Skocz do zawartości

Klasyczne przyszłość :)


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz rozkładam klasyczne... proszę o pomoc w interpretacji

 

1. OSOBOWOŚĆ, STAN UMYSŁU- 7 trefl, As Karo, Król pik- czuję się smutna, przygnębiona, samotna, zamartwiam się zawiadomieniami z sądu, których nie odebrałam

 

2.RODZINA DOM- Dama Pik, Walet pik, 9 Pik- muszę uważać na zagrożenie wynikające z jakiegoś spotkania, czeka mnie przez to ostra kłótnia

 

3.OBECNE PRAGNIENIA- 8 Pik, Król Trefl, 10 Pik- pragnę zmian, czegoś nowego, aby los się poprawiłm myślę o podróży w załatwianiu spraw słóżbowych

 

4.NADZIEJE- 10 Trefl, Król Karo, Dama Karo- mam nadzieję, że moje zmartwienia i kłopoty związane z mężczyzną przyjacielem szybko miną

 

5.NIEOCZEKIWANE ZDARZENIA- Król Kier, As Trefl, 8 Trefl- będę miała problemy związane z blondynem (może chodzi o byłego bo wpakował mnie w sprawę sądową:(), przez to czekają mnie nerwy i choroba... rozkleję się

 

6.NAJBLIŻSZA PRZYSZŁOŚĆ- 7 Kier, As Pik, Walet Trefl- List, zaproszenie na wesele lub chrzciny, na jakąś fajną uroczystość, moje sprawy sądowe, urzędowe będą dla mnie pozytywne

 

7. DALSZA PRZYSZŁÓŚĆ- 7 Pik, Dama Trefl, Walet Karo- Muszę być ostrożna i nie gadać za dużo o swoich planach i sprawach szczególnie przed kobietą z ciemnymi włosami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. OSOBOWOŚĆ, STAN UMYSŁU- 7 trefl, As Karo, Król pik

- troszkę walczysz z własnymi emocjami albo o coś waznego dla CIebie (możliwe 2 w 1 na przemian), jesteś niespokojna, powodem tego może być Pan, z którym chaiałabyś relacji, ale jest zdystansowany, co wprowadza poczucie chęci zawalczenia o relacje, ale też niepokoju jaką wolę wykaże.

 

2.RODZINA DOM- Dama Pik, Walet pik, 9 Pik

- w domu możliwe, że będziesz trochę dokuczająca innym, czasem możesz się opędzać od otoczenia bliskich z powody kłębiących się emocji w Tobie.

 

3.OBECNE PRAGNIENIA- 8 Pik, Król Trefl, 10 Pik

- pragniesz by mężczyzna Ci nieobojętny wyszedł z inicjatywą i powiedział koniec dąsów? :mysli:

 

4.NADZIEJE- 10 Trefl, Król Karo, Dama Karo

- masz nadzieję, że mimo sporów będą między Wami kontakty zawodowe lub prywatne w sprawach oficjalnych jakichś, a to zawsze szansa do zbliżenia się ;)

 

5.NIEOCZEKIWANE ZDARZENIA- Król Kier, As Trefl, 8 Trefl

- nieoczekiwane pan bliski Twemu sercu może przejawiać aktywność wobec innych spraw,osób aniżeli Ty w najbliższym czasie stąd zapewne ochłodzenie ( k. Pik wyżej)

 

6.NAJBLIŻSZA PRZYSZŁOŚĆ- 7 Kier, As Pik, Walet Trefl

- będzie pragnienie rozmowy, pojednania i myślę, że pojawi taka sposobność, która przyczynić się może do ocieplenia stosunków w zależności od Waszej woli.

 

7. DALSZA PRZYSZŁÓŚĆ- 7 Pik, Dama Trefl, Walet Karo

- będziesz kombinować, starać się i zabiegać o to by panowała dobra atmosfera wśród Twego otoczenia, ale także w relacjach na których CI zależy :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany... muszę postudiować znaczenie kart :icon_smile:, w każdej książce co innego :(

Daffne mam pytanko, ponieważ w niektórych książkach znaczenie trefli i pików jest zamienione... które to te gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA:

1. OSOBOWOŚĆ, STAN UMYSŁU- 7 trefl, As Karo, Król pik- czuję się smutna, przygnębiona, samotna, zamartwiam się zawiadomieniami z sądu, których nie odebrałam zgadza się całkowinie, ponieważ nie mogę o tym przestać myśleć

 

2.RODZINA DOM- Dama Pik, Walet pik, 9 Pik- muszę uważać na zagrożenie wynikające z jakiegoś spotkania, czeka mnie przez to ostra kłótniapokłóciłam się z mamą w sumie o nic...chyba nerwy mi siadają

 

3.OBECNE PRAGNIENIA- 8 Pik, Król Trefl, 10 Pik- pragnę zmian, czegoś nowego, aby los się poprawiłm myślę o podróży w załatwianiu spraw słóżbowychmyślę o wyjeździe do Anglii w interesach, pragnę nowego życia z nowym facetem i skończenia starych spraw

 

4.NADZIEJE- 10 Trefl, Król Karo, Dama Karo- mam nadzieję, że moje zmartwienia i kłopoty związane z mężczyzną przyjacielem szybko minąfacet, który dostał obsesji na moim punkcie dał mi w końcu spokój

 

5.NIEOCZEKIWANE ZDARZENIA- Król Kier, As Trefl, 8 Trefl- będę miała problemy związane z blondynem (może chodzi o byłego bo wpakował mnie w sprawę sądową:(), przez to czekają mnie nerwy i choroba... rozkleję sięracja, problemy przez blondyna i nagła choroba- expresowa wizyta u lekarza

 

6.NAJBLIŻSZA PRZYSZŁOŚĆ- 7 Kier, As Pik, Walet Trefl- List, zaproszenie na wesele lub chrzciny, na jakąś fajną uroczystość, moje sprawy sądowe, urzędowe będą dla mnie pozytywnedostałam zaproszenie na środę, na parapetówę z urodzinami

 

7. DALSZA PRZYSZŁÓŚĆ- 7 Pik, Dama Trefl, Walet Karo- Muszę być ostrożna i nie gadać za dużo o swoich planach i sprawach szczególnie przed kobietą z ciemnymi włosami na to jeszcze czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...