Skocz do zawartości

urządzenie


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

Chce nabyć pewne urządzenie dość kosztowne do użytku domowego w ciągu 3 miesięcy. Póki co zbieram kasę bo do spory koszt.

 

Ja zrealizuje się chęć nabycia urządzenia w ciągu 3 miesięcy?

1 karta - sierpień

2 karta - wrzesień

3 karta - październik

 

10 monet, 2 kielichów, Rydwan ->Gwiazda/Sprawiedliwość; HB - Słonce/Koło/Mag

 

wygląda na to, że we wrześniu będę mieć niemalże całą kwotę, później dostukam z kolejnej wypłaty i w październiku kupię? :mysli:

 

 

Jaka będzie skuteczność Owego urządzenia?

 

Rycerz mieczy, Rycerz monet, Królowa buław ->Cesarz;

Rycerz mieczy to zapewne ja podchodząca do sprzętu z zaciekawieniem i niemal wypiekami na twarzy ( u mnie jak u faceta z nowymi gadżetami ^^), będę sumiennie się obeznawać i dobrze nam się będzie współpracowało. Pytanie tylko czy Królowa buław wskazuje na skuteczność? Myślę jednak, że tak, ponieważ ostatnie dwie karty dają Słońce, więc...powinno się nie zepsuć, ani nic mnie chyba negatywnego nie zaskoczy?:))

 

Z góry dziękuje za parę słów :bukiet:

Edytowane przez Daffne
literówki
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
już w sierpniu będziesz "bogata"

A może jakie promocje lub wyprzedaże po drodze się zdarzą?

w sierpniu faktycznie spodziewam się niemalże podwójnej wypłaty, ale mam jeszcze inne wydatki i nie byłam przekonana czy uda mi się kupić :) Gdyby była promocja to pewnie bym się skusiła wcześniej :D Póki co nie widzialam takowej- będę trzymac łapkę na pulsie :tak:

 

zaskoczyłaś mnie, że tak wczęsnie moge kupić :mysli::haha:

Odnośnik do komentarza

Tez uwazam, ze bardzo mozliwe, ze juz w sierpniu sobie sprawisz te maszynke. A potem juz takie probowanie jej we wrzesniu i pazdziernik hulaj dusza.

 

A jak bedzie Ci sie nia dzialalo? Oj bedzie sie dzialalo, widac zadowolenie i szalenstwo. :witch::hahahaha:

 

 

Mam podobnie z tym macaniem i wyprobowywaniem nowych rzeczy... urzadzen itp.

Odnośnik do komentarza

bo to w kobiecej naturze miec sprzęt kuchenny juz, teraz, natychmiast, nawet jesli rozsądne :) zwłaszcza, jak pieniążki nadchodzą. :)

 

Ps. przegladaj może gazetki promocyjne czy jak. O promocji pomyslałam na podst sum

Gwiazda/ Sprawiedliwoś i Słońce/Koło

Edytowane przez Vivere
PS
Odnośnik do komentarza

Ja zrealizuje się chęć nabycia urządzenia w ciągu 3 miesięcy?

1 karta - sierpień

2 karta - wrzesień

3 karta - październik

 

10 monet, 2 kielichów, Rydwan ->Gwiazda/Sprawiedliwość; HB - Słonce/Koło/Mag

 

wygląda na to, że we wrześniu będę mieć niemalże całą kwotę, później dostukam z kolejnej wypłaty i w październiku kupię? :mysli:

Tak wygląda. A czy może nawet kupisz to już w sierpniu? 10 Monet mi kiedyś przepowiedziało transakcję:tak: Poważnie. Może jakimś szczęśliwym zbiegiem okliczności po drodze będziesz już mogła wydać pieniądze na to w sierpniu.

 

Jaka będzie skuteczność Owego urządzenia?

 

Rycerz mieczy, Rycerz monet, Królowa buław ->Cesarz;

Hoho moja droga:icon_smile: Urządzenie będzie chodzić jak wściekłe (czyt.: tak dobrze) - Królowa Buław

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Tez uwazam, ze bardzo mozliwe, ze juz w sierpniu sobie sprawisz te maszynke. A potem juz takie probowanie jej we wrzesniu i pazdziernik hulaj dusza.

 

A jak bedzie Ci sie nia dzialalo? Oj bedzie sie dzialalo, widac zadowolenie i szalenstwo. :witch::hahahaha:

 

 

Mam podobnie z tym macaniem i wyprobowywaniem nowych rzeczy... urzadzen itp.

 

kurcze, to może dostanę większą wypłatę niż sie spodziewam? :mysli:

albo właśnie ta promocja jakaś będzie...

do urządzeń jestem "okropna", każdy sprzęt lubię mieć opanowany good, nawet komputery :haha: Czasem naprawiam znajomym hehe

Edytowane przez Daffne
literówka
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
bo to w kobiecej naturze miec sprzęt kuchenny juz, teraz, natychmiast, nawet jesli rozsądne :) zwłaszcza, jak pieniążki nadchodzą. :)

 

Ps. przegladaj może gazetki promocyjne czy jak. O promocji pomyslałam na podst sum

Gwiazda/ Sprawiedliwoś i Słońce/Koło

 

ja jestem właśnie taka w gorącej wodzie kąpana, więc jak sie "zapalę" to lubię mieć to już, tak na wczoraj hahah

no ale tu nauka cierplwości konieczna :D

 

Dziękuje :buziak:

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Hoho moja droga:icon_smile: Urządzenie będzie chodzić jak wściekłe (czyt.: tak dobrze) - Królowa Buław

 

oby, będę cieszyć się jak dziecko, ktore otrzymało nową zabawkę :iconbananwo8::iconbananwo8::iconbananwo8:

dzięki za odzew :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
o widzisz, nie pomyślałam o tym, ale Cesarz to solidność, więc jak najbardziej :tak:

Pominęłam :D

Cesarz, to też ekskluzywne urządzenie. Pracowity i bezawaryjny z R denarów, może wieloczynnościowy, o dużej mocy przerobowej w Buławowej, szybki w rycerzy mieczy?

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Pominęłam :D

Cesarz, to też ekskluzywne urządzenie. Pracowity i bezawaryjny z R denarów, może wieloczynnościowy, o dużej mocy przerobowej w Buławowej, szybki w rycerzy mieczy?

 

nie to raczej wolne urządzenie, ale może sie nie znam jeszcze heh

ekskluzywne na pewno bo koszt przekracza 1000 zł.

Naszło mnie i jestem chora - muszę to mieć :D

Odnośnik do komentarza

No to może głośne, albo hmm..żywioł powietrza, odkurzacz jakiś, ? Hihi... A może jakas suszarka do owoców, grzybów, ziół

Ciekwaośc we mnie wstąpiła przez tego mieczowego, ale to do niczego Ciebie Daff nie zobowiązuje :)

Odnośnik do komentarza

Ja myślę,że w sierpniu juz bedziesz miała całe pieniązki lub urzędzenie. We wrześniu widać już "użytkowanie" a pażdziernik bedzie w tym zakresie bardzo ruchliwy:) jak to się mówi-pełną gębą:)- w podsumowaniu widać,że chyba właśnie nie sądzisz,ze tak wczesnie go nabędziesz:) nastawiłaś się chyba na dłuższy czas:)

Na początku widać nadmierne próby użytkowania,moga i pojawić się nerwy jak czegos nie bedziesz wiedziała..ale za chwile zatym idzie zaciekliwa i przyjemna nauka.. a potem radość,że udało Ci sie osiągnąc to czego chciałas..czyli pełne zadowolenie-Cesarz -widać opanowanie i pełny zachwyt:)

Odnośnik do komentarza

w sierpniu szykuje się przypływ gotówki bardzo możliwe, że to właśnie wówczas dokonasz zakupu i we wrześniu będziesz się nim cieszyć...

jeśli jednak wówczas się nie zdecydujesz na zakup możliwe, że będzie to październik... i wówczas albo wóz i kupuję i przewóz i dochodzę do wniosku, że to jednak nie to...

tak mi ta sprawa wygląda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
na pewno w sierpniu będzie Cię już na niego stać ... a urządzenie w pełni sie zadowoli i bedzie działało jak trzeba :)

 

mam taką nadzieję - dziękuje Anais_33 :bukiet:

 

Dziękuje również Airi :buziak:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie 10 Monet w sierpniu pokazuje dostatek, dodatkową kasę i stabilość finansową na takim poziomie, że będziesz mogła sobie pozwolić na taki zakup.

 

Działanie urządzenia - szybkie i zdecydowane, więc będzie działać jak trzeba (nic się nie będzie zawieszać ani zacinać), Rycerz Monet - działanie powolne, ale skuteczne i Królowa Buław - nie wiem co to jest, ale będziesz z niego bardzo zadowolona jako kobieta :)

 

Powodzenia!!! :buziak:

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Weronko rzadko Cię tu widać i tym bardziej dziękuje, że zechciałaś zabrać głos w moim wątku :serducho::_buzki::yg457:

 

Pamiętam Twoje rozkłady przed kilkoma laty na forum - oj dobre były :tak:

uczyłam się na nich :haha:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Ja zrealizuje się chęć nabycia urządzenia w ciągu 3 miesięcy?

1 karta - sierpień

2 karta - wrzesień

3 karta - październik

 

10 monet, 2 kielichów, Rydwan ->Gwiazda/Sprawiedliwość; HB - Słonce/Koło/Mag

 

mam wrażenie, że już w sierpniu uzbierasz całą gotówkę, możliwe, że ktos Cię w tym niespodziewanie wspomoże, we wrześniu będziesz wybierac i na pewno na początku października kupisz, o ile nie wcześniej;)

 

 

Jaka będzie skuteczność Owego urządzenia?

 

Rycerz mieczy, Rycerz monet, Królowa buław ->Cesarz

 

z początku poczujesz chaos, bo będziesz chciała od razu wiedzieć jak je obsługiwać, okaże się jednak, że trzeba będzie dłużej przysiąść nad instrukcją, w każdym razie Królowa Buław mówi, że świetnie opanujesz obsługę owego urządzenia Ty będziesz w domu głównym specjalistą od uzytkowania go;))

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Ja zrealizuje się chęć nabycia urządzenia w ciągu 3 miesięcy?

1 karta - sierpień

2 karta - wrzesień

3 karta - październik

 

10 monet, 2 kielichów, Rydwan ->Gwiazda/Sprawiedliwość; HB - Słonce/Koło/Mag

 

mam wrażenie, że już w sierpniu uzbierasz całą gotówkę, możliwe, że ktos Cię w tym niespodziewanie wspomoże, we wrześniu będziesz wybierac i na pewno na początku października kupisz, o ile nie wcześniej;)

 

 

Jaka będzie skuteczność Owego urządzenia?

 

Rycerz mieczy, Rycerz monet, Królowa buław ->Cesarz

 

z początku poczujesz chaos, bo będziesz chciała od razu wiedzieć jak je obsługiwać, okaże się jednak, że trzeba będzie dłużej przysiąść nad instrukcją, w każdym razie Królowa Buław mówi, że świetnie opanujesz obsługę owego urządzenia Ty będziesz w domu głównym specjalistą od uzytkowania go;))

 

w sierpniu na pewno będzie mnie stać na to urządzenie, ale będę mieć również inne wydatki, w tym wyjazd na Ślężę na weekend, dodatkowo jeszcze rachuki itp. Mogłoby mi nie wystarczyć pieniażków na życie, paliwo itp , no chyba, że Szef mnei wspomoże i da więcej niż zakładam aktualnie :haha:

 

A urządzeniem będę posługiwac się tylko ja bo w domu jestem spec od sprzętu każdorakiego :wesoly_na:

dziękuje Inez :buzki:

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie sierpien to wtedy stawiam na pazdziernik. Mozliwe, ze rzeczywiscie fakt posiadania gotowki jeszcze nie oznacza kupna tego sprzetu. VII Rydwan natomiast to juz pedzisz do sklepu i bierzesz, co Twoje, takze druga opcja - pazdziernik. Wrzesien raczej nie. Tu wtedy upatrywalabym jeszcze zbierania pieniazkow.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Jezeli nie sierpien to wtedy stawiam na pazdziernik. Mozliwe, ze rzeczywiscie fakt posiadania gotowki jeszcze nie oznacza kupna tego sprzetu. VII Rydwan natomiast to juz pedzisz do sklepu i bierzesz, co Twoje, takze druga opcja - pazdziernik. Wrzesien raczej nie. Tu wtedy upatrywalabym jeszcze zbierania pieniazkow.

Wg moich odczuć wewnętrznych taka opcja jest najbardziej prawdopodobna, ale rzeczywistość zweryfikuje :))

Dziękuje Sacral :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Jezeli nie sierpien to wtedy stawiam na pazdziernik. Mozliwe, ze rzeczywiscie fakt posiadania gotowki jeszcze nie oznacza kupna tego sprzetu. VII Rydwan natomiast to juz pedzisz do sklepu i bierzesz, co Twoje, takze druga opcja - pazdziernik. Wrzesien raczej nie. Tu wtedy upatrywalabym jeszcze zbierania pieniazkow.

 

Moją pierwszą myślą był też październik, bo 10 denarów zazwyczaj pokazuje mi albo ten miesiac, ew. kilka dni wcześniej,tzn. koniec wrzęsnia, lub kilka dni później, tzn.pierwsza dekada listopada;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

WERYFIKACJA:

 

W sierpniu miałam kasę, ale gdybym kupiła urządzenie to by mi mogło braknąć kasy na życie, we wrześniu nie było możliwości bo wyskoczyły inne wydatki <wzdycha>, natomiast w październiku pieniążki na to były i kupic bym mogła, ale troszke mi się też plany pokrzyżowały, a i poszperałam za informacjami o urządzeniu i się rozmyśliłam bo sprzęt ponoć czesto nie działa jak powinien :dostal_na:.

Albo więc kupię inne o dobrej opinii albo coś wymyślę.

Odnośnik do komentarza
WERYFIKACJA:

 

W sierpniu miałam kasę, ale gdybym kupiła urządzenie to by mi mogło braknąć kasy na życie, we wrześniu nie było możliwości bo wyskoczyły inne wydatki <wzdycha>, natomiast w październiku pieniążki na to były i kupic bym mogła, ale troszke mi się też plany pokrzyżowały, a i poszperałam za informacjami o urządzeniu i się rozmyśliłam bo sprzęt ponoć czesto nie działa jak powinien :dostal_na:.

Albo więc kupię inne o dobrej opinii albo coś wymyślę.

 

Ciekawie to wyszło :)

Ostatnimi czasy 10 Monet zawsze pokazuje mi wydatki i zakupy dla dziecka, dla rodziny, stąd stawiałam że kasa będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Ciekawie to wyszło :)

Ostatnimi czasy 10 Monet zawsze pokazuje mi wydatki i zakupy dla dziecka, dla rodziny, stąd stawiałam że kasa będzie ;)

 

10 monet pewnie pokazalo wydatki domowe w moim przypadku, takze słusznie :D

Odnośnik do komentarza
10 monet pewnie pokazalo wydatki domowe w moim przypadku, takze słusznie :D

 

Dziękuję Ci bardzo za potwierdzenie tego :buziak:

To oznaczałoby, że kasę mamy i wydajemy na dom, na rodzinę, ale nie na siebie... Mam tę kartę w finansach na kolejny rok, więc już wiem jak się zrealizuje... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...