Jump to content

Koleżanki, przytulanie, wypadek, karetka.


MrRobert
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Na wstępie powiem, że rzadko kiedy w ogóle pamiętam swoje sny, nigdy się tym szczególnie nie interesowałem. Ale kilka dni temu przyśnił mi się sen który utkwił mi w pamięci.

 

SEN: Idę w jakimś celu (nie pamiętam jakim) przez moją miejscowość (mieszkam w małej wiosce) i obok takiej świetlicy wiejskiej - gdzie popołudniami gromadzi się sporo młodych ludzi spotykam dwie moje koleżanki (są one z innej miejscowości i właściwie widywaliśmy się tylko w szkole). Bardzo ucieszyłem się na ich widok a one widząc mnie chcąc się przywitać przytuliły się do mnie (co bardzo utkwiło mi w pamięci). Na ich twarzach było widać jakby za mną tęskniły i ucieszyły się na mój widok. Porozmawialiśmy chwilę i weszliśmy do środka tej świetlicy.

 

 

Pamiętam że w środku były same abstrakcyjne rzeczy - jakieś tunele, labirynty, schody (które w rzeczywistości nie istnieją).

Po jakimś czasie byliśmy już z powrotem na zewnątrz i tam widzieliśmy wypadek samochodowy. Dokładniej widzieliśmy czerwony wrak samochodu, z którego kilu strażaków próbowało chyba wyjąć poszkodowanego.

 

Po kilku chwilach przyjechała karetka pogotowia, z której wysiadło dwóch ratowników medycznych. Podeszli oni do auta, popatrzeli na tego poszkodowanego i jeden do drugiego powiedział coś w stylu: "Eee, nic z tego nie będzie, chodź lepiej na kawę" - po czym poszli do kawiarni obok.

 

Na tym sen się kończy. Dodam tylko tyle, że w czerwcu skończyłem gimnazjum a dalej idę do innej szkoły niż moi znajomi z klasy z gimnazjum. Czy to ma jakiś związek? Czy może po prostu śnią mi się osoby z mojej poprzedniej szkoły bo za nimi tęsknie? czy to ma jekieś głębsze przesłanie? I co może oznaczać wypadek na końcu i ta postawa lekarzy/ratowników medycznych?

 

Bardzo proszę o interpretację.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Daffne

Bradzo możliwe, że sen obrazuje Twoją tęsknotę na starymi znajomymi, do których się przyzwyczailiśmy. Możliwe, że pomyślisz o tym by kontynuować te znajomości mimo ukończenia szkoły, jednak z czasem dotrze do CIebie, że: " nic z tego nie będzie" bo nie ma już co ratować...

 

Obym się myliła, ale tak na 90 % w odczuciach ten sen wg mnie właśnie to symbolizuje, ale może ktoś inny widzi to inaczej

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...