Jump to content

Horoskop indiański - SOKÓŁ


kamii1303

Recommended Posts

Sokół 21.03-20.04

 

Jest symbolem wolności i niezależności. Poskromienie go to wielka sztuka. Urodzeni w totemie Sokoła działają spontanicznie - pod wpływem silnych emocji. Można powiedzieć, że znajdują się w stanie ciągłej gotowości, chętnie wyruszą naprzeciw przygodzie. Każde pionierskie przedsięwzięcie jest dla nich wyzwaniem, inni mogą podążać z zaufaniem ich śladem. Wielkie wyzwania są dla zuchwałych, a tacy są urodzeni pod tym znakiem. Dusza Sokoła pełna jest nowych planów i genialnych pomysłów. Sokół jest bystrym obserwatorem, działa więc szybko, bez zastanowienia, ponosząc fiasko. Potrafi się jednak szybko "pozbierać". W końcu na pewno mu się uda. Sokół uparcie dąży do celu. Zazwyczaj lubiany, pomimo swej wybuchowości. Jest to bowiem, w gruncie rzeczy człowiek szczery, serdeczny i oddany przyjaciel. Niestety, każdemu przypisał los jakąś wadę. U Sokoła jest to często egoizm i bezwzględność. Nie respektują kompromisów, uznając przede wszystkim własne opinie.

 

Uczucia - Sokół w sprawach uczucia kieruje się również namiętnością. Działa spontanicznie i płomiennie. Uwielbia być szaleńczo zakochanym. Jednak trwałość tego uczucia jest wątpliwa. Nie jest to partner grzeszący nadmiarem wierności. Seks odgrywa w życiu Sokoła dużą rolę. Szaleńczo zakochany potrafi być niekonwencjonalnym romantykiem. Jako istota egoistyczna bywa nieprawdopodobnie zazdrosny uważając się za niespotykany dar niebios dla partnera. Chce być podziwiany i uwielbiany.

 

Zdrowie i praca - Chcąc być jak najbardziej wydajnym pracują szaleńczo i ponad miarę. Stres objawia się u Sokoła bólami głowy lub migreną. Przynależność tego totemu do żywiołu ognia może powodować drażliwość i podwyższenie ciśnienia. Sokół lubi pracę samodzielną i niezależną. Uwielbia sam podejmować decyzje. Planowanie nie jest jego najmocniejszą stroną. Jego zaangażowanie bez reszty w sprawy zawodowe mobilizuje także pozostałych pracowników. Te wspólne działania dodają skrzydeł Sokołowi do dalszej wzmożonej pracy. Ale uwaga! We wszystkim zachowaj umiar abyś się przedwcześnie nie spalił.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

duzo prawdy ale to mi nie pasuje: sokół jest bystrym obserwatorem, działa więc szybko, bez zastanowienia, ponosząc fiasko.

 

zazwyczaj robie cos dokladnie jesli o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...