Skocz do zawartości

Napisz do mnie..


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o Pana z którym od ponad roku nie utrzymujemy kontaktu.

Dzieki za interpretacje:)

 

.................................................. ......2, 3, 4 (Dlaczego nie pisze?)- 8 buław, 2 kielichów, 7 kielichów- Uważa,że jakiekolwiek podjęte działania nie przynioslyby skutku,że to jedynie gdzies tak mysli w jego glowie pozostaly.. albo spotyka się z kimś( 8 buław,2 kielichów)

1-Sygnifikator (osoby, która nie pisze)(Król Denarów)- Jest spokojny,ustabilizował swoją sytuacje materialna i chyba emocjonalna .........5 (Kiedy można by było spodziewać się kontaktu?)6 kielichów-hm wydaje mi się,że jeszcze powinno byc ciepło..o ile w ogole.. do 6 tygodni..

.................................................. ......6.....7 (Co skłoniłoby go do napisania?)-SPRAWIEDLIWOSC, 5 mieczy- Chyba gdyby widział moje cierpienie a jego zwyciestwo..albo moje przyznanie sie do błedu..

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

.................................................. ......2, 3, 4 (Dlaczego nie pisze?)- 8 buław, 2 kielichów, 7 kielichów- nie wiem, może on faktycznie wszedł w relację,albo inaczej spotyka się z ludźmi, dużo siedzi w necie, może na portalach?

1-Sygnifikator (osoby, która nie pisze)(Król Denarów)- zajmuje się pracą zawodową.5 (Kiedy można by było spodziewać się kontaktu?)6 kielichówja powiem, że do 6 miesięcy, albo jeszcze latem

.................................................. ......6.....7 (Co skłoniłoby go do napisania?)-SPRAWIEDLIWOSC, 5 mieczy- wydaje mi się, że rozważyłby swoją sytuację, że wybór, ktorego dokonał jest porażką i mu źle

 

[video=youtube;eQG50g1wRfQ]

Odnośnik do komentarza

Aguś tak sie zastanawiam nad przesłaniem tych kart. Faktycznie może osądzić iż dokonał złego wyboru..bo w 5 mieczy jest pyrrusowe takie zwyciestwo-po trupach-za wszelka cene-i choc cżłowiek zwyciezył to wewnatrz czuje się przegrany.

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...