Skocz do zawartości

To ja dodam swoje


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Moja karta dnia--7 mieczy

 

tło : 4 miecze--Król Pucharów--3 miecze dużo rozmyślań, odizolowanie się od Pucharowego, chęć burzenia chyba we mnie jest lub... biorąc pod uwagę, że to karty powietrza i komunikacji... będę kombinować (7mieczy) kontaktować się.Po okresie chwilowej izolacji odezwie się Pucharowy i dojdzie do jakiejś ostrej wymiany zdań

 

 

edit. Wiecie chyba mam weryfikacje tej 7 mieczy. Przez kilka miesięcy miałam spokój a dziś znowu zaczepił mnie jakiś gość przez gg twierdząc, ze natknął się na mnie przypadkiem w katalogu ( mam ukrytą aktywność, nie wyświetla się moje zdjęcie czy opisy więc przypadek to w tym momencie dość dziwne tłumaczenie) Postawiłam karty na pytanie czy go znam--Śmierć--2 denary--8 mieczy chyba nie ale te 7 mieczy z karty dnia chybaa wskazują, że to jakiś kombinator. Dlaczego mnie zaczepił --8 mieczy--Księzyc--Śmierć no ewidentnie dziwnie typ.

ps wiem , że te pytania są nie weryfikowalne ;D nie krzyczcie na mnie, wstawiłam je tylko w ramach weryfikacji karty dnia

Edytowane przez agaMAJ
Odnośnik do komentarza

Tu jakies kombinowanie. Moze planowanie jakiejs rozmowy z panem. Czujesz, ze trzeba tu zrobic porzadek i pewne sprawy musza zostac wyjasnione.

Takze dzisiejszy dzien to duzo, duzo uwagi poswieconej panu i kombinowanie w glowie w jego temacie.

Mozliwe tez, ze nie do konca takie zadowolenie. Mi 7 Mieczy to taki dzien na pol gwizdka pokazuje. Zawsze jakies niedobory gdzies.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi 7 mieczy dodaje kreatywności z reguły. Duzo lotnych mysli, taką burzę mózgu. Z jednej strony coś tam zobaczyłam w internecie i już tłukę doniczkę żeby sadzić kwiatki w takiej popękanej. Z drugiej strony, zaczepił mnie ten numer gg i też burza mózgu, gdzie po co, kto to.

Odnośnik do komentarza
Reszty kart nie interpretuje. Edytuj post albo przenosze caly do wzajemnej. ;)

Mozna tez tam otworzyc osobna dyskusje dotyczaca tego pana od gg.

ja to tylko wstawiłam głównie dlatego, że on mi jakiś powiązany z tą 7 mieczy się wydaje. Możesz zatem przenieść cały post do wzajemnej. ;):poklon:
Odnośnik do komentarza

czy go znam--Śmierć--2 denary--8 mieczy ---> XI Pasja, HB V Papiez

Wiesz co. Mozliwe, ze mialas juz kiedys z nim do czynienia i go bloknelas. A teraz probowal powtornie sie jakos do Ciebie dostac.

 

 

Dlaczego mnie zaczepił --8 mieczy--Księzyc--Śmierć ---> XVII Gwiazda, HB XII Wisielec i III Cesarzowa

Nie wiem. Tu tez, jakby zza winkla Ci sie tak jakos przypatrywal, podgladal. Mial mozliwe kiedys kontakt jakos z Toba i go bloknelas a teraz on by to chcial zmienic.

Odnośnik do komentarza
czy go znam--Śmierć--2 denary--8 mieczy ---> XI Pasja, HB V Papiez

Wiesz co. Mozliwe, ze mialas juz kiedys z nim do czynienia i go bloknelas. A teraz probowal powtornie sie jakos do Ciebie dostac.

 

 

Dlaczego mnie zaczepił --8 mieczy--Księzyc--Śmierć ---> XVII Gwiazda, HB XII Wisielec i III Cesarzowa

Nie wiem. Tu tez, jakby zza winkla Ci sie tak jakos przypatrywal, podgladal. Mial mozliwe kiedys kontakt jakos z Toba i go bloknelas a teraz on by to chcial zmienic.

Przyblokowałam aktualnego chłopa. Żeby poczuł, jak to jest beze mnie ;D i pierwsze skojarzenie moje to właśnie, że to on.Bo jedynie na gg nie był przyblokowany, bo nigdy z niego nie korzystaliśmy.
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja : Co do karty dnia- wiele się działo ale głównie w mojej głowie. Dużo też rozmawiałam przez neta z tym kolesiem od pozostałych kart, nie wiem, wciągnęła mnie ta rozmowa z nim. Twierdzi, że jest chory, ma zanik mięśni i przez nadmiar czasu, zaczepia ludzi w necie. Coś mi w tym się nie wszystko klei. A może w tej 7 mieczy po prostu zbyt podejrzliwa byłam?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...