Jump to content

jajko, runa, pieniadze


Małgosia09
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Proszę o interpretacje OazęSpokoju. Bardzo Cię proszę o interpretację snu bo twoje analizy mi się sprawdzają.To było dziwne bo we śnie widziałam tylko symbole i nic więcej.Na Stole na jego krawędzi były pieniądze w nominale 50zł i 20zł ,jajko,rozlane tak jak na jajko sadzone z ładnym całym żółtkiem i do tego runa Othdala ,karta z tą runą i to wszystko na krawędzi stołu .Stół miał ciemno brązowy blat ,ja stałam i na to patrzyłam i nic więcej .Nic z tego nie rozumiem pierwszy raz coś tak dziwnego mi się przyśniło .Jeśli było coś jeszcze we śnie to nie pamiętam .Doradź co to może znaczyć.

 

Pozdrawiam.

Edited by OazaSpokoju
Link to comment
Share on other sites

Guest Daffne

Małgosiu proszę edytować nazwę postu i zmienić na kluczowe słowa ze snu zgodnie z regulaminem.

Starać się też proszę oddzielać treść od siebie by łatwiej się czytało :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm..przychodzi mi na myśl kilka powiedzonek –typu karty na stół, albo kawa na ławę. Położenie czegoś na stole oznacza położenie tego tak, żeby było widoczne, jawne. Co może oznaczać, że podświadomość celowo chce ci przekazać informację.

 

Na początek pieniądze – może chodzić o pieniądze realne, ale również o wartości. Tak jak w Tarocie monety nie są symbolem wyłącznie pieniędzy ale wszystkiego co ma dla nas wartość, materialną i psychiczną. Pieniądze na stół idą kiedy gramy w karty albo płacimy za coś. Reszta zestawu nie kojarzy mi się z grą ale z płaceniem za coś, płaceniem w sensie konsekwencji.

 

Rozbite jajko – zasadniczo jajka na stole nie są niczym niezwykłym, ale nie surowe i nie rozbite. Nie wiem czy kojarzysz wierszyk o Humpty-Dumptym – to ten gość, który był jajkiem i siedział na murze, a kiedy spadł wszyscy ludzie króla nie umieli go poskładać. Są rzeczy, które raz rozbite, nie nadają się do złożenia. Rozlane mleko można co najwyżej zetrzeć, podobnie jest z jajkiem. Raz rozbijesz i nie ma odwrotu.

 

Jajko jest też symbolem czegoś delikatnego, łatwego do uszkodzenia, czegoś w czym pokładane są wielkie nadzieje. W jaku ptak gromadzi swoją energię, kosztem samego siebie mając nadzieję na pisklaka. Tak więc zostało rozbite coś delikatnego, ale ważnego i być może właśnie za to trzeba położyć kasę na stół.

Ciekawa jest tu ta runa. Nie wiem na ile jesteś związana z runami, ale być może sen użył runy, żeby pokazać coś w zawoalowany sposób. Odhala jest runą związaną z rodziną, z korzeniami, a rodzina to pewien wypracowany system, spokój i bezpieczeństwo oparte na zaufaniu.

 

Sen zdaje się mówić o jakimś zaburzeniu porządku, które nastąpiło, a którego konsekwencje ponosisz teraz. Nie mówimy o czymś, co dzieje się teraz, ale o czymś co już trzasnęło i leży rozbite. Wskazówka jest taka, konsekwencje trzeba znieść, ponieważ są one czymś naturalnym. Trzeba być zdecydowanym i pomimo poniesionych konsekwencji iść dalej i nie załamywać się, ale też nie oczekiwać, że wszystko będzie jak dawniej.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję .Z Runami pracuję na co dzień bo je uwielbiam ,coś w tym jest muszę przeanalizowac tego posta bo wszystko rzeczywiście odnosi się do obecnego czasu wiem że na stole była czwarta rzecz ale jej nie pamiętam ,może puszka ale to moje gdybanie bo tak mi intuicja podpowiada a mogło to byc coś zupełnie innego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...