Skocz do zawartości

Śmierć...utonięcie.


Milka86

Rekomendowane odpowiedzi

witam. w niedzielę kiedy razem z mężem po południu drzemaliśmy miałam okropny koszmar :( dawno bardzo dawno nie miałam takiego czegoś....jedynie przed własnym ślubem rok temu miałam sen o pogrzebie mojego ojca no ale odczytalam to jako symbol zmian w zyciu czyli zmiana stanu cywilnego, wyprowadzka z domu rodzinnego. zmiana w życiu.

ale teraz miałam sen bardzo realistyczny. po przebudzeniu bylam roztrzesiona i plakalam.

śnilo mi sie, że moj wujek ktory mieszka nadal w naszym rodzinnym domu z moimi rodzicami (brat ojca) utonął w naszym stawie obok domu. pamietalam wszystko po przebudzeniu nawet kto co mowil dokladne slowa ojca: '' tak wybrał"

 

bylo duzo policji pobieglam nad ten staw a tam na wierzchu cos plywalo powiedzili mi ze to zwloki wujka, wpadlam z rozpacz razem z siostra plakałyśmy bo od malego sie wychowywalismy z wujkiem. to bylo straszne, tak jakbym stracila ojca.

 

we snie ojciec wlasnie mowil do mnie majac na mysli wujka: ''tak wybral''

 

nie wiem o co chodzilo, czy o samobojstwo? ze sie utopil sam? tego nie wiem .

 

wyczytalam w sennikach ze smierc bliaskiej osoby to symbol zmian w zyciu,

 

mąż mowi ze to zapowiedz ciązy ze to dobry sen dobry znak. staramy sie o dziecko chcemy je miec. jestesmy rok po slubie. ale nie robimy tego mechanicznie na siłę tylko kiedy jest ochota i dobra chwila ale do tej pory nie jestem w ciazy, lekarz mowi ze jestem zdrowa.

sprawa druga to obecnie budujemy dom. juz jest w polowie zbudowany. moze to tez ta zmiana w zyciu ze sie niedlugo wyprowadzimy od tesciow.

 

sama niewiem co dokladnie ów sen oznacza w co wierzyc. dręczy nie to juz od wczoraj dlaczego taki realistyczny koszmar :( i ze wlasnie wujek utonal :( wujek ma 55 lat.

 

bardzo prosze o pomoc w wyjasnieniu dreczacego snu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierć Woda to kojarzy mi się raczej z życiem! Gdyby wujek mgła w najbliższej przyszłości umrzeć ( niech żyje 100 lat ) To np. miałabyś podobny sen do tego. Ze śniło mi się ze wyszliśmy z całą moją rodziną z kościoła a przed kościołem stał zmarły tato w białym garniturze. Chwycił babcie za rękę i odeszli ...... Babcia męczyła się parę miesięcy potem odeszła na tam ten świat .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie sny ( śmierć, duchy )nie da się od razu zapomnieć. Co jakiś czas wraca się do tego snu? Bardzo dobrze ze masz nadzieje ze to dobra wiadomość. Tak trzymaj .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...