Jump to content

Horoskop Majów - Karneol


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Karneol 10 IX - 30 IX

 

Natura obdarzyła ten znak wieloma pozytywnymi cechami. Karneol pogodnie patrzy na świat, ale nie jest lekkoduchem. Kieruje się w życiu zdrowym rozsądkiem i realizmem. Rzadko się zdarza, by popadł w kłopoty z powodu bezmyślności. Jest obdarzony życiową mądrością i potrafi uczyć się na własnych błędach. Czasem działa wiedziony impulsem, zareaguje gwałtownie, zadecyduje zbyt szybko i po fakcie żałuje swej porywczości. Karneol nie lubi słuchać cudzych rad ani korzystać z czyjegoś doświadczenia, kieruje się tylko własnymi ocenami i pomysłami. Rzadko zdarza się, by przedstawiciel tego znaku był wpływowy. Wobec ludzi jest bezpośredni i komunikatywny, ale nic dopuszcza do poufałości. Wybiera rolę obserwatora, choć zależy mu, by oceniano go jako życzliwego i spieszącego z pomocą. Opinia otoczenia jest dla niego niezwykle istotna, chce zdobyć autorytet i szacunek. Karneol jest bardzo ambitny, ale nie dąży do władzy i majątku. Pragnie sprawować "rząd dusz", doskonalić własny charakter ( często niezwykłymi sposobami) i stale pogłębiać wiedzę. Ma szerokie i zazwyczaj nietypowe zainteresowania, fascynują go religie i filozofia. Wiele Karneoli wstępuje do jakiejś sekty, z upodobaniem ćwiczy zen lub jogę. Oryginalne zainteresowania i styl życia oraz niesłowność Karneola, a także tendencja do obiecywania rzeczy niemożliwych sprawiają, że zamiast szacunku zdobywa opinię dziwaka. Mimo tego jest lubiany i popularny w swoim środowisku. W znaku tym spotykamy wielu społeczników, w pełni zaangażowanych i poświęconych wielkiej sprawie. Karneol obdarzony jest talentem artystycznym i wyczuciem estetycznym. Ma bardzo dobry gust, lubi otaczać się ładnymi przedmiotami. Potrafi ciekawie urządzić mieszkanie, dopracowując najdrobniejsze szczegóły. Przywiązuje też dużą wagę do sposobu ubierania. Pani Karneol pragnie być podziwiana, stać się ośrodkiem zainteresowania i zbierać hołdy adoratorów. Zależy jej na zdobyciu wysokiej pozycji towarzyskiej i wiele dla tego poświęci. Pewna siebie, wierzy w swój wdzięk i urodę. Interesuje się wieloma sprawami głównie po to, by zabłysnąć, "sprzedając" te wiadomości na przyjęciu. Ma też często oryginalne hobby. Chce o wszystkim wiedzieć i wydawać autorytatywne sądy. Jako żona potrafi wiele poświęcić dla kariery męża i ciężko przeżywa jego porażki. Raczej rzadko jest na nie narażona, gdyż pani Karneol wie, na kogo postawić. Nie zwiąże się z niedorajdą życiowym, czy choćby mało przebojowym partnerem. W wobec dzieci ma ogromne ambicje, pragnie zaprogramować im efektowną i intratną karierę, nie zważając na ich psychiczne predyspozycje. Mały Karneol jest bystry, inteligentny, dobrze się uczy, bryluje wśród rówieśników. Jest śmiały, trochę przemądrzały, ale bardzo sympatyczny.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Nie zabiega o wpływy, wobec ludzi jest szczery i komunikatywny, ale zachowuje dystans. Stara się doskonalić wewnętrznie, jest obserwatorem, który ma szerokie i nietypowe zainteresowania. Karneol jest bardzo ambitny, ale nie dąży do władzy i majątku. To urodzony esteta, który docenia piękno i lubi się nim otaczać. Unika kłopotów dzięki wrodzonej mądrości, poczuciu realizmu i umiejętności uczenia się na swoich błędach. Potrafi z pełnym zaangażowaniem poświęcić się sprawom społecznym czy konkretnej idei. Jest lubiany i popularny w swoim otoczeniu. Kobieta Karneol jest pewna siebie, zainteresowana osiągnięciem wysokiej pozycji towarzyskiej, pragnie być w centrum zainteresowania. Jej partner życiowy musi być przedsiębiorczy i zaradny. Jako żona potrafi wiele poświęcić dla kariery męża i ciężko przeżywa jego porażki. Raczej rzadko jest na nie narażona, gdyż pani Karneol wie, na kogo postawić.

 

źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Karneol to osoba urodzona między 10 a 30 września.

 

Jest rozsądny, przewidujący i potrafi korzystać z własnych doświadczeń. Czasem bywa porywczy i impulsywny, a też uparty i zawsze dopnie swego. Jest samodzielny i samowystarczalny. Raczej nie słucha cudzych rad i nie korzysta z czyjejś pomocy. Nic dla niego nie znaczą dyplomy i skończone akademie, jeśli nie idą za tym praktyczne umiejętności. To typ społecznika i aktywisty, który więcej daje innym, niż sam od nich bierze. Lubi dzielić się wiedzą, ale też samemu się uczyć.

Karneol jest znany ze swojej życiowej mądrości, wiele bowiem przeszedł i dużo się z tego nauczył. Ma rozległe i raczej nietypowe zainteresowania, na przykład: zwiedza stare klasztory, uczy się na pamięć łacińskich sentencji albo kolekcjonuje roczniki starych gazet. Jest człowiekiem ambitnym, ale nie zależy mu na władzy czy majątku, raczej na uznaniu i szacunku. To idealista, który nie boi się fizycznej pracy i potrafi wiele poświęcić w imię ważnej sprawy. Lubi się podobać, a więc kobieta spod tego znaku nigdy nie wyjdzie z domu bez makijażu, a mężczyzna – bez wypolerowanych butów. Zawsze dba o porządek i harmonię wokół siebie.

Karneol często osiąga wysoką pozycję, ale nigdy przez przypadek czy dzięki łutowi szczęścia. To wyłącznie wypracowany, uczciwie osiągnięty przez nich sukces. Jest wszechstronny. Potrafi poradzić sobie niemal w każdej branży i znaleźć się w każdej sytuacji. Zawsze umie zabłysnąć erudycją, doświadczeniem czy nienagannym zachowaniem.

Na łonie rodziny sprawdza się równie dobrze jak w sferze zawodowej. Jest rodzicem wymagającym, ale też postępowym. Ma wysokie aspiracje wobec dzieci i nie szczędzi im czasu, zaangażowania ani środków. W sferze uczuć pociągają go osoby zaradne i pracowite. Praktycznie nie ma szans, aby związał się z tak zwanym życiowym niedorajdą. Rozwód też mu raczej nie grozi, bo zanim karneol podejmie decyzję o ślubie, dobrze ten krok przemyśli.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ludzie tego kamienia są pogodni, usposobieni życzliwie do otoczenia, obdarzeni zdrowym rozsądkiem. Co nie znaczy, że nie interesują ich sprawy niecodzienne, że obce im marzenia i romantyczne porywy. Ale to tylko ozdobniki ich codziennego, konkretnego życia, w którym kierują się przede wszystkim rozsądkiem własnym. Obdarzeni są dobrym smakiem i nim się kierują w zachowaniu, w kontaktach z innymi, w sposobie bycia, u rządzenia domu itp.

Charakteryzuje ich życiowa mądrość; nie są lekkomyślni, mocno stąpają po ziemi i niełatwo ich wprowadzić w błąd lub też coś przed nimi ukryć, czy zatuszować. Mają bardzo przenikliwy sposób oceniania ludzi; nawet gdy postępują otwarcie i bezpośrednio potrafią dostrzec u partnera to, co chciałby przed nimi ukryć. Cieszą się szacunkiem otoczenia i mają u niego autorytet I to je cieszy, bo lubią zajmować dobrą pozycję w środowisku.

KARNEOLE są ambitne, chętnie studiują, by powiększyć swoją wiedzę. Czasem są to dziedziny, które mało kogo interesują, a po jakimś czasie okazuje się, że właśnie w tej dziedzinie ich talenty rozkwitają najbardziej i właśnie w tej dziedzinie mają duże szanse na karierę. Nie należy się więc dziwić ich decyzjom, KARNEOLE wiedzą co robią. Są szybkie, nawet porywcze, to skłania je czasem do podejmowania decyzji niemożliwych do spełnienia, do składania obietnic trudnych do dotrzymania. Ale na to nic nie można poradzić, bo KARNEOLE nie lubią słuchać cudzych rad. Szkoda fatygi! :oczko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Karneol

Karneol to osoba urodzona między 10 a 30 września.

 

Jest rozsądny, przewidujący i potrafi korzystać z własnych doświadczeń. Czasem bywa porywczy i impulsywny, a też uparty i zawsze dopnie swego. Jest samodzielny i samowystarczalny. Raczej nie słucha cudzych rad i nie korzysta z czyjejś pomocy.

 

Nic dla niego nie znaczą dyplomy i skończone akademie, jeśli nie idą za tym praktyczne umiejętności. To typ społecznika i aktywisty, który więcej daje innym, niż sam od nich bierze. Lubi dzielić się wiedzą, ale też samemu się uczyć.

 

Karneol jest znany ze swojej życiowej mądrości, wiele bowiem przeszedł i dużo się z tego nauczył. Ma rozległe i raczej nietypowe zainteresowania, na przykład: zwiedza stare klasztory, uczy się na pamięć łacińskich sentencji albo kolekcjonuje roczniki starych gazet.

Jest człowiekiem ambitnym, ale nie zależy mu na władzy czy majątku, raczej na uznaniu i szacunku. To idealista, który nie boi się fizycznej pracy i potrafi wiele poświęcić w imię ważnej sprawy. Lubi się podobać, a więc kobieta spod tego znaku nigdy nie wyjdzie z domu bez makijażu, a mężczyzna – bez wypolerowanych butów. Zawsze dba o porządek i harmonię wokół siebie.

 

Karneol często osiąga wysoką pozycję, ale nigdy przez przypadek czy dzięki łutowi szczęścia. To wyłącznie wypracowany, uczciwie osiągnięty przez nich sukces. Jest wszechstronny. Potrafi poradzić sobie niemal w każdej branży i znaleźć się w każdej sytuacji.

 

Zawsze umie zabłysnąć erudycją, doświadczeniem czy nienagannym zachowaniem. Na łonie rodziny sprawdza się równie dobrze jak w sferze zawodowej. Jest rodzicem wymagającym, ale też postępowym. Ma wysokie aspiracje wobec dzieci i nie szczędzi im czasu, zaangażowania ani środków.

 

W sferze uczuć pociągają go osoby zaradne i pracowite. Praktycznie nie ma szans, aby związał się z tak zwanym życiowym niedorajdą. Rozwód też mu raczej nie grozi, bo zanim karneol podejmie decyzję o ślubie, dobrze ten krok przemyśli.

 

(Barbay Hill „Horoskopy i psychozabawy”)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...