Skocz do zawartości

ładna karta dnia, a tło....


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Karta dnia : AS Pucharów mogę być jakaś przesadnie roztkliwiona, lub skupiona na córce

 

tło : Moc--Śmierć--Pustelnikposuma Cesarzowa znowu coś popsuje ? Zabije w sobie pasję, odetnę się od uczuć?

Odnośnik do komentarza

dzień bardzo miły, obfitujący w uczucia, marzycielstwo, może spacer także jednak coś w połowie dnia może to hm... nie tyle popsuć co nagle przerwać, być może coś w Tobie się zmieni? nagła zmiana nastroju lub inny kierunek rozmyślań

tutaj Śmierć z Pustelnikiem może sugerować jakąś nagłą dolegliwość, jeśli planujesz dziś z córką wypad na lody lub gofry, to może lepiej zrezygnujcie z jedzenia poza domem, bo może się zakończyć ostrym zatruciem (takie mam skojarzenia widząc te karty)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Karta dnia : AS Pucharów

tło : Moc--Śmierć--Pustelnik -> posuma Cesarzowa

dobry dzień to będzie, rankiem spędzanie casu z nami, później postanowisz zająć się czymś w domy bo "koniec tego byczenia się na ezo" zajmiesz się tym co lubisz robić, sobą, wieczorkiem będziesz myśleć i analizować swoje życie, siebie.

Odnośnik do komentarza

czym się dzisiaj mocno zmęczysz. nie wiem czy dzisiaj nie zapragniesz pobyć sama z sobą bez potrzeby towarzystwa innych. Pomyslisz nie mam dzisiaj ochoty na makijaż, ładne ubrania itp. chce być sobą ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

super karta:) dzien pelen planow, pomyslow, checi spedzaenia czas z najukochanszymi byc moze zaproponujesz corce jakis wypad albo cos jej zafundujesz, tylko obawiam sie,ze moze Ci jakis plan nie wypalic ;/

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi Smierc pokazala drzemke w dzien, jak mala sie polozyla (bo spi w dzien)... odespalam zmeczenie. W towarzystwie Pustelnika... ktory nie tylko dba o swoje wnetrze, ale tez o siebie, to takie wycofanie sie i ladowanie baterii. Rano Moc, czyli mozesz zaszarzowac i potem poczuc sie po prostu zwyczajnie zmeczona.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Rano pełna pasji, później rozleniwiona nie miłosiernie. Nie robiłam w zasadzie nić. Peeling, troche powdzięczyłam się do lusterka, troxch sobie kwiatków kupiłam na allegro ;) nic, co byłoby jakieś wymagające energii ;) I jakaś roztkliwiona dziś jestem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...