Jump to content

Horoskop Majów - Diament


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Diament 14 III - 2 IV

 

Diament w tym znaku spotykamy wyjątkowo różnorodne charaktery, sprzeczne usposobienia, ale nigdy nic spotkamy bezbarwnej i szarej postaci. Niektóre Diamenty mogą poszczycić się niezwykłą pracowitością, nieugiętą wolą i żelazną konsekwencją, lecz większość przedstawicieli tego znaku jest niestabilna, humorzasta i uparta bez względu na to, czy ma rację, czy też się myli. Diament zawsze rozsadza energia, podejmuje się kilkunastu przedsięwzięć jednocześnie, chce wszystko przebudować - ot tak sobie, często z nudów. Byle tylko zmienić cokolwiek! Potrafi też zmieniać poglądy jak rękawiczki, dlatego iż uległ nagłej fascynacji. Diament nie ufa cudzemu doświadczeniu, nie przyjmuje ustalonych prawd i dogmatów. O wszystkim chce przekonać się sam, jest nieostrożny, kieruje się impulsem chwili, kaprysem i zachciankami. Często źle na tym wychodzi, ale nic umie zmienić swego podejścia raczej powie z dumą "wiem już, że ogień rzeczywiście parzy". Jest inteligentny i bystry, ale źle się uczy, gdyż na dłuższą metę właściwie wszystko go nudzi. Jeśli nagle zainteresuje się jakimś przedmiotem - zakasuje nawet prymusów. Podstawową cechą tego znaku jest ambicja i żądza władzy. Już jako dziecko tyranizuje rodziców i nie uznaje żadnych autorytetów. Nie zabiega o popularność, obca mu dyplomacja i delikatność. Uwielbia kłótnie i szermierki słowne, podczas których nic przebiera w środkach. Jest przesadnie szczery i bezpośredni, nic kryje nawet najbardziej kontrowersyjnych poglądów. Ośmiesza cudze zdanie, nie uznaje zwykłej dyskusji, jest złośliwy i ironiczny, uderza "poniżej pasa". Szybko zraża do siebie ludzi, ale wcale się tym nie przejmuje. Kobieta Diament przyciąga uwagę mężczyzn swoją urodą, lecz natura pozbawiła ją seksapilu i kokieterii - to typowy kumpel. Ma dość "siermiężne gusta", nie interesuje się ciuchami, porcelaną i serwetkami, ucieka od kuchni, sprzątania i haftowania, woli raczej naprawić samochód. Na życiowego partnera wybiera mężczyznę słabego, który natychmiast trafia pod kapeć wspaniałej małżonki. Często nawet największy pantoflarz przerazi się ogromem despotyzmu pani Diament. Diamentowi trudno o szczęście w miłości: nawet jeśli kocha, to nie ustąpi na krok, nie dostosuje się, właściwie prowadzi taki sam tryb życia jak przed ślubem. Związek może przetrwać, jeśli partner pójdzie na kompromis. Diament nie jest romantyczny i łatwo godzi się z porażką, nie przeżywa rozstania, po prostu idzie dalej swoją drogą. Ten znak lubi ryzyko i sport, w którym można wykazać się siłą i wytrzymałością jak: polowanie, alpinizm, wyścigi motocyklowe czy boks. Diament jest aktywny, wytrzymały fizycznie, chce zawsze być lepszy i silniejszy.Wybiera zawód, w którym niezbędna jest siła fizyczna i szybkość decyzji.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Osobę spod tego znaku rozpiera energia, często z nudów podejmuje się kilkunastu przedsięwzięć jednocześnie, chcąc zmienić cokolwiek. Jego działanie jest często chaotyczne i zmienne, zależne od aktualnej fascynacji. Nie słucha cudzych rad i zaleceń, o wszystkim woli przekonać się sam. Diament jest bardzo pojętny i ambitny, potrafi szybko przyswoić sobie określoną wiedzę, ale szybko się nudzi. Jest wyjątkowo uparty, a także chwiejny w poglądach. To barwna indywidualność, lubiąca sytuacje ryzykowne i sport wyczynowy. Często doprowadza do sytuacji konfliktowych, gdyż uwielbia dyskusje i szermierki słowne, a swoje poglądy wyraża często w sposób bezkompromisowy. Diament nie jest specjalnie uczuciowy, nie przeżywa dogłębnie rozstania, a w związku nie jest gotowy na kompromisy, partner musi się więc dostosować do jego stylu bycia. Kobiety spod tego znaku dzięki swojej urodzie mają powodzenie u płci przeciwnej, chociaż nie są zbytnio kokieteryjne i uwodzicielskie, za to same chętnie przejmują dominującą rolę w związku.

 

źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

DIAMENT to osoba urodzona między 14 marca a 2 kwietnia

 

Ma więc trochę z naszych Ryb, ale i kilka cech Barana. Dlatego diamenty ce****e niestały, zróżnicowany charakter. Z jednej strony są „szarzy” i niepozorni, z drugiej potrafią zabłysnąć. Trudno ich zmusić do posłuszeństwa i dyscypliny, ale jak się sami do czegoś przekonają, to w swojej działalności potrafi osiągnąć mistrzostwo. Osoby te z jednej strony są kapryśne i humorzaste, z drugiej uparte, ambitne, wręcz nieprzejednane.

Jeśli diament wie, czego pragnie, nikomu nie da się zawrócić z obranej przez siebie drogi. Uwielbia mieć rację i umie wszystkich do siebie przekonać. Człowiek diament to interesująca, ale zmienna osobowość. Raz zapada w letarg, bujając w obłokach, innym razem zamienia się w wulkan energii. W chwilach swej największej aktywności robi dużo hałasu. Czasem jedynie po to aby się nie nudzić.

Diamenty są bystre, ambitne i żądne władzy. Szybko się uczą, ale nie należą do szkolnych prymusów. Nie uznają autorytetów, chodzą własnymi ścieżkami, są przekorne, złośliwe, mają cięty język. Dużo z nimi kłopotów. Mimo że nie zabiegają o popularność, nie sposób ich nie zauważyć. To oryginały. Odporne na cudze wdzięki, niełatwo się zako****ą, drwią z poważnych uczuć i bez trudu znoszą emocjonalne porażki. Taką pozą przynajmniej się chwalą. W głębi duszy bowiem tęsknią za romantyczną, bezinteresowną miłością. I czasem, jak prawdziwy diament, dojrzewają, szlachetnieją, delikatnieją i duchowo wzrastają. Wtedy kochają bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Urodzeni w czasie trwania okresu DIAMENTU są trudni do określenia, gdyż kryją w sobie różne charaktery i usposobienia. Tkwią w ich na pozór sprzeczne cechy, trudne do przewidzenia są ich reakcje w podobnej nawet sprawie. Spotkać można wśród DIAMENTÓW ludzi bardzo pracowitych, energicznych, realizujących z żelazną konsekwencją swoje plany i przedsięwzięcia. Te DIAMENTY osiągają swoje cele, zdobywają wysoką pozycję i niemały majątek. Ale, nim do tego dojdzie, muszą przejść niejedno i sukcesy przy¬chodzą, gdy są już ludźmi w sile wieku. Ale można spotkać wśród DIAMENTÓW również ludzi niezdecydowanych, mało rozważnych, kierujących swoje wysiłki w stronę rozlicznych spraw i w trakcie działania zmieniających jeszcze swoje zamiary. Rzadko są to korzystne dla nich sprawy. Ci - to często ludzie kłótliwi, czasem w sposób mało taktowny wyszydzający przeciwników.

Większość DIAMENTÓW to ludzie zdrowi, silni, wytrzymali na trudy. Niejedni z nich kochają przedsięwzięcia wymagające wysiłku fizycznego i ryzyka. Są więc wśród nich alpiniści, grotołazi, speleolodzy. Również bokserzy i siłacze.

DIAMENTY nie mają za wiele szczęścia w sprawach serca i miłości. Gdy kogoś pokochają, nie potrafią walczyć ze swymi wadami dla dobra obu stron. Wynikają więc konflikty i DIAMENTY biorą sobie wszelkie uwagi do serca. Nie potrafią przyjąć słów krytyki.a także rad mających pomóc wspólnemu życiu. :oczko::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...