Skocz do zawartości

Dylemat,gdy nie wiemy co robić dalej..


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład Sacral gdy nie wiemy co robic zawodowo dalej..

Mam w głowie wiele pomysłow,wiele obaw.. problem tkwi we mnie samej..chyba nazbyt boje sie nowego,wciaz rozpamietując nie które sytuacje,ze strachem.

Mąż chce się usilnie przeprowadzić do innego miasta,większej aglomeracji . Z obecnego miasta do pracy codziennie w jedna stronę pokonuje 40 km.

To co tutaj mamy.. to moja stała posade( zupełnie odmienny kierunek zawodowy) + grono zdobytych klientek (kierunek zawodowy) + współprace z salonem k Mamy tez mieszkanie które stosunkowo nie jest drogie w porównaniu z cenami mieszkań w tym mieście(czyli czynsz x3 którymi płacimy w obecnej chwili).

Czyli przeprowadzając się tam musiałabys zrezygnowować z tej pracy(bynajmniej do listopada mogłabym sie pomęczyc z dojazdami potem to juz zima, ja mam chorowity organizm wiec nie za rózowo widzę dojazdy) i zacząc od nowa pozyskiwanie klientów oraz zdobywanie ich zaufania.

Rynek jest nasycony a wiec i moje obawy rosną. Z drugiej strony mąż powtarza żebym uwierzyła w siebie,że jest wieksze miasto,wieksze możliwości na rozwoj.

Rozłozyłam rozkład. Chetnym osoba za pomoc dziekuje.

 

8------------------------------9

6------------------------------7

---------1------------2--------

3------------------------------4

----------------5---------------

 

 

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa- 6 denarów-

[/b]Teraz mam wszystko pod swoją kontrolą,czuję się na bezpiecznym gruncie,wiem co robie i za co pracuje..

2. Powody, dla ktorych nie odczuwam zadowolenia z obecnej sytuacji zawodowej- 3 denarów

Chciałabym się bardziej rozwijać,zdobyć coś wiecej niż do tej pory,stać się bardzo dobrym rzemieślnikiem

3. Powody, dla ktorych moje otoczenie (moja rodzina, bliscy, przyjaciele, szef itp.) odczuwa odczuwaja niezadowolenie w zwiazku z moja obecna sytuacja-DIABEŁ Widzą jak zadręczam i męczę sama siebie,że siebie nie doceniam,jestem niewolnikiem własnego umysłu. I choć mogłabym to pokonać to czasem juz nawet nie próbuje tylko zamykam sie w sobie. To takie biczowanie wewnetrzne,pełne ograniczeń i osobistych blokad.

4. Moje wewnetrzne zyczenie- SPRAWIEDLIWOSCSama rozważań swoje prace i potrafie obiektywnie ocenić. Chciałabym zebrać plony swoich siewów ..Chcialabym chyba otaczać sie ludzmi bezinteresownymi.

5. To nastapi, jezeli pojde nowa droga- 9 kielichówta karta kojarzy mi się z radością,dostatkiem,zadowoleniem..widać obfitości..

6. To nastapi, jezeli nic nie zmienie-As kielichów dociągnełam (Kapłanka)

Tutaj tez jest jakiś potencjał który się wylegnie..chyba kierowałabym się dużą dozą intuicji,własnych uczuć.. albo kapłanka nie chce wyjawić tajemnicy..

7. To nalezy teraz zrobic- 7 kielichów- Muszę wyselekcjonować marzenia od realności. Przestać patrzeć przez różowe okulary. U mnie na karcie widać wiele możliwości i każda z nich równie kusząca,mająca inne znaczenie. Powinnam zdecydować co jest dla mnie najwazniejsze, na miarę moich możliwości, co jest prawda a co fałszem..

8. To jest moja szansa rozwoju tu i teraz- RYDWANMam szanse rozwoju swoich umiejętności tylko muszę wziąść wszystko jeszcze bardziej w swoje rece.

9. Co oczekuje mnie w dalszej przyszlosci? -CESARZWidać stabilizacje i osiągnietą pozycje,że bedę Panią swojego domu,pracy i losu

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza
1. Moja obecna sytuacja zawodowa- 6 denarów-

Dosyć stabilnie, jest równowaga, czujesz pewny grunt pd stopami. Może nie ma tu zbytniego rozwoju, ale jest bezpiecznie. Nie jest to karta pełnego zadowolenia jak dla mnie (ja używam RW), niedosyt jest, co potwierdza karta niżej (3 monet)

 

2. Powody, dla których nie odczuwam zadowolenia z obecnej sytuacji zawodowej- 3 denarów

chciałabyś rozwoju, większego ruchu

 

3. Powody, dla ktoóych moje otoczenie (moja rodzina, bliscy, przyjaciele, szef itp.) odczuwa odczuwają niezadowolenie w związku z moja obecna sytuacja-DIABEŁ

widzą, ze czujesz się ograniczana, nie możesz rozwinąć skrzydeł

 

4. Moje wewnetrzne zyczenie- SPRAWIEDLIWOSC
Chciałabyś czuć w głębi duszy, że decyzja która odejmiesz jest właściwa, słuszna. Masz w sobie dużo dylematów. Ważysz argumenty. Ty wiesz, co czujesz tak naprawdę, do czego Cię ciągnie. Chciałabyś móc podjąć dobrą decyzję, która otworzy Ci bramę, da nowe możliwości.

 

5. To nastapi, jezeli pojde nowa droga- 9 kielichów

Dla mnie to też zadowolenie. Odpoczniesz psychicznie. Co do finansów to można się pokusić o to, ze lepiej. W skoro masz być zadowolona?

 

6. To nastapi, jezeli nic nie zmienie-As kielichów dociągnełam (Kapłanka)

Pojawi sie coś nowego. Jednak będzie to okupione koniecznoscią zmian, przemyśleń.

 

7. To nalezy teraz zrobic- 7 kielichów
- skonkretyzować marzenia (Rydwan niżej). Masz w czym wybierać. zastanowić się, co jest najważniejsze dla Ciebie. Z czym sie dobrze czujesz. czy teraz spokojne 6 monet i być moze szansa na coś jeszcze? Czy podjęcie ryzyka i ruszenie do przodu?

 

8. To jest moja szansa rozwoju tu i teraz- RYDWANM

Rydwan jest dla mnie bardzo wymowny. Ruszyć do przodu. Wziąć lejce w dłonie, nadać kierunek i pozwolić dac sie ponieść.Zawsze mozesz przyhamować. To Ty powozisz:)

 

9. Co oczekuje mnie w dalszej przyszlosci? -CESARZ

Stabilizacja, poczcucie panowania nad sytuacją. Wyżej 9 kiel - dla mnie fajne karty.

Edytowane przez emilr
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Moja obecna sytuacja zawodowa- 6 denarów-

dostajesz godziwa zapłatę za to, co zrobiłaś, powinna być harmonijna wymiana energetyczna

2. Powody, dla ktorych nie odczuwam zadowolenia z obecnej sytuacji zawodowej- 3 denarów

może fakt, że musisz nad wszystkim ślęczeć sama, poprawiać, dopinac na ostatni guzik,poza tym masz wrażenie, że to rzemieślnictwo, a TY chcesz robić sztukę

3. Powody, dla ktorych moje otoczenie (moja rodzina, bliscy, przyjaciele, szef itp.) odczuwa odczuwaja niezadowolenie w zwiazku z moja obecna sytuacja-DIABEŁ oni widzą, że to Ciebie bardzo męczy, może dużo na ten temat mówisz, może spędza Ci to sen z powiek

 

4. Moje wewnetrzne zyczenie- SPRAWIEDLIWOSC chcesz otrzymać pochwały za swoja pracę, pragniesz docenienia duzo większego niż zapłata

 

5. To nastapi, jezeli pojde nowa droga- 9 kielichów otworzysz własny interes,który da Ci sporo radosci

 

6. To nastapi, jezeli nic nie zmienie-As kielichów dociągnełam (Kapłanka)

będziesz cierpliwie oczekiwała szansy na lepsze

7. To nalezy teraz zrobic- 7 kielichów- zacznij marzyć,wizualizować to,co przyniesie Ci spełnienie, staraj się być optymistycznie nastawiona do pracy,do zmian w niej

 

8. To jest moja szansa rozwoju tu i teraz- RYDWAN jak weźmiesz sprawy w swoje ręce, to pójdziesz naprawdę mocno do przodu

 

9. Co oczekuje mnie w dalszej przyszlosci? -CESARZ osiągniesz to,co zaplanowałaś, uda Ci się być Pania swojego losu:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...