Skocz do zawartości

Calielowa karta dnia:D


Caliel

Rekomendowane odpowiedzi

Na piatek:

 

5 denarów

 

tłumaczy:

 

Śmierć, Sprawiedliwość, 7 kielichów i Kapłan.

 

 

No coz... jutro czeka mnie zapewne maglowanie w pracy z przepisow o VAT...

Troche pracy z ksiegowaniem tez, bo klient przyniosl stos faktur (jakies 300).

Po pracy jezioro z kumpela, o ile bedzie pogoda.. ;)

Moze uda mi sie cos osiagnac podczas medytacji/snu.

Kaplan mowi, ze czeka mnie jakas nauka... Pytanie czy chodzi o VAT, czy co innego :D

 

Jak ktos zerknie, odrobie w polu ;d

Odnośnik do komentarza

5 denarów

 

tłumaczy:

 

Śmierć, Sprawiedliwość, 7 kielichów i Kapłan

 

ogólnie jakoś tak słabo energetycznie, leniwie; dużo pracy, która może Cię zmęczyć/znużyć; plany mogą ulec zmianie (Śmierć), jakiemuś przesunięciu, może to spotkanie z kumpelą odbędzie się w sobotę; wieczorem odpoczynek, możliwa medytacja

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Na piatek:

 

5 denarów

 

tłumaczy:

 

Śmierć, Sprawiedliwość, 7 kielichów i Kapłan.

 

 

No coz... jutro czeka mnie zapewne maglowanie w pracy z przepisow o VAT...

Troche pracy z ksiegowaniem tez, bo klient przyniosl stos faktur (jakies 300).

Po pracy jezioro z kumpela, o ile bedzie pogoda.. ;)

Moze uda mi sie cos osiagnac podczas medytacji/snu.

Kaplan mowi, ze czeka mnie jakas nauka... Pytanie czy chodzi o VAT, czy co innego :D

 

Jak ktos zerknie, odrobie w polu ;d

 

Mozesz się gorzej czuć,uważaj na katar,zatoki,jeśli zaniedbywałeś ostatnio zdrowie,to teraz organizm może Ci się odwdzięczyć...;) Ew. jak piszesz stos faktur i podatek Vat...

Odnośnik do komentarza

5 denarów- zmęczony bedziesz

Tło: moż jak piszesz bedziesz musiał zmienic plany i przysiąść nad obowiązkami przez większa cześć dnia. (śmierc i sprawiedliwość)

z 7 kiel i kapłąnem nie mam pomysłu. Skoro planujesz jezioro to moze nie bedziesz miał już ochoty. Będziesz zmęczony. Obejrzysz film :)

Edytowane przez emilr
literówki
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Na piatek: 5 denarów

tłumaczy: Śmierć, Sprawiedliwość, 7 kielichów i Kapłan.

 

Rankiem będziesz się czuł bardzo otumaniony, a może zaspany, do ładu dojdziesz po pewnym czasie, popołudniem zazczniesz snuć plany na wieczór i możliwe, że gdzieś wyskoczysz albo będziesz planować na sobotę coś ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Ja zawsze rano jestem bardzo otumaniony i zaspany...

Budze sie o 5:30, 6:30, stwierdzam ze sie jeszcze zdrzemne... i budze sie 20 min przed odjazdem autobusu :P albo i mniej... :D

 

podziwiam bo ja bym się nie wyrobiła hahaha

Odnośnik do komentarza
Ja zawsze rano jestem bardzo otumaniony i zaspany...

Budze sie o 5:30, 6:30, stwierdzam ze sie jeszcze zdrzemne... i budze sie 20 min przed odjazdem autobusu :P albo i mniej... :D

 

hahahaha, ja tak samo, nastawiam budzik na 1,5 godziny przed wyjściem, a potem milion razy wciskam drzemkę jak dzwoni, potem biegiem gnam do pracy :D

Odnośnik do komentarza
hahahaha, ja tak samo, nastawiam budzik na 1,5 godziny przed wyjściem, a potem milion razy wciskam drzemkę jak dzwoni, potem biegiem gnam do pracy :D

 

 

To tak jak ja. Budzik na 5-ta rano... a wstaje o 7-ej... ostatnio... jak nie pozniej.

 

 

Zaraz pointerprece :)

Odnośnik do komentarza
Na piatek:

 

5 denarów

 

tłumaczy:

 

Śmierć, Sprawiedliwość, 7 kielichów i Kapłan.

 

 

No coz... jutro czeka mnie zapewne maglowanie w pracy z przepisow o VAT...

Troche pracy z ksiegowaniem tez, bo klient przyniosl stos faktur (jakies 300).

Po pracy jezioro z kumpela, o ile bedzie pogoda.. ;)

Moze uda mi sie cos osiagnac podczas medytacji/snu.

Kaplan mowi, ze czeka mnie jakas nauka... Pytanie czy chodzi o VAT, czy co innego :D

 

Jak ktos zerknie, odrobie w polu ;d

 

Jesli zajmujesz się doradztwem finansowym, to 5 denarów wg mnie pasuje tutaj jak ulał.

Śmierć Sprawiedliwość - czy zmieniły się przepisy o VAT? czy masz jakis kazus do rozstrzygnięcia ? Co by nie było uda się ten VAT ogarnąć, stertę faktur też zaksięgować zgodnie z prawem.

7 kielichów i często 8 kielichów pokazuje mi akweny wodne, z tym, że 7 kiel jestem nad jeziorem a 8 kiel wchodze do wody -więc może się udać wypad o którym wspominasz. Kapłan, to też doradca a może po prostu popadniesz w z tą 7 kiel w błogostan? zadumę na łonie natury? Może właśnie o tym VAT-cie?

Dzień będzie wg Twojego planu.

Odnośnik do komentarza
Mi nawet najlepszy make-up nie pomoże, więc helloł ;)

myje co trzeba i do boju :P

 

hahahaha, ja tak samo, nastawiam budzik na 1,5 godziny przed wyjściem, a potem milion razy wciskam drzemkę jak dzwoni, potem biegiem gnam do pracy :D

 

To tak jak ja. Budzik na 5-ta rano... a wstaje o 7-ej... ostatnio... jak nie pozniej.

 

a ja myślałam, że ze mną coś nie tak...

Jakoś tak mi teraz lżej.

Odnośnik do komentarza
Na piatek:

 

5 denarów

 

tłumaczy:

 

Śmierć, Sprawiedliwość, 7 kielichów i Kapłan.

 

 

No coz... jutro czeka mnie zapewne maglowanie w pracy z przepisow o VAT...

Troche pracy z ksiegowaniem tez, bo klient przyniosl stos faktur (jakies 300).

Po pracy jezioro z kumpela, o ile bedzie pogoda.. ;)

Moze uda mi sie cos osiagnac podczas medytacji/snu.

Kaplan mowi, ze czeka mnie jakas nauka... Pytanie czy chodzi o VAT, czy co innego :D

 

Jak ktos zerknie, odrobie w polu ;d

No będziesz nadrabiał jakieś zaległości, aby nie czuć się niekompetentnym

powinno Ci to przyjść bez większego wysiłku

niewyklucznoe, że będziesz uświadamiał klientów co i jak w niektórych kwestiach prawnych - troszke może też pomarzysz w ramach relaksu

Edytowane przez Kędry
Odnośnik do komentarza

Dam punkcicki jak mnie odblokuje :D

 

czesciowo moge zweryfikowac... obudzilem sie o 5... aa drzemne se... 5:30 budzik bo chcialem pocwiczyc... nie chce mi sie.. drzemie dalej... mieniam budzik na 6 :30.

Budze sie o 6. Budzik jeszcze nie dzwoni, spie dalej... 6:30 do pokoju zaglada siostra, ojciec sie obudzil.. wylaczam budzik, spie dalej... Godzina 7... cholera, ledwo sie wyrobie... musze wstac... i oto jestem ale nic mi sie nie chce :D

 

Zaleglosci nie mam, jestem raczej na bieżąco... a nawet do przodu ;)

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

 

A wiec... bylo bardzo dlugo na dywaniku u szefa z vatem.. ;)

3 godziny..,.

 

potem ksiegowanie.. i prawie na nic nie mialem czasu..

potem kapiel i opalanko,

bardzo nieprzyjemne skurcze ale bylo bardzo fajnie...

i niezamierzona depilacja :x hahahah

Odnośnik do komentarza

Poniedziałek, 30.VII.2013

 

Karta dnia: Królowa denarów, 10 mieczy, Pustelnik

Tło: Rycerz mieczy, Sprawiedliwośc, 5 mieczy, Królowa mieczy

 

Chwilowo mam wszystkiego dosyć, mam ochotę się położyć i spać dalej, wiec te karty są cakie niezłe ;)

 

Przypuszczalnie w pracy będzie wałkowanie VATU ciąg dalszy, połączony z rozkminami, co jest najważniejsze, na co zwrócić uwagę, co wolno a co nie..

(Sprawiedliwość + 5 mieczy). Możliwe, ze wychodzi tez moja irytacja, bo ostatnio wszystko mnie wkurza (Królowa mieczy), ale też dużo rozmyslam i planuje, co by tu zdziałać w kwestii dorobienia, czy organizacji sobie życia. Troche więcej sportu itp ;)

Ogólnie mam troche refleksyjny nastrój, bo dowiedziałem się, że koleżanka przegrała walkę z rakiem... była parę lat młodsza ode mnie. Trochę to smutne :(

Odnośnik do komentarza

Póki co wszystko się zgadza, mózgowie mi się lasuje od tych paragrafów ;)

ale jest ok ;) chociaz nie czuje zadnych postepow, szef powiedzial ze zmienilem sie od poczatku roku,

jestem bardziej zaangazowany, i wydawal sie dość zadowolony.. tylko ze ja ani be ani me nic nie panimaju ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

**************************************************

 

Calielowe karty dnia na środę* 14 sierpnia

 

Umiarkowanie

Tlo: Swiat Sąd Rycerz monet

Przelozenie 5 kielichow

 

czyli bedzie standardowo... ;)

monotonia codziennosci... praca praca praca...

potem dluuuugaaaa laba i marzenia o wyjezdzie do Slezy i organizowanie wyjazdu do Wawy :D

w sumie wszystko rozbija sie o finanse poniekad (Rycerz monetowy), ale cel bedzie osiagniety... ;)

Ogolnie, szalu nie ma, ale jest dobrze.

 

*Dziękuję Sacral za uwagę ;)

 

**************************************************

Edytowane przez Caliel
Odnośnik do komentarza

Calielcu... o ile mnie nic nie myli, a moze mylic, bo mam wakacje i zyje na zwolnionych obrotach... :hahahaha: to to bedzie sroda... ale ok... przechodzimy do rozkladu.

Umiarkowanie

Tlo: Swiat Sąd Rycerz monet ---> XIV Umiarkowanie, HB V Papiez

Przelozenie 5 kielichow

 

Kwintesencja HB VI Kochankowie

 

Ogolnie patrzac na ten rozklad mam nieodparte wrazenie, ze cos pojdzie nie tak, jakbys chcial. Konfrontacja z czyms/kims, ktora sprawi, ze bedziesz musial porzucic jakies plany moze... lub cos niecos tam nagiac, bo nie bedzie szlo tak, jakbys to sobie wyobrazal, planowal.

Jednak kwintesencja rozkladu mowi o tym, zeby nie unosic sie a zaangazowac serce i nim kierowac sie podejmujac decyzje.

Tu Umiarkowanie przy 5 Kielichach to kojarzy mi sie wlasnie z jakims kompromisem i zmiana planu...

Odnośnik do komentarza
Oj widocznie jestem wczorajszy :D

faktycznie sroda, ale przynajmniej data dobra ;)

 

Hehe... nie Ty jeden tak masz. Ostatnio jakos przed nowiem mowie do znajomego... o... jutro jest now... a on... To nie za 2 dni? Now mial byc pojutrze. On dzien do tylu, ja dzien do przodu...

A juz szczegolnie latem... wakacyjnie to nie raz zdrowo sie musze naglowic, co to za dzien dzis jest. Dobrze czuje jedynie weekendy... :hahahaha:

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA:

 

Jak zwykle, z wielkiej chmury maly deszcz...

W pracy standardowo... w domu tez...

Przelecialo szybko, plus jeszcze sprzatanie po remoncie (Umiarkowanie hahah).

No i Wstalem dopiero dziś o 14 ;P (Sąd plus Rycerz Monet = Dłuuuugi Sen)

Niech zyje laba! :D

PS. Poznalem wczoraj kogos ciekawego, ale z bardzo daleka (Świat)

hehe

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Karty dnia na 26.09.2013

 

Przełożenie: 7 mieczy

Sąd, 2 buław, Kaplan i 5 mieczy

 

Hmm w sumie nic nowego... bede wykonczony :P

Bede mial klopot po glebokim snie sie wybudzic (Sad plus 2 bulaw),

na dodatek rozmowa z szefem, plus testy i kolejna porcja materialu do ogarniecia (7 mieczy z przelozenia plus Kaplan plus 5 mieczy).

Poza tym w pracy raczej nuda:P

Odnośnik do komentarza
Karty dnia na 26.09.2013

 

Przełożenie: 7 mieczy

Sąd, 2 buław, Kaplan i 5 mieczy

Dużo mądrych kart tu jest. Te 7 Mieczy z przełożenia u Crowley'a to olśnienie, przynajmniej on tak to nazwał. Sąd to też karta takiego wielkiego "aha!", już wiem, już rozumiem. 5 Mieczy też intelektualna karta (w szczególności dziedziny ścisłe). Kapłan też nie głupi człek hehe. Może jutro wpadniesz na jakiś pomysł czy cuś. Czy wykażesz się swą "zręcznością" umysłową. Albo coś pojmiesz, czego nie mogłeś pojąć poprzednio przez pewien czas.

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

 

Mam wrazenie, ze sie rozciagnelo na oba dni :D

zwlaszcza, ze zarwalem nocke ;)

 

Dzis zaliczylem testy u szefa, zostalem pochwalony ;)

Odmowilem tez sciagania :P jak zwykle;)

 

i ogolnie nie mam co robic, lenistwo straszne a ja nie umiem udawac ze pracuje i sie mecze... :(

 

PS. Jak cos sie zmieni, albo wyjdzie to dopisze;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...