Jump to content

Horoskop Majów - Akwamaryn


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Akwamaryn 10 XI - 30 XI

 

Akwamaryn to bogata i trochę zagmatwana osobowość, trudna do rozszyfrowania. Wiele sprzecznych cech i zachowań sprawia, że zaskakuje ludzi nawet po kilku latach znajomości. Ta tajemnicza postać szykuje niespodzianki miłe, ale i bardzo przykre ! Akwamaryn jest całkiem niezależny, odporny na wpływy otoczenia, nie potrafi uczyć się na cudzych błędach i nie przyjmuje nic "na wiarę". Bezinteresowny, miły i życzliwy; nie przyjaźni się z kimś, bo tak wypada czy też się opłaca. Jest niezastąpionym przyjacielem na złe chwile - wierny i lojalny, nie szczędzi wysiłków, by wyciągnąć kogoś z tarapatów. Ufa ludziom, pozwala nabijać się w butelkę, ale gdy zorientuje się, że jest wykorzystywany, zraża się do końca życia. Zerwie wieloletnią znajomość i nawet nie obejrzy się za siebie. Nienawidzi cwaniactwa, wyrachowania i interesowności. Gdy na czymś mu zależy, staje się zdumiewająco energiczny i uparty, choć łatwiej się zmobilizuje, jeśli komuś ma pomóc. W e własnych sprawach rzadko próbuje wyważać drzwi ! To intelektualista o oryginalnych zainteresowaniach, często zyskuje opinię dziwaka. W pracy niesystematyczny, zdolny raczej do zrywów. Wówczas błyskawicznie nadrabia zaległości. Może daleko zajść, ale tylko wtedy, gdy pociąga go to, co robi. Akwamaryn pracujący jedynie "dla chleba" będzie przez długie lata szarym referentem. Najchętniej wybiera prawo, medycynę albo badania naukowe. Chociaż brak mu sprytu, nie ma nosa do interesów i obca mu wszelka kalkulacja, za to jest ulubieńcem Fortuny. Ma szczęście do spadków, darowizn i wygranych. Akwamaryn jest uczuciowy ale trudno się angażuje i dużo wymaga od partnera. Wybraniec serca musi wiele sobą reprezentować. Dobrze, gdy ma podobne zainteresowania i poglądy. Z jakich pochodzi sfer i ile ma w portfelu, to już nieistotne. Zakochany Akwamaryn woli dawać niż brać, chce się opiekować i rozpieszczać. Wybierze się na szczyt szklanej góry, jeśli partnerowi to w czymś pomoże. Kobieta z tego znaku jest łagodna i spokojna, lecz doprowadzona do ostateczności staje się niebezpieczna. Walczy jak lwica w obronie swej rodziny, choć zawsze przestrzega reguł fair play. Ma wiele uroku, jest inteligentna i błyskotliwa. Jako matka wymagająca, pragnie, by dziecko spełniło pokładane w nim nadzieje. A oczekuje naprawdę wiele ! Mały Akwamaryn jest poważny i spokojny, lubi zwierzęta i przyrodę. Trzyma się z boku, nie ma dużo kolegów. Robi wrażenie przedwcześnie dojrzałego.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

To intelektualista o oryginalnych zainteresowaniach, bogata i trochę zagmatwana osobowość, trudna do rozszyfrowania. Potrafi zaskoczyć innych nawet po kilku latach znajomości. Obce mu wyrachowanie i cwaniactwo, jest całkowicie niezależny i nie przyjmuje nic na wiarę. Jest szczerym i oddanym przyjacielem, jednak jeśli zostanie przez kogoś oszukany zraża się do końca życia i zrywa znajomość bez podania przyczyny. Gdy na czymś mu zależy, staje się zdumiewająco energiczny i uparty, chociaż trudniej przychodzi mu walka o swoje. W pracy niesystematyczny, zdolny raczej do zrywów. Wówczas błyskawicznie nadrabia zaległości. Może daleko zajść, ale tylko wtedy, gdy interesuje go to, co robi. Pociąga go tajemnica i badania naukowe. W sprawach sercowych Akwamaryn ma trudności z zaangażowaniem i późniejszą akceptacją partnera, gdyż ma wobec niego wysokie wymagania. Kobieta z tego znaku jest łagodna i spokojna, lecz doprowadzona do ostateczności staje się niebezpieczna.

 

Źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Urodzeni w okresie AKWAMARYNU to ludzie bezinteresowni, serdeczni i życzliwi. Nigdy nie zastanawiają się czy im ta, lub inna znajomość się opłaci lub nie. Jeśli kogoś lubią, wtedy się z nim przyjaźnią, bez względu na to jaka korzyść z takiej znajomości może wyniknąć. Uczynni, zawsze pierwsi biegną komuś z pomocą. Należą do tych osób, które o wiele chętniej kogoś obdarowują niż czekają na prezenty. To pierwsze sprawia im o wiele większą przyjemność i satysfakcję. Ich dobroć powoduje, że bywają łatwowierne i dają się wykorzystywać. Ale gdy zorientują się wreszcie, że ktoś żeruje na ich naiwności, zrywają przyjaźń czy znajomość i już nigdy do niej nie wracają, po prostu wyrzucając na zawsze z pamięci.

W uczuciach stałe i wierne, niezwykle lojalne, a Ukochaną Osobę najchętniej rozpuszczałyby do ostatecznych granic.

W sprawach zawodowych - pilne i dobre tylko wtedy, gdy wykonują pracę, którą lubią, i która im pod każ¬dym względem odpowiada. Są jednak mało systematyczne, pracują skokami. Okres wielkiej pracowitości przeplata się u nich z okresami lenistwa i bezcelowego obijania się. Dobre są w medycynie i prawie, nawet chętnie w tych dziedzinach poświęcają się pracy naukowej. Lubią również zajęcia artystyczne, ale nigdy nie traktują ich jako zawodu głównego.

W sprawach materialnych przeważnie mają szczęście, choć minimalnie się do tego dokładają. Nie lubią myśleć o pieniądzach i nie bardzo potrafią się koło nich krzątać i o nie zabiegać. Żyją z tego co zarobią. Albo partner życiowy trafi się bardziej zaradny, albo wpadnie jakaś większa wygrana czy niespodziewany spadek - zawsze znajdzie się coś, co pozwoli AKWAMARYNOM żyć na wysokiej stopie.

 

:oczko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Akwamaryn

Kto się urodził między 10 a 30 listopada, jest Akwamarynem.

 

Czyli człowiekiem – tajemnicą. Skrytym i nieprzewidywalnym. Zaskakuje reakcjami oraz „dziwnym” zachowaniem. Żyje niekonwencjonalnie i zawsze płynie pod prąd. Nie przejmuje się cudzą opinią, działa, wdawałoby się, irracjonalnie. Ale dla niego to wszystko ma sens.

 

Życie tego klejnotu w połowie toczy się tu, a w połowie w duchowym królestwie marzeń i fantazji. I czasem mylą mu się te dwie przestrzenie. Albo jest zbyt ufny, albo znów podejrzliwy, węszący we wszystkim spisek. Jakoś mu to jednak nie przeszkadza radzić sobie w życiu. To, wbrew pozorom, zaradny i energiczny człowiek, choć niesystematyczny.

Pracuje zrywami. Ale jeśli na czymś bardzo mu zależy, potrafi zmobilizować siły i dopiąć celu. Nie boi się żadnych wyzwań ani trudności, prze do przodu jak taran, bo wierzy w zwycięstwo. I zwycięża nawet wtedy, gdy wydaje się to niemożliwe. Po prostu ufa swojej intuicji. Ale nie brakuje mu też rozsądku.

 

Pociąga go odkrywanie świata, chętnie tropi tajemnice, rozwiązuje zagadki, wpada przy tym na genialne pomysły. Nie jest zbyt praktyczny, rzadko kiedy goni za fortuną. Za to ona lubi go nad wyraz – z pustą kieszenią Akwamaryna nie zobaczysz.

 

Ma też szczęście do wygranych. Pieniędzmi chętnie dzieli się z przyjaciółmi. W miłości zwykle dobrze trafia. Choć nie zako****e się szybko, jak już pokocha, to głęboko i szczerze. Na śmierć i życie. Ważne dla niego jest także obcowanie z naturą, uprawia ogród, działkę, hoduje zwierzęta.

 

(Barbay Hill „Horoskopy i psychozabawy”)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...