Skocz do zawartości

Pogrzeb, niezyjaca prababcia


trolololo

Rekomendowane odpowiedzi

Szlam do domu mojego przyjaciela, obok mnie caly czas szla jakas para.Bylo lato, wieczór. Weszłam do domu, ta para caly czas ze mna ale w ogole mnie nie widzieli jakbym była conajmniej duchem, otworzyła prababcia(która zmarła przed moimi ,a nawet mojej mamy narodzinami). Chciała zebym jej zrobila masaz, zgodzilam sie.

Miala dziwne ciało. Bardzo małe jak ufo, szare. Troche pomasowałam i mialam isc do lazienki po jakis zel czy peeling, zamiast tego wymknelam sie z domu i na skuterze pojechałam w siną dal, znalazłam się na jakiejś ulicy i zauwazylam moja mame.Nie patrzyła na mnie wiec zdziwilam sie ze mnie zauwazyla gdyz bylam za winklem, byla ubrana na bialo, krzyczała na mnie, miala pretensje..Poszlam z nia na cmentarz (ta droga prowadzi na cmentarz,w rzeczywistosci stamtad idzie sie ok.2minut, zdałam sobie z tego sprawe gdy bylam w kaplicy),weszlysmy do kaplicy, wszyscy byli ubrani na czarno i stali.Poszlam gdzies na tyl, bylo mi niezrecznie, nie wiedzialam co tam robię.Za chwilę obok mnie przeszedł ksiądz i ludzie z zakladu pogrzebowego.Niesli trumnę, otwarta byla tylko przednia czesc (cos jak amerykanskie trumny)

probowalam zobaczyc kto tam jest, zobaczylam jakas mala kobiete, miala fioletowe zapadniete oczy.W tym momencie ksiadz powiedział że Marta juz nie zyje 3 dzien i zaczął głosić swoje kazanie . Wiedzialam ze to prababcia, ale ona miala inne imie w rzeczywistosci.Nie wiem co bylo dalej bo przebudzilam sie.

A ostatnio snilo mi sie rowniez ze bylam na cmentarzu i zaszlam do kaplicy, zobaczylam trumne, po wejsciu okazalo sie ze sa 2 .

Gdy zorientowalam sie ze to niezyjacy dziadkowie, oni nagle sie podniesli i zaczeli ze soba rozmawiac-mnie nie widzieli chociaz stalam obok.Bylam jak sparalizowana we snie i po przebudzeniu.

 

Z góry dziękuję za jakakolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...