Skocz do zawartości

Karma, czy nie ? Proszę o pomoc :)


narasimsha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Czy relacja między

 

Bartoszem 08.08.1991

i

Kają 08.12.1992

 

to związek karmiczny? Jakie są prognozy na przyszłość?

 

serdecznie dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

Jakaś karma jest bo dzień ur Twój i jego jest o tej samej wibracji 8 i wasza relacja jest obciążona długiem karmicznym 14(suma dróg życia). To czy związek przetrwa zależy tylko od was ale na pewno to jest gorąca relacja pod wieloma względami. Czasami może dochodzić między wami do ostrych sprzeczek. Jesteście do siebie podobni, z klucza wcielenia (dzien + miesiąc) macie 7 i 2 więc oboje czujecie sie dobrze w swoim towarzystwie, czasem uciekacie w samotność, on woli analizować niż działać bo ty raczej bierzesz sprawy w swoje ręce. On jest taki bardziej bierny, Ciebie może czasem denerwować jego brak inicjatywy i ogólnie jego postawa. Kaju Ty przerabiasz w tej relacji swoją karmę przede wszystkim bo z reguły partnerzy o drodze życia 9 są neutralni -zjawiają sie po coś - to jest bardziej lekcja dla Ciebie. Przerabiasz dług 14 który masz też w dż. Tutaj jest ważna Twoja postawa i co Tobie da ten związek. Ta relacja uczy Ciebie pokory. 14 to dług zaciągnięty wobec wolności szeroko rozumianej. W poprzednich wcieleniach nadużywałaś wolności w każdej sferze życia teraz możesz sie czuć często przytłoczona. Jesteś osobą bardzo odważną, aktywną ale często życie jak i ta relacja może stawiać ci ograniczenia. Ogólnie partner może cie ograniczać, możesz sie też czuć czasem zniewolona lub zależna od niego w jakiś sposób. A ty jesteś osobą bardzo niezależną. Staraj sie słuchać partnera, tzn co on czuje i zrozumieć to ale też nie zapominaj o sobie. Nie walczyć ze sobą a zawsze starać sie szukać jakiegoś wspólnego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serdecznie dziękuje za odpowiedź stagnacja :) *!

 

Mam jeszcze małą prośbę,

Czy mogłabyś powiedzieć mi ile długów i jakie mam do przerobienia w swojej karmie :)?

I czy to, ze dług 14 mam w drodze życia i przerabiam go w tej relacji oznacza, ze moze ona trwac długo ?

 

przepraszam, że zawracam głowę, ale to dla mnie ważne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...