Skocz do zawartości

rozkład dla mnie ;)


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam sobie rozkład 3x6. Czyli 3 karty na 6 kupek ;)

 

1. Co dla mnie: walet kier, 10 trefl, as pik (o)

 

będę miała jakies kłopoty miłosne przez co zawalę jakąś sprawę urzędową?

 

2. co dla serca: walet trefl (o), dama pik (o), 10 kier (o)

 

ręce mi opadły, gorzej być nie może :( wszystko na nie, pomimo, że tak dobrze się układa?

 

3. co dla domu: walet pik (o), król karo (o), dama trefl (o)

 

same odwrócone ;/ kobietę z rodziny czeka nieprzyjemna sytuacja.

 

4. o czym powinnam wiedzieć: 10 pik (o), 10 karo (o), dama karo (o)

 

moja przyjaciółka będzie wyjeżdżać, żeby zarobić? czy chce się przeprowadzić i zmienić pracę, ale będzie ciężko?

 

5. czego się nie spodziewam: as karo (o), 9 karo, 9 trefl

 

rozczaruje mnie moja pensja i będę płakać...

 

6. co się musi stać: król kier (o), 9 kier (o), as kier

 

odwidzi się memu lubemu i mnie zostawi? ale po co ten as kier? nic nie rozumiem już z tego ;/

 

Pomoże ktoś?

Edytowane przez karolka365
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam sobie rozkład 3x6. Czyli 3 karty na 6 kupek ;)

 

1. Co dla mnie: Walet kier, 10 trefl, as pik (o)

 

chyba ktos mlodszy lub ktos z kim masz romans bedzie mial troszke problemow co odbije sie znacząco na waszych uczuciach .czytam walusia jako partnera -"" walet kierowy w otoczeniu kart treflowych określa charakter osób, reprezentowanych przez króla lub królowj kier, w ten sposób, iż są one fałszywe, zazdrosne, złośliwe i mściwe, nie dbają o opinię ludzką, myślą tylko o sobie"".sprawy te będą wynikały z przeszłości ( boje sie tu ryzykować stwierdzeniem czy te kłopoty jego nie sa spowodowane rozstaniem z jakąś inna kobieta ?? Tu mowie o 10 serduszko pod spodem ! )

 

 

będę miała jakies kłopoty miłosne przez co zawalę jakąś sprawę urzędową?

 

2. Co dla serca: Walet trefl (o), dama pik (o), 10 kier (o)

 

chyba musimy to czytać jako problemy w miłości

tu ta dama o -twoja nieodłączna towarzyszka chyba chce zakończyć jakaś sprawę i idzie po trupach do przodu .....

 

ręce mi opadły, gorzej być nie może :( wszystko na nie, pomimo, że tak dobrze się układa?

 

3. Co dla domu: Walet pik (o), król karo (o), dama trefl (o)

 

same odwrócone ;/ kobietę z rodziny czeka nieprzyjemna sytuacja.

uwazaj tu po skosie jest jeszcze kolo waleta ta dama pik !!

Przy domu pojawia się jakiś facet a z nim problemy może on być oszustem ( pod spodem 10 karo i moze on byc z drogi ? )

 

 

4. O czym powinnam wiedzieć: 10 pik (o), 10 karo (o), dama karo (o)

 

moja przyjaciółka będzie wyjeżdżać, żeby zarobić? Czy chce się przeprowadzić i zmienić pracę, ale będzie ciężko?

 

5. Czego się nie spodziewam: As karo (o), 9 karo, 9 trefl

 

rozczaruje mnie moja pensja i będę płakać...

 

6. Co się musi stać: Król kier (o), 9 kier (o), as kier

 

odwidzi się memu lubemu i mnie zostawi? Ale po co ten as kier? Nic nie rozumiem już z tego ;/

 

pomoże ktoś?

 

 

chyba się za bardzo nakręciłam negatywnie i przychodzą mi do głowy same bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj, az się boję :( hmm ale mój luby zakończył swój związek parę lat temu, więc nie powinna ta kobieta wchodzić w grę... o tak moja przyjaciółka z wykończeniem mieszkania idzie po trupach, ale to sfera materialna nie miłosna. Nic już nie rozumiem z tego :( Ale dzięki Nalka, zawsze to inne spojrzenie :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...