Skocz do zawartości

Moja lipcowa Pełnia


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

0 - ja (karta z przelozenia, ze spodu talii), moj cien - 2 buław - Tak. Zmuszona do podejmowania wyboru..hm..

1 - co jest widoczne, co swieci tak, ze moze nawet oslepiac - 2 mieczy, 5 monet,MAG -Próbuje pewne rzeczy logicznie traktować.. troche sie czuje zubozała emocjonalnie.. wciaz za mało pieniedzy zeby w pewne rzeczy dalej inwestować..a w głowie tyle iskierek zapalnych(MAG)

2 - co zakonczylo sie, wypelnilo, zamyka cykl -6 monet,KSIEZYC,WISIELEC- zbieranie pieniedzy na zakończenie pewnej sprawy zdrowotnej. Teraz jest taki stan zawieszenia w którym to wszystko trwa(miedzy kolejnymi wizytami). Cykl tez zamyka moja świadomość,że równowaga miedzy braniem i dawaniem w moim zwiazku zaczyna być zachwiana. Nie czuje sie zrozumiana.

3 - co zaczyna sie rozmywac, sciemniac, opuszczac mnie... albo co powinno zniknac - 3 monet, 10 mieczy, 4 mieczy-taa chyba kończy sie jakas praca..albo własnie to powinno odejść .. do tego jestem podmuszana..

 

Jestem tak mega zdołowana,ze brak mi słow przez ostatnie wydarzenia:(

Dzieki za pomoc:brum:

Odnośnik do komentarza

0 - ja (karta z przelozenia, ze spodu talii), moj cien - 2 buław - Tak. Zmuszona do podejmowania wyboru..hm..

Tak, wybory. Poza tym warto uwazac, aby te wybory nie byly zbyt pochopne. 2 Bulaw to bardzo silna energia. To nie 2 Monet, stabilna ziemia mimo wszystko, ciepla klucha. To ogien i ogien, ktore sie scieraja. Efekt moze byc piorunujacy. Np. zbyt pochopne dzialanie, decyzja w efekcie. Tu wykorzystaj potencjal Kaplanki i po prostu kieruj sie i ufaj swojej intuicji i stawiaj na cierpliwosc.

 

1 - co jest widoczne, co swieci tak, ze moze nawet oslepiac - 2 mieczy, 5 monet,MAG ---> XVIII Ksiezyc, HB VIII Sprawiedliwosc

I tu takze pokazuja sie wybory, a takze kontakty z ludzmi, z ktorymi bedziesz musiala wykazac sie sprytem Maga. Nie zawsze bedzie latwo i nie zawsze bedziesz czula sie pewnie. Czasem moze byc tak, ze bedziesz miala wrazenie, jakbys stapala po polu minowym. Wazne, zebys w tym wszystkim nie tracila swoich oczekiwan i celow sprzed oczu i nie szla na ustepstwa. Kompromis tak, ustepstwa nie.

 

2 - co zakonczylo sie, wypelnilo, zamyka cykl -6 monet,KSIEZYC,WISIELEC ---> II Kaplanka, HB IX Eremita

Przede wszystkim dawanie z siebie bez konca. Poswiecanie sie, i czekanie na nie wiadomo co. Teraz zaczniesz dzialac w zgodzie ze soba i zajmiesz sie bardziej soba. Widac tu takie troche wycofanie sie na rzecz swoich potrzeb, ich zidentyfikowania i zawalczenia o nie. Czas, gdy je ignorowalas juz minal.

 

3 - co zaczyna sie rozmywac, sciemniac, opuszczac mnie... albo co powinno zniknac - 3 monet, 10 mieczy, 4 mieczy ---> V Papiez, HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

Zamykanie pewnych spraw. To, co do tej pory jeszcze wisi gdzies w przestrzeni a powinno juz odejsc w przeszosc, teraz bedzie domykane i odsuwane na bok. Porzadki, remont przedstrzeni. Przygotowywanie miejsca na zupelnie nowe.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

0 - ja (karta z przelozenia, ze spodu talii), moj cien - 2 buław -

Dużo wahań, zatrzymanie się w miejscu - niemożność wykonania ruchu jakby jakaś zapora skutecznie oddzielała Cię od świata

1 - co jest widoczne, co swieci tak, ze moze nawet oslepiac - 2 mieczy, 5 monet,MAG -

Tu też wychodzą wahania - emocjonalny krach - ale gzies tam drzemie mag ze swoją magiczną mocą

2 - co zakonczylo sie, wypelnilo, zamyka cykl -6 monet,KSIEZYC,WISIELEC-

zabieganie o relację, o kontakty - również jakieś transakcje finasowe sie tutaj zanaczają, które niezbyt dobrze wplynęły na Twój nastrój - coś uległo zawieszeniu

3 - co zaczyna sie rozmywac, sciemniac, opuszczac mnie... albo co powinno zniknac - 3 monet, 10 mieczy, 4 mieczy-

odetniesz się od jakiegoś zajęcia (ludzi), które działało na Ciebie destabilizująco - podcinało Ci skrzydła -

Edytowane przez Kędry
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

A czy np t karty 3 monet, 10 mieczy, 4 mieczy--mogą oznaczac 3 dni wolnego w pracy...? bo akurat pod koniec lipca mam zaplanowane własnie z tego powodu 2 - co zakonczylo sie, wypelnilo, zamyka cykl -6 monet,KSIEZYC,WISIELEC- tak zbierałam pieniazki na zabieg..teraz jest stan oczekiwania i kolejne wizyty..

 

Tak bardzo chciałabym miec to za soba..

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

0 - ja (karta z przelozenia, ze spodu talii), moj cien - 2 buław - nie wiesz co dalej,jestes zagubiona, stanęłaś na rozstajach i...stoisz...

1 - co jest widoczne, co swieci tak, ze moze nawet oslepiac - 2 mieczy, 5 monet,MAG nie dostrzegasz nowych możliwosci,masz poczucie bycia gorszą,a nie wiesz o tym, że masz spore atuty, żeby świetnie dać sobie radę

2 - co zakonczylo sie, wypelnilo, zamyka cykl -6 monet,KSIEZYC,WISIELEC- dawanie z siebie wiecej niż powinnaś dawać, leki, niepokoje, stany depresyjne

3 - co zaczyna sie rozmywac, sciemniac, opuszczac mnie... albo co powinno zniknac - 3 monet, 10 mieczy, 4 mieczy- odchodzą problemy zdrowotne, tak jakbys tez dała sobie spokój na razie z pracą zarobkową

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...