Skocz do zawartości

Zmiana zasad usuwania konta


vinitor

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jestem aktywny od niedawna. Ruszają mnie jednak posty użytkowników z prośbą o skasowanie konta. Niby wszystko w porządku ale...

A oto scenka wyjaśniająca o co mi chodzi,

Zazulka33 zostaje zaproszona na codzienną degustację potraw serwowanych przez uczestników spotkania, którzy tworzą dużą rodzinę i tak też traktują się wzajemnie.

- A co mi tam – myśli Zazulk33. Machnąwszy parę razy łyżką przerywa nagle konsumpcję, mówiąc na odchodne: - Odchodzę, nie chcę was znać. Zapomnijcie o mnie i mojej twórczości.

Zapewne niewielu pomyśli, że to z przyczyn osobistych a raczej, że jej zachowanie nie było szczytem elegancji. Inne wrażenie zapewniałoby jakieś sensowne wytłumaczenie się, czy choćby mniej popularne „przepraszam”.

Nagła ucieczka z forum niemal z hukiem, to równocześnie jakby oficjalne odepchnięcie przyjaznych dłoni pozostałych użytkowników, sprawiając – być może nie zamierzoną – przykrość im i całemu zespołowi forum.

Jeżeli ktoś nie chce, to nikt go nie przywiąże i nie potrzebuje zgody wszystkich forumowiczów. Postuluję przeprowadzanie kasacji konta na podobnej drodze jak podczas rejestracji. Niechaj odbywa się to anonimowo. Płynność "kadr" nie jest ciekawym tematem.

Odnośnik do komentarza
A Ty po prostu nie musisz czytać tego działu i tyle.

 

Przepraszam, popełniłem błąd licząc na zrozumienie intencji.

Chętnie skorzystam z rady i obiecuję więcej nie zakłócać szczególnej atmosfery tego działu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...