Skocz do zawartości

on i ona


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Rozlozylam karty na mnie i pana, takiego jednego:P

 

Ja-krol trefl,10 karo,walet karo-postanowilam ze zajme sie praca i swoja kariera

on-as trefl(od) ,9pik(od) 9 kier-hm jedzie w podroz i nie chce o nikim pamietac, odciac sie

co laczy/dzieli-walet pik-musimy sie jeszcz wiele nauczyc

wynik-9karo,as karo,10trefl-wiadomosc/rozmowa o problemach z finansami

 

:hahahaha::poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Ja-krol trefl,10 karo,walet karo-pracowita,ambitna,skupiasz sie na pracy,pieniądZach,dobre inwestycje,moze czeka Cie nawet premia:)dowiesz się o czymś co cie zaskoczy,

 

on-as trefl(od) ,9pik(od) 9 kier- stres związany z niepowodzeniami w kwestii finansów, jakby przyczyną tego była jego jakas słabość/nałóg i złe towarzystwo :/ póki co na tym skupiają sie jego myśli, ale 9 kier wiadczy o tym że potrzebuje miłości, mógł już sie nawet zauroczyć (możliwe że w Tobie ? ) jego kłopoty zakończa sie pozytywnie

 

co laczy/dzieli-walet pik- raz ze musicie sie jeszcze sporo nauczyć a dwa, czy przypadkiem ktoś ci nie naopowidał złych nowinek na jego temat ? być może sie o czymś takim dopiero dowiesz

 

wynik-9karo,as karo,10trefl- w pracy Cie docenią, faktycznie chyba dostaniesz tą premie :P będziesz mogła zaoszczędzić, ogólnie powodzenie w finansach jak zwykle :P aż Ci zazdroszcze, znów wychdozi tutaj że dowiesz sie o czymś bardzo waznym i co może wpłynąć na Twoje dotychczasowe życie, może zmiana miejsca zamieszkania poprzez prace ?(awans z przeniesieniem) i nie będziesz zbyt zadowolona z takiego obrotu sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Ja-krol trefl,10 karo,walet karo

-widać skupienie się na własnych sprawach i finansach, jakieś dodatkowe obowiązki, ale i premia możliwa.

 

on-as trefl(od) ,9pik(od) 9 kier

- on umartwiony, może próbował się skontaktować z Tobą albo chciał podjąć jakieś kroki wobec Ciebie, ale zrezygnował czy poddał się, jednak stara się skupić na pozytywnych stronach życia i na tym co go cieszy.

 

co laczy/dzieli-walet pik

-łączyć może przyzwyczajenie to tego,że czasem drzecie koty ze sobą, to samo Was poróżnia.

 

wynik-9karo,as karo,10trefl

- jakiś czas każde skupi się na sobie, po pewnym czasie pojawi się okazja do rozmów i prób ponownego dojścia do porozumienia, 10 trelf rozumiem tu jako trudności w dogadywaniu się,ale zakończone sukcesem.Jednak czy to będzie związek czy zwyczane osiągniecie porozumienia to ciężko stwierdzić bo tu dalsze karty potzrebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja-krol trefl,10 karo,walet karo

-widać skupienie się na własnych sprawach i finansach, jakieś dodatkowe obowiązki, ale i premia możliwa.

zgadza sie Daffne, stwierdzilam ze lepiej sie zajac swoimi sprawami, dodatkowe obowiazki tez sie zgadzaja a na premie jeszcze chwile musze poczekac bo niedlugo mam egzamin kwalifikacyjny w pracy :P

 

on-as trefl(od) ,9pik(od) 9 kier

- on umartwiony, może próbował się skontaktować z Tobą albo chciał podjąć jakieś kroki wobec Ciebie, ale zrezygnował czy poddał się, jednak stara się skupić na pozytywnych stronach życia i na tym co go cieszy.

umartwiony?? hm niby widzialam ze jest dla mnie milszy i cos tam probowal ze mna rozmawiac ale w sumie troche mnie zawiodl jakis czas temu i nie wiem czy sobie on mysli ze ja od razu bede tez dla niego mila, ale fakt widze ze sie skupil na sobie tez i tym co go cieszy

 

co laczy/dzieli-walet pik

-łączyć może przyzwyczajenie to tego,że czasem drzecie koty ze sobą, to samo Was poróżnia.

haha to prawda :P, i czesto to jest od tak, nawet o blahe sprawy

wynik-9karo,as karo,10trefl

- jakiś czas każde skupi się na sobie, po pewnym czasie pojawi się okazja do rozmów i prób ponownego dojścia do porozumienia, 10 trelf rozumiem tu jako trudności w dogadywaniu się,ale zakończone sukcesem.Jednak czy to będzie związek czy zwyczane osiągniecie porozumienia to ciężko stwierdzić bo tu dalsze karty potzrebne.

hm a kiedy ta okazja do rozmow?? bo on jak narazie to jest na urlopie a z nim pracowalam i z tego co wiem to juz do tej pracy nie wroci:( to czy musze jakies dodatkowe karty postawic? i na to czy znajomosc czy zwiazek tez? a jak to ma wygladac, czy tylko 3 karty wystarcza na kazde pytanie? Dziekowac :hahahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
hm a kiedy ta okazja do rozmow?? bo on jak narazie to jest na urlopie a z nim pracowalam i z tego co wiem to juz do tej pracy nie wroci:( to czy musze jakies dodatkowe karty postawic? i na to czy znajomosc czy zwiazek tez? a jak to ma wygladac, czy tylko 3 karty wystarcza na kazde pytanie? Dziekowac :hahahaha:

 

kiedy ta okazja rozmowy nie wiem, potrzebne karty :bezradny:

może to byc rozmowa internetowa,telefoniczna, nie koniecznie bezpośrednia.

 

3 karty na każde pytanie wystarczy, chyba, że ostatnia karta będzię as to wtedy lepiej dołożyć.

 

Zapytałabym nieco inaczej.. jakie on kroki poczyni wobec Ciebie...:)

Albo zrobiła partnerski z 3 kartami na przyszłosć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta okazja rozmowy nie wiem, potrzebne karty :bezradny:

może to byc rozmowa internetowa,telefoniczna, nie koniecznie bezpośrednia.

 

3 karty na każde pytanie wystarczy, chyba, że ostatnia karta będzię as to wtedy lepiej dołożyć.

 

Zapytałabym nieco inaczej.. jakie on kroki poczyni wobec Ciebie...:)

Albo zrobiła partnerski z 3 kartami na przyszłosć :)

 

No to rozlozylam karty i takie sobie chyba- 9 kier, as pik,10 pik- czyżby tu chodziło o chęć oddalenia się chociaż moze 10 pik to spotykanie się a as pik to wiadomośc,list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek, nie to ze chęć oddalenia się od ciebie może on planować jakiś wspólny wyjazd 9 u mówi o pozytywnym załatwieniu spraw .z 10 podroż . Ale to już było chyba u ciebie w układzie na niego nie pamiętam dobrze ale coś mi świta ze ktoś ,może ja sama czytał ci wyjazd z nim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
No to rozlozylam karty i takie sobie chyba-

9 kier, as pik,10 pik

- czyżby tu chodziło o chęć oddalenia się chociaż moze 10 pik to spotykanie się a as pik to wiadomośc,list.

 

ja myslę, że jakiś czas każde będzie skupione na sobie (9 kier), a potem coś tu się zadzieje...jakby jakiś wyjazd albo trudniejsza psycihcznie przemiana ale korzystna.

Kurnaciekawe te karty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslę, że jakiś czas każde będzie skupione na sobie (9 kier), a potem coś tu się zadzieje...jakby jakiś wyjazd albo trudniejsza psycihcznie przemiana ale korzystna.

Kurnaciekawe te karty :mysli:

 

Daffne, taka sama byla Twoja interpretacja pierwszego ukladu, czyli musze jeszcze poczekac na rozwoj wypadkow i sie nie spieszyc:)moze sie cos ulozy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Zamieszczone przez koteczek29aw Zobacz posta

Zrobilam rozklad dla siebie na najblizszy miesiac:

 

1) To co w sercu:krol kier,9kier,10pik,walet trefl-mysle o pewnym panu, tylko co tu ma do tego podroz?? chyba ze -mysle o pewnym panu i chcialabym sie z nim spotkac czy co? :P lub mysle o poznaniu mojej milosci i wyjedzie z nim :D Odległościowy związek, Pan z innego miasta, możliwy kontakt, przez internet :D Ale ogólnie gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...