Jump to content

sen we śnie, teatr, chłopiec,korytarz, diabeł, zmiana, dzieci


syrenka27
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry

 

Miałam sprawdzający się sen we śnie. Był długi, więc oczywiście wszystkiego nie pamiętam. Najpierw śniło mi się, że byłam chyba w teatrze na widowni, było ciemno, przenikał przez widownie zły duch,potem w jakimś budynku- oświetlenie sztuczne, na korytarzu ( nie widziałam żadnych drzwi, z wyjątkiem tych przy których spotkałam chłopca i wejściowych do pokoju Zła, poprzedzonych mała wnęką korytarza) tylko długi korytarz ściany w kolorze brudnego żółtego, który nie był odmalowywany chyba ze 20 lat, prawdopodobnie szkoła lub jakaś instytucja z dziećmi. Widziałam dziecko- chłopca, któremu pomogłam coś schować przed złym człowiekiem- we śnie początkowo oznaczał diabła, poradziłam mu co z tym czymś ma zrobić. Moja koleżanka zniknęła lub została została porwana. Rozmawiałam ze złym i sprowadziłam go na fałszywe tory. Potem pamiętam, że się zbliżyliśmy do siebie z tym człowiekiem- diabłem, ale z jakiego powodu już nie pamiętam. We śnie obudziłam się przerażona, zła i w gotowości- uznałam, że to dziwny sen i ktoś mi musi z nim pomóc.

 

Następnie cała sytuacja powtórzyła się, ale na jawie( we snie), siedziałam na widowni w teatrze,w ciemności, gdy zaczął ten zły duch przenikać przez widownie- wyglądało to jakby ktoś przykrył ludzi w moim rzędzie czerwonym materiałem, zmniejszył się do jakiś dziwnych wymiarów i przenikał po kolei ludzi- dając złudzenie falującego materiału. On czegoś szukał i ja wiedziałam czego, bo mi się to śniło. Sam Zły wyglądał zupełnie inaczej tym razem był przystojnym wesołym blondynem, który przed chwilą występował na scenie ( ta sama sztuczka, która była w moim śnie)Nie widział mnie, przenikał przez kolejny osoby, ale mnie, mojego przerażenia, ani wiedzy czego on szuka nie wyczuł. Początkowo nie chciałam uwierzyć, że powtarza się sytuacja ze snu, ale jak mówił dokładnie to co, co mi się śniło, zachowywał się tak samo, w tej samej kolejności i te poszukiwania podstępne, przestałam się łudzić, czułam zimny pot, ogromne przerażenie.

Znów spotkałam tego samego chłopca- ok 4-5 lat rezolutny, ciekawy, posłuszny i znów pomogłam mu to coś ukryć, ale byłam już pewniejsza siebie- byłam znałam zagrożenie. Był dziki podmuch wiatru i wściekłe poszukiwanie tego czegoś, znów ten sam budynek w kolorach starej brudnej żółci, Zły prawdopodobnie wyskoczył przez okno w poszukiwaniu swej zguby/ zdobyczy.

 

Kolejna scena: stoimy w jakimś innym pomieszczeniu i dobieramy się w pary- ja jestem w parze z diabłem, który się zmienia lub już się zmienił. Wspólnie z innym ludzmi walczymy o jakiś cel, chyba nawet chodziło o powstrzymanie złego,albo uniknięcie jakiejś katastrofy. Udaje się. Przekonuję ludzi, że on się zmienił- sama też się dobrze przy nim czuję, choć na początku mam wrażenie, że zdradziłam tych ludzi zadając się ze złym. Jesteśmy razem, choć znów wygląda inaczej, ale jest dobrze- "tak jak powinno być"

 

Kolejna scena albo migawka to jakaś impreza w oranżerii- lub szklarni- dużo tropikalnych roślin, światło dzienne, zamknięta przestrzeń. Przyszłam ze złym, spotykamy mojego ex jak idzie z kobietą, obejmując ją w pasie. We śnie dalej jest z tą, dla której mnie zostawił, choć wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości ( jest drobniutka, niziutka z długim warkoczem jasno brązowych włosów)- przed nimi idą ( senne) dzieci tej kobiety w wieku ok 8,9 lat- chłopiec i dziewczynka, ex., je bardzo lubi- schylam się i rozmawiam z nimi. Jest miła pogawędka, potem każde idzie w swoją stronę.

 

Dziękuję za podpowiedzi w interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...