Jump to content

Horoskop Majów - Lazuryt


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Lazuryt 1 X - 20 X

 

Kapłani Majów wróżyli Lazurytowi długie, szczęśliwe i dostatnie życie. Jest zgodny i życzliwy dla ludzi, pogodny, z wiarą patrzy w przyszłość. Obca mu chorobliwa ambicja i żądza władzy. Pieniądze są dla niego tylko środkiem do celu, cieszy się nimi, jeśli może z nich korzystać i urządzić sobie elegancko mieszkanie, czy kupić niezły samochód. Lazuryt prowadzi bogate życie towarzyskie, uwielbia przyjęcia, dancingi i wernisaże. Nie potrafi obejść się bez ludzi, pozostawiony sam sobie popada w melancholię. Pragnie być adorowany, podziwiany i najważniejszy. Nie przychodzi mu to z trudem, gdyż cieszy się powodzeniem towarzyskim ze względu na swe rozliczne zalety. Ma poczuci] humoru, jest taktownym dyplomatą, obsypuje komplementami, interesująco i barwnie opowiada skupiając uwagę słuchaczy. To typowa dusza towarzystwa, niepowtarzalny wodzirej; świetnie tańczy i potrafi śpiewać. Znany jest jako wytrawny organizator wystawnych przyjęć. Lazuryt jest dobrym przyjacielem dla przyjaciół, ale antagonistów zwalcza bezlitośnie. Jest apodyktycznym egocentrykiem, który zawsze musi mieć rację. Lubi dobre książki, naukę, pragnie przez całe życie pogłębiać wiedzę, chętnie też uczy innych. Jego pasją jest magia, wróżby, wszystko co tajemnicze i nieznane. Ma bardzo dobrą intuicję, zakrawającą czasem na jasnowidzenie. Lazuryt długo zachowuje młodzieńczy wygląd, dba o (i tak dobrą) kondycję fizyczną, lubi sport. Przepada za podróżami, fascynują go dalekie, egzotyczne kraje. Z Lazurytem lepiej się zaprzyjaźnić, niż w nim zakochać, gdyż życia rodzinnego nie stawia na pierwszym planie. Nie uznaje poświęceń i rezygnacji z własnej wygody, nudzi go szara codzienność. Jest bardziej przywiązany do rodziców niż do małżonka. z reguły późno wstępuje w związki małżeńskie, wyznając zasadę, iż należy korzystać z życia jak najdłużej. Cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej, często przez małżeństwo awansuje społecznie i materialnie. Pani Lazuryt jest ładna, a przy tym potrafi doskonale podkreślić swoje walory i umiejętnie zatuszować niedostatki urody. Jest kokieteryjna, sympatyczna i co niezbyt często zdarza się - przyjacielska wobec kobiet. Jako pani domu potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę, urządza wspaniałe przyjęcia, ale nie radzi sobie z obowiązkami domowymi. Mały Lazuryt jest wesoły, pełen wdzięku, rozpieszczany przez całą rodzinę. Ładnie mówi i szybko uczy się dobrych manier.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Ma poczucie humoru, prowadzi bogate życie towarzyskie, pragnie być podziwiany i adorowany. Jest konsekwentny w sprawach finansowych, umie korzystać z pieniędzy i urządzić sobie elegancko mieszkanie, czy kupić niezły samochód. Jest świetnym organizatorem spotkań towarzyskich. Niezawodny przyjaciel, ale zarazem apodyktyczny egocentryk, który zawsze musi mieć rację, a swoich przeciwników zwalcza bezlitośnie. Całe życie pragnie pogłębiać swoją wiedzę, interesują go też sprawy tajemnicze i niecodzienne. Uwielbia zwiedzać egzotyczne kraje, długo zachowuje młodzieńczy wygląd i lubi sport. Nudzi go szara codzienność, pragnie korzystać z życia więc z reguły późno wstępuje w związki małżeńskie. Pani Lazuryt jest ładna, a przy tym potrafi doskonale podkreślić swoje walory i umiejętnie zatuszować niedostatki urody. Jest kokieteryjna, sympatyczna i co niezbyt często zdarza się - przyjacielska wobec kobiet.

 

Źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

A ja się nie zgadzam:/ nie jest towarzyski, woli życie rodzinne od szaleństw, ciuła grosz do grosza, częściowo opis trafiony, w towarzystwie nie chętnie się odzywa;]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Większość się zgadza :) Coś w tym jest, choć wyklucza się trochę z innymi horoskopami np. kwiatowym.. Dlatego lepiej podchodzić do horoskopów z rezerwą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Są zdrowe, ruchliwe, przeważnie o pięknej powierzchowności. Potrafią odpowiednio dbać o swoją urodę i zawsze starają się wyglądać korzystnie. Towarzyskie, chętnie bywają u innych ludzi, niemniej chętnie przyjmują znajomych i przyjaciół u siebie. Są doskonałymi gospodarzami, w towarzystwie lubiane i poszukiwane, bo potrafią się bawić, śmiać, prawić komplementy - co szczególnie zgrabnie im wychodzi. Choć same są egocentrykami i zależy im by być zawsze duszą towarzystwa, nie afiszują się z tym, po prostu tak kierują rozmową czy zabawą, że zawsze wysuną się na pierwszy plan. Nie mają od życia za wielkich wymagań, a w każdym razie nie uważają, że trzeba się zapracowywać po łokcie i osiągać jakieś nadzwyczajne dobra. Wprawdzie lubią dobrobyt i wygodne życie, ale do osiągnięcia tego celu można ich zdaniem po prostu... zawrzeć bogate małżeństwo! Nie lubią się poświęcać, zapracowywać dla innych. To nie znaczy, że są leniuchami i obibokami. Skądże!

Chętnie się uczą, często po to, by uczyć innych. Są bowiem dobrymi nauczycielami i jest to zawód, w którym dobrze się czują. W ogóle kochają książki i każdy zawód związany z książką jest im miły. LAZURYTY chętnie interesują się też naukami tajemnymi - pasjonują je wróżby, przepowiednie, magia i jej siły. Zdarza się, że potrafią do przesady zajmować się tymi sprawami, zaniedbując wszystko inne. Wdzięk i miły sposób bycia LAZURYTÓW łagodzi te dziwactwa, bo darowane im jest często więcej niż innym. :oczko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Lazuryt

Lazuryt urodził się między 1 a 20 października.

 

Czyli mniej więcej w tym czasie, kiedy w naszym zodiaku panuje Waga. Tak jak ona nienawidzi rywalizacji, konfliktów, rozpychania się łokciami. Jest urodzonym pacyfistą, dba o ład, harmonię i dobre relacje z innymi. I to bez względu na to, czy darzy kogoś sympatią, czy też niespecjalnie.

 

Zresztą Lazuryt z reguły nie żywi do ludzi uczuć negatywnych. Nie jest ani przebojowy, ani przesadnie odważny. Nie marzy o wielkich sukcesach, nie lubi walczyć o stanowiska. Obce mu są żądza władzy i chorobliwa ambicja.

 

To pogodny, życzliwy i zrównoważony człowiek. Pełen łagodności i spokoju, o optymistycznym nastawieniu do życia. Brat łata i dusza towarzystwa. Obdarzony urokiem osobistym, wdziękiem i łagodną kokieterią. Wesoły i dowcipny. Lazuryt musi żyć blisko ludzi.

 

W przeciwnym razie czuje się niepotrzebny, jest smutny i zagubiony. To od nich czerpie on swoją radość i sens życia, poczucie wartości i spełnienia. Samotność jest jego największym wrogiem, cierpieniem i przekleństwem. Dlatego dba o to, by nigdy nie być sam, woli żyć z byle kim niż w pojedynkę… I dlatego często nie najlepiej trafia.

Rozwody wśród Lazurytów to dość powszechne zjawisko. A kobiety spod tego znaku są najmniej szczęśliwymi mężatkami. Wszystko dlatego, że zako****ą się w swoim wyobrażeniu o partnerze, a nie w rzeczywistej osobie. I potrafią długo tego nie dostrzegać.

 

Są dobrotliwe i na wszystko się zgadzają, aby tylko zasłużyć na miłość wybranka. Często wpadają w melancholię i łatwo poddają się stanom depresyjnym. To delikatne, przesadnie wrażliwe istoty. Bez towarzystwa marnieją jak uschnięte kwiaty.

 

Pragną być rozpieszczane, adorowane i podziwiane, dlatego tak wielką wagę przywiązują do własnego wyglądu. Zajmują się swoją urodą, nierzadko poświęcając na nią mnóstwo czasu i spore środki. A jeśli ich nie mają, rozglądają się za sponsorami… i – niestety – wpadają w sidła oszustów.

 

Lazuryt ma artystyczną duszę, niebywałą wyobraźnię, a także poczucie piękna i harmonii. Zazwyczaj jest też osobą bardzo uzdolnioną: muzycznie, plastycznie, wokalnie i tanecznie. Posiada również inne talenty, a w rękach dar tworzenia, potrafi bowiem z niczego stworzyć dzieło sztuki.

 

Oczywiście, na swoją miarę. Uwielbia się bawić, chodzić do teatru, kina, na koncerty… jednym słowem obcować z kulturą na wszelkie możliwe sposoby. To urodzony aktor. Charakteryzuje go sceniczny sposób zachowania, pełen dramatyzmu, emocji i przesady, przyciągający uwagę innych. Kiedy wpada w swoją rolę, czuje się po prostu szczęśliwy.

 

Mówi się nawet, że Lazuryt ma egocentryczną naturę, i poniekąd to prawda, ale nie jest jednak pozbawiony empatii i nie skupia się wyłącznie na swoich problemach. W miłości i przyjaźni bywa wyjątkowo oddany, życzliwy i opiekuńczy. Z wielkim zaangażowaniem potrafi zatroszczyć się o bliskich. I nie tylko.

 

Często także pomaga obcym ludziom. Nie toleruje jednak niewdzięczności, dlatego też bez słowa podzięki czuje się wykorzystany. Mimo że Lazuryty są ludźmi rozrywkowymi, uwielbiają domowe obowiązki. Doskonale znają się na kuchni, urządzaniu wnętrz, wychowywaniu dzieci i wiedzą, jak komu dogodzić.

 

Zazwyczaj są niezwykle gościnni i pomysłowi. To u nich odbywa się najwięcej wystawnych przyjęć i rodzinnych imprez. I wszystkie są udane. Niestety, nie najlepiej radzą sobie z rutynowymi, nudnymi porządkami i innymi przyziemnymi czynnościami – wtedy chętnie korzystają z pomocy innych.

 

Z reguły Lazuryty nie zarabiają kokosów, ale nie klepią też biedy. Potrafią dobrze się ustawić i oczarować kogoś, kto zadba o to, by żyły na odpowiednim poziomie. W zamian one zatroszczą się o wspaniałą atmosferę w domu i dobre samopoczucie swojego darczyńcy.

 

W sprawach zawodowych najlepiej sprawdzają się jako niezależni pracownicy, najlepiej na stanowiskach wymagających kreatywności. Obowiązkowe osiem godzin za biurkiem zabija ich zdolności twórcze i pozbawia entuzjazmu. Dla Lazurytów to po prostu strata czasu i energii.

 

(Barbay Hill „Horoskopy i psychozabawy”)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...