Jump to content

Horoskop Majów - Rubin


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Rubin 3 IV - 22 IV

 

Rubin to silna indywidualność, ale... raczej mało sympatyczna. Jest zdecydowany, twardy i despotyczny, jeśli coś postanowi, "po trupach" dąży do celu. Rubin nie zastanawia się, czy działa cudzym kosztem, czy wyrządza komuś krzywdę. On idzie do przodu jak czołg, ściśle wytyczoną przez siebie drogą i nie cofa się przed "' niczym. W najgroźniejszych sytuacjach nie traci głowy, zawsze opanowany opracowuje dalszy plan bitwy. Dla wszystkich Rubinów wspólna jest metoda działania, tylko różne są cele. Jedni poświęcają wszystko dla sławy, inni dla władzy, a jeszcze inni kochają pieniądze. Ci ostatni gromadzą każdy grosz aż do skąpstwa, przy tym niezbyt istotne jest źródło pieniędzy - byle tylko nie wysychało. Rubiny potrafią robić doskonałe interesy, mniej lub bardziej uczciwe. Można powiedzieć, że same wchodzą im w ręce najdziwniejsze okazje zarobienia pokaźnej gotówki. Rubin jest ekspansywny, energiczny, lubi wysuwać się na czoło grupy i podporządkować sobie otoczenie. Przy tym nie jest dla swych podwładnych troskliwym ojcem, a raczej groźnym tyranem. Nawet jeśli śpieszy z pomocą, to tylko tym, którzy uznają jego wyższość. Jeżeli zwrócimy się z prośbą o pomoc do przedstawiciela tego znaku, najpierw musimy wysłuchać ostrej krytyki naszego postępowania, potem pokaźnej dawki dobrych rad, które Rubin ma przygotowane na każdą okazję. Następnie trzeba zgodzić się z przedmówcą, przyznać się do winy, a wówczas już bardzo chętnie pomoże, poświęcając swój wolny czas. Oddając mu sprawiedliwość trzeba przyznać, że bardzo często ma rację, a jego rady są zazwyczaj rozsądne i praktyczne. Rubin doskonale radzi sobie w codziennym życiu, jest bardzo pracowity, trzeźwo patrzy na świat i nigdy nie czeka na cud. Natura obdarza ten znak rozmaitymi talentami, dając zawsze zdolności organizacyjne i umiejętność kierowania ludźmi. Rubinowi trudno zaimponować, od dzieciństwa jest nieposłuszny, egoistyczny i odważny. Rzadko spotykamy w tym znaku zapalonych podróżników. Rubin raczej niechętnie wyrusza z domu, gdyż łatwo przywiązuje się do rodzinnych stron. Jednak propozycja intratnej posady lub znacznie lepszego mieszkania przypina mu skrzydła do ramion, szybko pakuje walizki i odjeżdża nawet bardzo daleko. Nie ogląda się za siebie i nie wspomina, gdyż obcy mu sentymentalizm. Potrafi sobie wytłumaczyć, że to było najlepsze wyjście ! Kobiety urodzone w tym znaku są ambitne i nieustępliwe, mądrze kierują domownikami i nie potrzebują opieki. Rubin jest niezbyt uczuciowy i obdarzony małym temperamentem to trzeźwy realista, który dokładnie i na zimno ocenia partnera. Przeważnie szuka kogoś podobnego do siebie, a jeśli partner nie spełnia oczekiwań, wytyka mu to na każdym kroku. Dom Rubina rzadko bywa oazą ciszy i spokoju.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Bardzo energiczny i ekspansywny znak, który lubi przewodzić w grupie. To domator, który łatwo przywiązuje się do rodzinnych stron. Potrafi jednak porzucić domowe pielesze, kiedy otrzyma propozycję intratnej posady bądź lepszego mieszkania w dalekich stronach. Doskonale zorganizowany, posiada nadzwyczajny dar do robienia interesów. Lubi pouczać innych, zwłaszcza kiedy zwrócą się do niego o pomoc. Jest jednak nadzwyczaj skuteczny jeśli chodzi o zaradzenie kłopotom. W najgroźniejszych sytuacjach zachowuje zimną krew i doskonale planuje kolejne posunięcia. Jest bardzo pracowity, trzeźwo patrzy na świat i nigdy nie czeka na cud. Rubin nie jest zbytnio sentymentalny, a w związku szuka osób podobnych do siebie. Nadmierna krytyka czeka partnera, który nie spełni jego oczekiwań. Osoba spod tego znaku jest trzeźwym realistą, który w partnerze dostrzega z równą wyrazistością tak wady, jak i zalety.

 

źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

RUBIN to człowiek, który według horoskopu Majów przyszedł na świat między 3 a 22 kwietnia

 

Ma coś z naszego Barana i Byka. Jest odważny, zdecydowany, nierzadko despotyczny, twardo stąpa po ziemi. Konsekwentnie dąży do upatrzonego celu, skutecznie pokonując stojące na drodze przeszkody i własne ograniczenia. Wytycza sobie karkołomne zadania – im są trudniejsze, z tym większą zawziętością się za nie zabiera. Niestety, zdarza mu się przy okazji kogoś niechcący potrącić.

Bywa krnąbrny, hardy, musi czuć się niezależny. Lubi mieć władzę, autorytet oraz posłuch. Zbyt duża pewność siebie i arogancja nie przysparzają mu jednak sympatii. Ale trzeba przyznać, że rzadko kiedy się myli i zazwyczaj rzeczywiście dobrze wie, czego chce. Ma jednak niemiły zwyczaj traktowania innych z góry, lecz gdy trzeba, nie odmawia pomocy ani wsparcia. Jest wymagający i sprawiedliwy. Lubi dawać ludziom przykład. Ten pracowity i świetnie zorganizowany człowiek nie osiąga sukcesów przez przypadek. Wiele zawdzięcza swojemu zaparciu i wytrwałości. Nie unika wyzwań wymagających psychicznej odporności. Stres go wręcz mobilizuje, a rywalizacja jeszcze bardziej napędza. Rzadko kiedy w podbramkowych sytuacjach traci głowę, w zasadzie w każdym momencie potrafi zachować zimną krew i wewnętrzną równowagę.

Rubiny są bardzo pozytywnie nastawione do życia i przede wszystkim pełne wiary w swoje możliwości, ale już nie w cuda. To racjonaliści, którzy jednak czasem słuchają głosu intuicji. I dobrze na tym wychodzą. Rubin jest typem przywódcy, ale nie buntownika. Nie burzy starego porządku, nie zmienia zasad, szanuje tradycję i hołduje konserwatywnym poglądom. Jest punktualny i zasadniczy. Oporny na zmiany i eksperymenty. Współpraca z nim nie należy do łatwych, lekkich i przyjemnych, za to przynosi efekty. Mimo, że Rubin chce mieć wszystko pod kontrolą, potrafi być też spontaniczny. Ma fantazję, przeróżne pasje oraz talenty, które, niestety, nie zawsze docenia. Zwłaszcza jeśli są mało praktyczne i nieprzydatne w budowaniu jego materialnego imperium. Woli się skupić na bardziej przyziemnych i doczesnych czynnościach. Zatem na przykład piękny głos czy muzyczny słuch nie wzbudzają w nim samozachwytu, wydają się raczej czymś bardzo powszednim.

Urodzeni w tym czasie będą dobrymi finansistami, urzędnikami, architektami, detektywami czy lekarzami. Pieniędzy im raczej nie brakuje, ale nawet gdy mają ich naprawdę bardzo dużo, są zbyt oszczędni, by korzystać z nich do woli. Stronią wręcz od luksusowych przyjemności. Nie mają wyrafinowanych potrzeb, a w kieszeni tylko tyle, ile potrzeba na kupienie gazety. Bezpiecznie czują się z odłożoną sumą na koncie. Dobrze inwestują. Zostawiają po sobie majątki, które przechodzą w spadku na następne pokolenia. Nie należą do zbyt otwartych i towarzyskich osób, za to świetnie czują się w gronie bliskich i sprawdzonych przyjaciół. Są domatorami i niechętnie podróżują.

Kobiety to energiczne, dominujące i twarde istoty, niczym włoskie matrony. Gospodarne żony i troskliwe matki. Mężczyźni, choć mało romantyczni, doceniają jednak zalety swojej partnerki. I czasem, po latach małżeństwa, potrafią sprezentować swojej damie drogocenny klejnot, którego ona nigdy nie włoży. Niestety, nie grzeszą wybujałym temperamentem czy finezyjną namiętnością. I raczej nie ulegają pokusom, chyba że dobrze to ukrywają.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

RUBINY to ludzie twardzi, wymagający, uparcie dążący do celu. W stosunku do innych despotyczni. Pracowici, dobrze organizują swoje zajęcia, ambitnie dążą do awansu i trzeba przyznać, że łatwo im to przychodzi, gdyż podejmują szczęśliwie decyzje i wiedzą gdzie i jak obracać się w sprawach zawodowych. Przeważnie posunięcia ich są trafne. Charakteryzuje je zimna krew, opanowanie, nawet w bardzo napiętych, czy wręcz niebezpiecznych sytuacjach. Działają z energią, szybko wysuwają się na czoło, przejmują kierownictwo nad każdą akcją. W ogóle RUBINY lubią przewodzić i robią to zazwyczaj dobrze. Są więc chętnie mianowane kierownikami i sprawdzają się na tych stanowiskach.

RUBINY mają przeważnie duże talenty manualne, potrafią być dobrymi rzemieślnikami, nawet artystami w rzemiośle. Jednocześnie są bardzo oszczędne, w sposób rozsądny i zręczny lokują zarobione pieniądze. Dlatego też rzadko doznają biedy czy niepowodzenia materialnego.

RUBINY są domatorami. Lubią przebywać w domu, niechętnie go opuszczają, a już zupełnie rzadko wypuszczają się w dalekie podróże, i to z konieczności, a nie z ochoty.

W sprawach serca RUBINY są chłodne, trzeźwo traktują uczucia, nie miewają za wielkich złudzeń, a już na pewno nie popełniają z miłości żadnych szaleństw ani kroków, których mogłyby później żałować. Dbają o rodzinę i dom, ale się nad nimi nie rozczulają.:oczko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...