepła, ale i zagubiona trochę w życiu, w codzienności, bardzo rodzinna, dbasz o dom, dbasz o dziecko

5. mojego męża-GŁUPIEC,Król Monet,9 monet możliwe, że on uważa Ciebi9e za trzpiotkę, a sam myśli, ze jest żywicielem rodziny i od niego wiele zależy,Twój maz patrzy na Ciebie ze swojej perspektywy, przez pryzmat samego siebie, mam wrażenie, że nie spogląda na Ciebie obiektywnie, król monet i 9 monet mówią mi o patrzeniu egoistycznym, poprzez swoje potrzeby

6. mężczyzn-Kapłanka, 9 kielichów,ŚWIAT(dociagnelam WISIELEC)-Świat-Wisielec- tajemnicza kobieta, intrygująca, ale chyba myslą, ze jestes samotna, ew. takie wrażenie sprawiasz, masz wszystko na swoim miejscu, może bywasz zamyslona

7. samą siebie--UMIARKOWANIE,KSIEZYC,As pucharów(doc. 6 denarów)--chyba tak do końca nie znasz samej siebie, niby widzisz siebie codziennie w lustrze, ale mam wrażenie, że bramy do Twojego wnętrza są jeszcze przez Ciebie nie otwarte do końca, byc może nadszedł czas na pobycie samej ze sobą i dotarcie do głębi tego, co skrywa Twoje serce

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak jestem postrzegana przez..

1. dalsze otoczenie(ludzi którzy znają mnie z widzenia,mijają,przechodza)- 2 monet, 8 monet, KAPLANKA

umiejącą znaleźć się w każdej sytuacji - bardzo pracowita - jak trzeba to poświęcająca się - taka Matka Polka

2. codzienne otoczenie( ludzi z którymi zdarza sie wymieniać poglądy)-MOC,9 kielichów,As buław-

powiedziałabym ,że otoczenie uważa Cie za przebojową kobietę - z dużym potencjałem energetycznym - która czerpie pełnymi garściami z życia

3. najblizsze otoczenie (osoby z którymi sie przyjażnie, poznają mnie blizej)-4 kielichów,2 kielichów, paz puchrów

osoby te wiedzą, że pomimo zranień i wewnętrznych rozterek dążysz do utrzymania harmonii w związku - czujesz się trochę niespełniona na tym polu -

 

4. moją najblizsza rodzine-Rycerz pucharów,Rycerz kijów, 10 pucharów-

Stabilna i uczuciowa kobieta - starająca się zapewnić swoim najbliższym wszystko to co najlepsze

5. mojego męża-GŁUPIEC,Król Monet,9 monet-

 

spontaniczną kobietkę, która potrafi zadbać o siebie - zabiegającą o stabilizację

6. mężczyzn-Kapłanka, 9 kielichów,ŚWIAT(dociagnelam WISIELEC)-Świat-Wisielec-

tajemnicza kobieta, radosna ale przebywająca w swoim świecie

7. samą siebie--UMIARKOWANIE,KSIEZYC,As pucharów(doc. 6 denarów)--

opanowaną - rozwiniętą wewnętrznie - z dużym potencjałem uczuciowym - który chciałabyś realizować

Edytowane przez Kędry
Dopiski
Odnośnik do komentarza
Jak jestem postrzegana przez..

1. dalsze otoczenie(ludzi którzy znają mnie z widzenia,mijają,przechodza)- 2 monet, 8 monet, KAPLANKA

Zajeta głownie finansami, ciagle w ruchu ale kobieca, majaca tysiące pomysłów, myśląca głownie o finansach

2. codzienne otoczenie( ludzi z którymi zdarza sie wymieniać poglądy)-MOC,9 kielichów,As buław-
silna osobowość, ale lubiaca zabawę, stąpająca twardo po ziemi, z mnóstwem znajomych, obeznana w świecie, charyzmatyczna

 

 

3. najblizsze otoczenie (osoby z którymi sie przyjażnie, poznają mnie blizej)-4 kielichów,2 kielichów, paz puchrów
taka do rany przyłóż, troszkę może naiwna, ale potrafiąca dać z siebie wiele, pomocna ale czasami za bardzo przejmujesz się niektórymi sprawami.

 

 

4. moją najblizsza rodzine-Rycerz pucharów,Rycerz kijów, 10 pucharów-
znów rodzina, uczucia, pomaganie się kłania. Ciepła ale stanowcza osoba

 

 

5. mojego męża-GŁUPIEC, Król Monet,9 monet-
troszke naiwna mi się wydajesz w tym głupcu ale trzymajaca piecze nad wydatkami rodzinnymi.

 

6. mężczyzn-Kapłanka, 9 kielichów, ŚWIAT(dociagnelam WISIELEC)-

Kobieca, zdecydowana, wygadana, kokietująca. Wielu chciałoby się z Tobą umówić, wierz mi ;)

 

7. samą siebie--UMIARKOWANIE, KSIEZYC, As pucharów(doc. 6 denarów)
spokojna ale czasami za duzo myslisz, za duzo kompleksów itd.
Odnośnik do komentarza
1. dalsze otoczenie(ludzi którzy znają mnie z widzenia,mijają,przechodza)- 2 monet, 8 monet, KAPLANKA Pędząca do pracy.. Chłodna ,obojętna.. moze troche szarawa ,bez wyrazu emocji..

Osoba zapracowana, poswiacajaca sie swojej pasji. W trakcie jakis waznych przemian zyciowych.

 

2. codzienne otoczenie( ludzi z którymi zdarza sie wymieniać poglądy)-MOC,9 kielichów,As buław-Hm nie wiem jak ogarnąc te karty,ale chyba uważają,że powinnam pohamować swój temperament w wyrazaniu zdania? jakby była pewna siebie..rozrywkowa?(ciekawe jak nie pamietam kiedy gdziekolwiek byłam):D

Osoba zadowolona z siebie, umiejaca wykorzystac swoj potencjal i szanse, jakie pojawiaja sie na jej drodze.

Towarzyska takze.

3. najblizsze otoczenie (osoby z którymi sie przyjażnie, poznają mnie blizej)-4 kielichów,2 kielichów, paz puchrówUważają,ze jestem osoba ciagle zamyśloną..gdzie furgającą..lubią chyba sie spotkać porozmawiać ..albo pop prostu robia cos celowo?

Moze troche zaszyta we wlasnych sprawach, rodziny, ale ogolnie jak trzeba potrafisz wyjsc do ludzi, jestes wtedy otwarta i na ich sprawy i goscinna takze, taka z gestem nawet.

4. moją najblizsza rodzine-Rycerz pucharów,Rycerz kijów, 10 pucharów-Matko .. waleczna o stabilizacje..cele..energiczna..do spełnienia..?

No taka i do tanca i do rozanca. Ukochasz, przytulisz, pocieszysz, ale i nudno z Toba nie jest. Jednoczesnie rodzina ma poczucie bycia w calosci, gdy Ty przy nich jestes.

5. mojego męża-GŁUPIEC,Król Monet,9 monet-hmm,ten głupiec o kojarzy mi sie z tym,ze on uwaza sie za mądrzejszego..ze powinnam siedziec w domu a on mi da stabilizacje..

Uwaza, ze jestes (a jestes?) mlodsza, nieco mniej doswiadczona. On moze nie madrzejszy, ale tzw. glowa rodziny, powinien sie o Ciebie troszczyc, bo jeszcze sobie przez przypadek krzywde zrobisz. Ale ogolnie to widac, ze uwaza, ze pasujesz do niego idealnie.

6. mężczyzn-Kapłanka, 9 kielichów,ŚWIAT(dociagnelam WISIELEC)-Świat-Wisielec- kojarzy mi się z niedostępna albo,ze nie zwracaja uwagi..

Kobieta, ktora ma swoj wlasny swiat (rodzina: maz, dzieci, praca) i w zasadzie nic jej do szczescia wiecej nie potrzeba.

7. samą siebie--UMIARKOWANIE,KSIEZYC,As pucharów(doc. 6 denarów)--Próbuje się dystansować do siebie, spycham na bok to co czuje emocjonalnie..próbuje rownowazyć to wszystko .. chyba nie pokazuje tego,ze czegos mi bral.

Ogolnie jestes osoba, ktora probuje w zyciu pogodzic rozne sprzecznosci. Nie zawsze jest latwo, nie zawsze przychodzi Ci to ot tak, czasem boisz sie, ze cos nie wyjdzie, ale koniec koncow ladnie to wszystko ukladasz. :) Jestes zdolna takze do poswiecen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...