Jump to content

kłamie czy nie ? (ZWERYFIKOWANY)


Guest paulinqa123
 Share

Recommended Posts

Guest paulinqa123

Mam już tego dość, nie chce być okłamywana.Zapytałam kart czy osoba na której kiedyś mi zależało, a teraz prowadzimy wspólny interes, czy mnie okłamała. Zapytałam go czy od wizyty u psychologa zażył środki odużające.

 

Podczas tasowania wypadła mi 8 karo.

 

as pik (o), dama trefl(o), 4 kier

 

odczytałabym to tak ,że sama troche przesadzam i niepotrzebnie mu nie ufam, wygląda na to że nic nie brał.. co o tym sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

Miał chęć, ciągnęło go, ale nie ma tu nic co mogłoby pokazać, że Cię okłamał. On raczej szczerze chce to zostawić za sobą, a Ty jako treflowa, mu nie pomagasz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • Administrator

Sprawa już się wyjaśniła, ale moje karty powiedziałyby tak:

odwrócony As pik to najogólniej rzecz ujmując zły obrót spraw.

odwrócona Dama trefl - też najogólniej rzecz ujmując - to zły duch dla pytającego, ktoś komu nie powinno się ufać.

Ponieważ są to 3 karty a nie cały rozkład Dama ta może ale nie musi Ciebie reprezentować, zaś w tym wypadku może uosabiać kogoś z kim prowadzi się interesy lub dobrego znajomego czy też krewniaka.

4 kier teoretycznie nie ma tu nic do roboty, jest jakby nie na miejscu, ale skoro jest to w jej zasobach wróżebnych jest takie określenie jak "powrót do starej miłości". Ogólnie zaś ta 4 oznacza coś trwałego, namiętność silniejszą niż wszystko i choć te znaczenia odnoszą się głównie do związku lub uczucia, to w takim kontekście jak Twoje pytanie oznaczają po prostu silny pociąg do czegoś i powrót do czegoś co było.

Wniosek nasuwa się sam. Ponieważ pytałaś o niego, a nie o siebie więc ten powrót sygnalizowany przez czwórkę kier oznacza jego powrót do nałogu a nie powrót Twojego uczucia do niego lub jego do Ciebie, co jak mówisz, życie już zweryfikowało.

 

PS. a czy możesz powiedzieć coś więcej nt. aktualnych działań tego pana? Bo ta 8 karo, skoro wypadła przy tasowaniu to może mieć jeszcze inne przesłanie niż odpowiedź na to konkretnie zadane pytanie. Jeśli ma wydźwięk pozytywny, to nie ma się co szczypać, ale jeśli niekorzystny, to może oznaczać np. spór albo proces dotyczący interesu lub pracy, a piszesz że jest on Twoim wspólnikiem. Może się przyczynić do strat firmy, czasami kończy się to nieciekawie. Może warto by było poświęcić temu uwagę i położyć większy rozkład?

Edited by Ismer
8 karo
  • Medal 1
Link to comment
Share on other sites

Guest paulinqa123

przyczyniał się do strat firmy, okradał mnie i rozdawał towar za darmo, ale to już sprawa zakończona na szczęście więc nie chce mieć więcej nic wspólnego z tym człowiekiem, byliśmy wcześniej parą, jest dnem

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Matko boleściwa! Rozumiem, że okradał bo kasa mu była potrzebna, ale że rozdawał towar za darmo to już chyba czysta złośliwość. Albo zemsta. Heh, As pik ma w swoim dolnym repertuarze i zemstę. Kolejny raz sprawdza się przysłowie, że szewc bez butów chodzi. Mamy narzędzia a nie korzystamy z nich...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Ja też nie rozumiem jak można kraść i wogóle grzeszyć... A jednak grzeszę... choć nie kradnę, ale dekalog daje szansę i wymienia jeszcze jakoweś inne opcje i niektóre przydarzają mi się czasem. O, nie czczę przełożonej (tego chyba tam nie ma, no, ale zawsze to jakiś grzeszek jest).

Trzeba zrozumieć drugiego człowieka: kradł, bo mu gotowizny na zaspokojenie potrzeb brakło, godzić się z tym nie można, ale zrozumieć - można.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...