Skocz do zawartości

Czy to ma związek z wcześniejszym wcieleniem?


xasmín

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w końcu postanowiłam założyć tutaj konto, ponieważ widzę, że jest sporo osób, które interesują się takimi rzeczami jak ja, a prywatnie nie znam takich osób, więc zacznę pisać to co nurtuje mnie od wielu lat. Kiedy byłam dzieckiem zawsze powtarzałam, że muszę mieszkać w Niemczech, że to mój kraj itd. później zaczęłam w szkole podstawowej uczyć się tego języka i co? Mówiłam takim akcentem, że moja nauczycielka była w wielkim szoku,potrafiłam sama z niczego tworzyć jakieś słowa i z biegiem lat udałam się na wycieczkę do stolicy tego kraju i kiedy tylko byłam w centrum miasta nagle zaczęłam się dziwnie czuć, towarzyszyła mi znajoma, a ja zaczęłam ją prowadzić, tak jakbym wiedziała sama z siebie gdzie co się znajduje, wszystko wydawało mi się znajome, po prostu czułam gdzie musimy iść i nagle to uczucie jakby coś się tutaj wydarzyło, bardzo ważnego dla mnie ale za żadne skarby świata nie mogłam sobie przypomnieć co do Polski wracałam niechętnie miałam aż łzy w oczach, później byłam jeszcze w innym mieście również w tym kraju, a tam za to czuje się jak w domu( Bywam w Niemczech często ale tylko w tych 2 miastach czuje coś niezwykłego) Myślicie, że to może mieć coś wspólnego z moim poprzednim wcieleniem? Ja czuje, że powinnam tam zamieszkać, bo w Polsce czuje się bardzo obco. Co o tym myślicie i czy poza hipnozą są jeszcze jakieś metody na sprawdzenie tego wszystkiego? To bardzo dla mnie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Metodą hipnozy można sprawdzić, ale możesz też zwracać uwagę na specyfikę snów, które też czasem przedstawić potrafią historię poprzedniego wcielenia. Bardzo możliwe, że kiedyś byłaś i żyłaś w Niemczech, ale to nijak nie można potwierdzić na 100 % :bezradny:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...