Jump to content

Horoskop indiański BÓBR


kamii1303

Recommended Posts

Bóbr 21.04-21.05

 

Bóbr jest bez wątpienia jednym z najpracowitszych zwierząt. Jego pomysłowość w budowaniu siedzib jest niewyczerpana. Jest znakomitym inżynierem, architektem, geodetą i twórcą zmiany swego środowiska. Jego wytrwałość w pokonywaniu przeszkód i wytrwałość w realizacji zamierzeń jest zdumiewająca. To pracowite stworzenie kojarzone jest ze stabilnością i niezawodnością. Otoczeniu dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Na urodzonych pod znakiem Bobra można zawsze polegać. Czasami jednak zbyt wiele wagi przykładają do materialnej strony życia. Mimo pozornej twardości posiadają niezwykle wrażliwe wnętrze co powoduje u nich potrzebę ciągłej ochrony i bezpieczeństwa. Lubią tworzyć, ale zawsze na solidnej bazie, którą będą zawzięcie chronić. Bobry nie są marzycielami. Ich życie to twarde realia. Dbają o swe korzenie. Twardo stąpają po ziemi. Wszystkie swoje działania podpierają solidnym fundamentem. Działanie Bobra, wytrwałe i zrównoważone w solidnym działaniu prowadzi do systematycznego poprawiania warunków bytu; aby sprostać trudom powziętych zamierzeń z rozmysłem realizują raz powzięte plany. Umiłowanie spokoju i stabilności wycisza w Bobrze inne cechy charakteru. Nie potrafi on być elastyczny, raz obrana droga nie zostanie nawet na cal zmieniona. Ogólny obraz nie jest dla niego istotny, liczą się tylko jego plany i zamierzenia. Często więc Bobry przegapiają tzw. szanse życiowe, nie do przeskoczenia wydają im się pewne trudności życiowe. Po co więc ryzykować? Efektem tego jest umiłowanie wygodnego, bezproblemowego życia.

 

Uczucia - Tu także Bobry lubią kochać bezpiecznie i wytrwale. Są więc wiernymi i troskliwymi partnerami. Bóbr nie lubi przelotnych miłostek, które burzą spokój i niosą same komplikacje. Potrzebni są mu partnerzy mniej uparci od niego, ustępliwi dyplomaci, bowiem lubi on przeforsować swoje zdanie i nie lubi zmieniać upodobań seksualnych. W miłości delektuje się wszelkimi zmysłami czym uzupełnia dosyć ograniczoną namiętność. Uwielbia cielesność, która daje mu poczucie bezpieczeństwa.

 

Zdrowie i praca - Bobry uwielbiają smakołyki co często ma zgubny wpływ na ich figurę. Najdelikatniejsza u Bobra jest szyja i gardło - częste zapalenia migdałów oraz chrypki męczą go znacznie częściej niż urodzonych pod innym znakiem. Poza tym czułym punktem cechuje go duża witalność i odporność. Jest to niezwykle ważne dla sumiennego i wytrwale wypełniającego swe obowiązki Bobra. Są one bowiem pracownikami wysoko cenionymi przez pryncypałów, którzy całkowicie polegają na ich rzetelności i wiedzy. Tymczasem sumienny Bóbr wytrwale gromadzi dobra materialne, stanowiące podstawę bytu dla jego rodziny. Urodzeni pod tym znakiem są znakomitymi rolnikami, wspaniale czują się także w zawodach związanych z bankowością i podatkami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zastanawia mnie to czy tego typu horoskopy nie są zwyczajnie oparte na horoskopach zodiakalnych, ponieważ tak naprawdę wyczytałam tu dokładnie to samo co w horoskopach o byku. Pewnie nie trudno powymyślać analogie, wystarczy słowo byk zmienić na bóbr....

Ja wole horoskopy astrologiczne, do innych jakoś ciężko mi się przekonać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...