Skocz do zawartości

chyba dostałam kosza


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego to napisał?

Cesarzowa--As mieczy--7 monetbo wiedział, że oczekuje wyjaśnień

 

jak w jego rozumieniu powinnam to zrozumieć?

 

As mieczy--3 denary--2 mieczeno jako wyjaśnienie, że jest jeszcze ktoś i on nie umie się zdecydować

 

nie ma to jak fajny początek miłego weekendu

 

edit kurcze

czy to było odpowiedzią co dziś wstawiłam na FB?

6 monet--9 pucharów--9 buław kurde, zranilam go tym wpisem?

Edytowane przez agaMAJ
Odnośnik do komentarza

hehe no cóż, bywa

w zasadzie to on nie napisał mi tego bezpośrednio, ale trudno nie domyśleć się drugiego dna, tego co napisał

Edytowane przez agaMAJ
Odnośnik do komentarza

Nie czekajac dalszych wyjasnien wzielam nogi za pas. Jaka bedzie reakcja na moje odciecie sie ?

Wisielec....rydwan....paz mieczy

Jakby po jakims czasie domagal sie wyjasnien chyba ze mu to na reke i polecial juz w inna strone

Odnośnik do komentarza
Dlaczego to napisał?

Cesarzowa--As mieczy--7 monet ---> XXI Swiat, HB XI Pasja i II Kaplanka

Mogl sie poczuc przymuszony do podjecia jakiegos stanowiska a on uwaza, ze to jeszcze nie pora na jakies deklaracje i no, po prostu nie czuje sie na silach, zeby inaczej to zrobic.

 

jak w jego rozumieniu powinnam to zrozumieć?

 

As mieczy--3 denary--2 mieczeno ---> XVI Wieza, HB VI Kochankowie

Nie wiem, co miedzy Wami zaszlo, ale tu widac dzialanie rozumu, cos dotarlo do niego i postanowil Ci odplacic pieknym za nadobne. Tu widac Miecz w jedna strone, potem rozwiniecie i w 2 Mieczach idzie identyczna odpowiedz. Tu bylaby potrzeba dojsc do glosu sercu. Nie wszystko jest tak straszne, jak widac, ale role gra tu urazona duma i emocje.

 

edit kurcze

czy to było odpowiedzią co dziś wstawiłam na FB?

6 monet--9 pucharów--9 buław ---> 0 Glupiec, HB VI Kochankowie

Nie wiem, co tam napisalas, ale mozliwe, ze on przyglada sie temu, co tam wstawiasz i rzeczywiscie moze to byc powodem.

 

Jaka bedzie reakcja na moje odciecie sie ?

Wisielec....rydwan....paz mieczy ---> III Cesarzowa, HB XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

No odezwie sie. Moze nie od razu, ale w koncu widac dzialanie. Kwestia czasu...

 

 

Swoja droga... oj dzieci, dzieci... te zagrania... oj...

Odnośnik do komentarza

No całe zamieszanie o wstawkę na fb. Nie było adresowane do niego. Ale mógł to tak odebrać. Odwdzięczył się piosenką też na fb, a on bez powodu takich rzeczy nie robi. Nie ten typ. A że mi nie wiele trzeba...to pojechałam po bandzie... ;(jak dziecko właśnie...szybko nie zareaguje, bo w ten weekend się dobrze bawi i to daleko..

Odnośnik do komentarza

1. bo chciale poprostu pokazac ze nie zalezy jemu az tak bardzo, chcialby zebys troche zeszla z tronu i pomyslala ;p

2. ze to jest jego wyjasnienie i mozna powiedziec ze to i tak wiele trudu kosztowalao tego gostka, to bylo takie rozwiadanie na jakie go stac ;)

3. tu ciezko cos powiedziec ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...