Jump to content

Horoskop Majów - Jadeit


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Jadeit 20 VIII - 9 IX

 

Wróżbici Majów przepowiadali osobom urodzonym pod znakiem Jadeitu szczęście i opiekę gwiazd. Jadeit jest zaradny, praktyczny i potrafi doskonale dbać o własne sprawy. Ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, uwielbia się przechwalać i wyolbrzymiać sukcesy. Czasem ponosi go fantazja w peanach na swoją cześć, chętnie dopisuje sobie zasługi. Do klęsk nie przyznaje się nigdy ! Rozczarowania nie blokują dalszej ekspansji, bardzo łatwo podnosi się po każdym upadku, ufając, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mimo iż nie jest przesadnym optymistą, wierzy w swoje szczęście. Jadeit jest wyjątkowo sprytny, potrafi wyłgać się z niewygodnych zobowiązań, w pracy nie przemęcza się, a przy tym dobrze zarabia. Ma żyłkę handlową, dobrze kalkuluje, a także sprzyja mu fortuna. Wie, jak ustawić się w życiu, umie wykorzystać każdą okazję. Przysłowiowy łut szczęścia sprawia, że Jadeitowi wiedzie się w życiu lepiej niż na to zasługuje. Kochają go rodzice ( nawet gdy ma liczne rodzeństwo, zajmuje najważniejszą pozycję ), małżonek, pomagają przyjaciele, łatwo też znajduje protektorów i sponsorów. Jadeit nie jest bezwzględny, to raczej urodzony dyplomata; nawet gdy kimś manipuluje, nie posuwa się za daleko. Uczucia nie grają dla tego znaku roli pierwszoplanowej. Lubi mieć powodzenie i stara się o nie; panowie są ujmującymi dżentelmenami, panie kokieteryjne, ale niewiele się za tym kryje. Partner spodziewa się po Jadeicie cudownych, romantycznych przeżyć i burzy namiętności, tymczasem zamiast uczucia, znajduje rozsądek i duży temperament. Znak ten zawiera związek małżeński tylko z kimś znaczącym pod względem pozycji społecznej i materialnej. Pan Jadeit nie ożeni się z Kopciuszkiem, choćby najpiękniejszym. Mimo iż lubi pochwalić się swą partnerką, inne sprawy stawia na pierwszym miejscu. Jadeit lubi podróże, poznawanie nowych miejsc, chętnie przeprowadza się i wyjeżdża na długo. Stara się przy tym o nawiązanie korzystnych kontaktów z ludźmi i nie zaniedbuje żadnej okazji, by zarobić parę złotych. Kobiety chcą być najważniejsze, lubią się spóźniać na przyjęcia, starają się być obiektem zainteresowania wszystkich panów. Są śmiałe i łatwo nawiązują znajomości. Zwracają też uwagę na oprawę swej urody, ale są przy tym oszczędne i praktyczne, potrafią pomnożyć nawet nieduży majątek. Jako matka pani Jadeit nie jest zbyt czuła i troskliwa, stara się jak najszybciej usamodzielnić swoje pociechy. Mały Jadeit świetnie daje sobie radę: lubiany przez rówieśników, rozpieszczany przez rodziców i oceniany przez nauczycieli wyżej, niż na to zasługuje.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Osoba spod takiego znaku jest zaradna, praktyczna i wyjątkowo sprytna. Uwielbia wyolbrzymiać własne zasługi, a do porażek nie przyznaje się nigdy. Umie w sprytny sposób manipulować innymi dzięki wrodzonej dyplomacji. Jadeit potrafi doskonale wykorzystać nadarzającą się okazję, co przedkłada się na jego powodzenie w interesach. Zawiera związek małżeński bacząc pilnie na status społeczny i materialny partnera. Nie jest przesadnie namiętny, woli powierzchowny flirt od burzliwego romansu. Uwielbia zmiany miejsca zamieszkania, wyjazdy w nieznane i poznawanie nowych ludzi (stara się przy tym zawierać korzystne kontrakty). Kobiety chcą być najważniejsze, lubią się spóźniać na przyjęcia, starają się być obiektem zainteresowania wszystkich panów. Są śmiałe i łatwo nawiązują znajomości, bardzo dbają o swój wygląd , ale są przy tym oszczędne i praktyczne, potrafią pomnożyć nawet nieduży majątek.

 

Źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Jadeitem nazywamy człowieka, który urodził się między 20 sierpnia a 9 września

Nie jest to typ optymisty, który patrzy na świat przez różowe okulary, ale lubi wierzyć w swoje szczęśliwe przeznaczenie. I może dlatego większość rzeczy, bez specjalnego wysiłku, po prostu mu się udaje. To zaradny życiowo, praktyczny i nadzwyczaj sprytny osobnik. Potrafi wykorzystać każdą okazję, żeby się dobrze ustawić i pomnożyć swoje finanse. Przy czym nie jest typem pracusia i nie lubi się przemęczać. Ma za to zmysł handlowca i smykałkę do interesów. A jego życiowe motto brzmi: „nie rękoma, ale głową zdobywa się pieniądze”.

Od dziecka czuje się wyróżniony. Natura nie poskąpiła mu bowiem talentów, na przykład do uczenia się, do szybkiego wyciągania wniosków i podejmowania jeszcze szybszych decyzji. Do zawierania przydatnych znajomości i korzystania z protekcji, pozyskiwania sponsorów i zaskarbiania sobie przychylności tych, którzy mogą mu pomóc. I Jadeit potrafi z tego wszystkiego zrobić odpowiedni użytek. Nie jest nachalny ani bezpardonowy, a za wszystkim, co robi, kryją się takt i dyplomacja. Nie manipuluje ludźmi, ale z klasą ich uwodzi i osiąga zamierzone cele. Lubi podróżować, nieobca jest mu także emigracja. Chociaż pragnie życiowej stabilizacji, nie broni się przed zmianami. Najchętniej takimi, które niosą za sobą nowe perspektywy.

Jadeit jest lubiany przez innych i cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Imponuje ludziom swoją zaradnością i nieprzeciętnym intelektem. To człowiek, z którym można o wszystkim pogadać, dobry kompan również do zabawy. W uczuciach nie zawsze kieruje się sercem. Jest racjonalistą i często, aby zdobyć obiekt pożądania, ucieka się do sprawdzonych wcześniej sztuczek. Romantyzmu też się nie ma co po nim spodziewać, ale dużego temperamentu owszem. Jego seksualność zasługuje na piątkę z plusem. A do ołtarza pójdzie wyłącznie z kimś, kto równie mocno kocha pieniądze, a przy tym nie grzeszy rozrzutnością.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

JADEIT przynosi szczęście urodzonym w okresie tegoż kamienia. Mówi się nawet o nich, że są urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą. I to prawda. JADEIT ma się rzeczywiście dobrze, nawet czasem lepiej niż to można przypuszczać na początku życia. Wzrasta w dobrej atmosferze, kochany przez rodziców i rodzeństwo, w młodości ma kochającą sympatię, a później trafia na idealnego współmałżonka. Ale sam JADEIT do miłości nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi. Owszem lubi być kochany, otoczony ciepłą atmosferą aprobaty siebie. Sam - nawet gdy mocno kocha - uczuć swoich nie potrafi okazać. To o uczuciach. A wszystko inne? JADEIT ma o sobie bardzo dobre zdanie. Docenia swoją wiedzę i osiągane sukcesy. Lubi się pochwalić, nawet czasem przechwalić, ale robi to w sposób bardzo zgrabny. Mówi o sobie niby mimochodem, a słuchacze już sami wyciągną odpowiednie wnioski...

Ludzie spod tego znaku są sprytni, obrotni, potrafią wybrnąć nawet z trudnej sytuacji; tu się uśmiechną, tam trochę skłamią, a w jeszcze innym miejscu sypną komplementami i wszystkiego dopną do czego dążą. Zmartwienia lub klęski nie ścinają ich z nóg. Szybko otrząsają się z kłopotów i z nową nadzieją kroczą odważnie do nowych celów. A szczęście - o czym już była mowa wcześniej - im sprzyjał pomaga wykorzystać każdą szansę do osiągnięcia sukcesu. Bo sukces zawsze towarzyszy JADEITOM, czego można im pozazdrościć. :oczko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Jadeit

Jadeitem nazywamy człowieka, który urodził się między 20 sierpnia a 9 września.

 

Nie jest to typ optymisty, który patrzy na świat przez różowe okulary, ale lubi wierzyć w swoje szczęśliwe przeznaczenie. I może dlatego większość rzeczy, bez specjalnego wysiłku, po prostu mu się udaje. To zaradny życiowo, praktyczny i nadzwyczaj sprytny osobnik.

 

Potrafi wykorzystać każdą okazję, żeby się dobrze ustawić i pomnożyć swoje finanse. Przy czym nie jest typem pracusia i nie lubi się przemęczać. Ma za to zmysł handlowca i smykałkę do interesów. A jego życiowe motto brzmi: „nie rękoma, ale głową zdobywa się pieniądze”.

 

Od dziecka czuje się wyróżniony. Natura nie poskąpiła mu bowiem talentów, na przykład do uczenia się, do szybkiego wyciągania wniosków i podejmowania jeszcze szybszych decyzji.

Do zawierania przydatnych znajomości i korzystania z protekcji, pozyskiwania sponsorów i zaskarbiania sobie przychylności tych, którzy mogą mu pomóc. I Jadeit potrafi z tego wszystkiego zrobić odpowiedni użytek. Nie jest nachalny ani bezpardonowy, a za wszystkim, co robi, kryją się takt i dyplomacja.

 

Nie manipuluje ludźmi, ale z klasą ich uwodzi i osiąga zamierzone cele. Lubi podróżować, nieobca jest mu także emigracja. Chociaż pragnie życiowej stabilizacji, nie broni się przed zmianami. Najchętniej takimi, które niosą za sobą nowe perspektywy.

 

Jadeit jest lubiany przez innych i cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Imponuje ludziom swoją zaradnością i nieprzeciętnym intelektem. To człowiek, z którym można o wszystkim pogadać, dobry kompan również do zabawy.

 

W uczuciach nie zawsze kieruje się sercem. Jest racjonalistą i często, aby zdobyć obiekt pożądania, ucieka się do sprawdzonych wcześniej sztuczek. Romantyzmu też się nie ma co po nim spodziewać, ale dużego temperamentu owszem.

 

Jego seksualność zasługuje na piątkę z plusem. A do ołtarza pójdzie wyłącznie z kimś, kto równie mocno kocha pieniądze, a przy tym nie grzeszy rozrzutnością.

 

(Barbay Hill „Horoskopy i psychozabawy”)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...