Skocz do zawartości

Dlaczego usunal FB


Gość alles-in1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alles-in1

Dlaczego kolega usunal FB oraz swoja firmowa strone?

 

9 bulaw 6 monet 8 monet - postanowil odpoczac od przeszlosci i zajac sie swoim zyciem zawodowym

 

Prosze o pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza

ja mysle,ze to byla swiadoma decyzja wynikajaca z tego,ze stwierdzil,ze to co juz mial tam zorbic to zorbil i po prostu zajal sie czyms innym ciekawszym co daje mu wieksza satysfakcje albo cos ci go bardziej kreci.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że pomyślał, że to dziecinne i przesłało go to kręcić. Że za dużo odziera go z prywatności a chce odpocząć od tego. Woli zająć się czymś poważniejszym - pracą (;

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
To, ze usunal prywatne to mnie nie dziwi, ale dlaczego usunal firmowe konto, ktore jakby nie bylo przynosilo mu pieniadze... mezczyzni :)

Ahaaa.... A widzisz to mogło mieć dwie różne przyczyny. Zadałaś 1 pytania na 2 różne dziedziny... To trochę pogmatwało odpowiedź kart moim zdaniem... Z tą firmową stroną to trudna sprawa - cięzko mi osobiście coś wyczytać z kart - 8 Monet mogłaby mówić o tym, że może chce ją dopracować albo ulepszyć... I być może chwilowo została usunięta. I jeszcze co mi przyszło do głowy, że może On chce branże zmienić... Mhm...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

9 bulaw 6 monet 8 monet

 

chciał nabrać dystansu do tego co robił, mam wrażenie, ze on zmienia pracę, albo wyjeżdżą, albo wchodzi w inny interes, dlatego się odsunął od tego co prezentował wcześniej,być może spowodowane zostało to decyzją kobiety

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1
9 bulaw 6 monet 8 monet

 

chciał nabrać dystansu do tego co robił, mam wrażenie, ze on zmienia pracę, albo wyjeżdżą, albo wchodzi w inny interes, dlatego się odsunął od tego co prezentował wcześniej,być może spowodowane zostało to decyzją kobiety

 

On rozstał sie z dziewczyna, wyjechał za granice, pracuje w swoim zawodzie. Po 3 miesiącach bycia singlem poznaliśmy sie, ale on chyba nie jest gotowy na zwiazek...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...